Şimdi Ara

Galaxy A31 tanıtıldı: 4 arka kamera, 5000mAh kapasiteli batarya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Koronavirüs salgını nedeniyle akıllı telefon pazarının derinden etkilendiği bu günlerde üreticiler yeni modellerle çıkış yolu aramaya devam ediyor. Samsung da alt seviye pazara yeni bir telefon daha sundu.

Galaxy A31 özellikleri

Galaxy A31 akıllı telefon model ekonomik açıdan sarsılmaya başlayan tüketici dünyasına uygun fiyatlı bir alternatif olmaya çalışacak. Dörtlü kamera paketi ve büyük batarya modelin can alıcı noktaları durumunda.

Ayrıca Bkz.Folding@Home girişimi 470 PFLOPS seviyesine ulaştı

Galaxy A31 modelinde 6.4 inçlik Super AMOLED ekran 2400x1080 piksel çözünürlük sunuyor. U şeklindeki çentik tasarımı çerçevesiz ekran görünümüne katkı yapıyor. Parmak izi okuyucu ekrana entegre.

Yonga seti tarafında Helio P65 olduğu tahmin edilen 2 adet Cortex-A75 ve 6 adet Cortex-A55 çekirdekli bir çözüm var. Bellek seçenekleri ise 4GB/64GB ve 6GB/128GB olarak belirlenmiş.

Kamera paketinde ise 48MP çözünürlüğünde ana sensör, 8MP çözünürlüğünde ultra geniş sensör, 5MP çözünürlüğünde derinlik sensörü ve 5MP çözünürlüğünde makro sensör yer alıyor. Ön kamera ise 20MP çözünürlüğünde.

5000mAh kapasiteli bataryanın 15W hızlı şarj ile desteklendiği Galaxy A31 modeli yakın zamanda piyasada olacak. Henüz fiyat ile ilgili bir açıklama yapılmadı.

Kaynak:https://www.sammobile.com/news/samsung-galaxy-a31-specs-confirmed-infographic/

• helio ile o 5.000 mah in hic bir anlami yok.pili sömürecek

• 10.000 mah çıktığında A serisi A serisi olur.

Neden mi ?

Akşamdan cihazı 100'de 100 bıraktığınızda ekran kapalı sabaha %15 ile %20 pil kendiliğinden püfff kayboluyor.

Daha var ama onları zaten Android eko sistemini kullananlar bilen bilir..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi castigatetr -- 25 Mart 2020; 13:49:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gelmiş eski MTK mağdurları yok o pili sömürür vs.

he aslanlar he.

MTK işlemcilerin nasıl değiştiğini göremeyenler biraz takip edin. 7-8 yıl önceki teknolojiyi bırakalı çok oldu MTK.

Ayrıca A20 kullanan biri olarak 100'den 85 felan inmiyor 1 gecede. En fazla 6-7 % iniyor.

• astegon kullanıcısına yanıt
    O kadar inceleme videoları yapılıyor testler yapılıyor onlardamı yalan söylüyor daha aynı performansa sahip 2 ilkemcinin karşılaştırmasını izleyeli 1 ay olmadım herkes yalan sen dogru söylüyosun mtk eskisi kadar olmasada hala enerji tüketimi rakiplerinden daha fazla

• zdniz Z kullanıcısına yanıt
    Hocam o kadar inceleme vs ben de biliyorum. Ama daha önceki işlemcilere nazaran (Helio X20 vb) göre çok daha başarılılar artık.

Ben demiyorum ki en birinci, en iyi. Ama MTK ciddi anlamda toparladı. G90T ile de rüştünü ispat etti.

Daha da iyi olacak eminim.

Samsung işlemci pazarından çekilme ve/veya yeniden düzenleme yaparken piyasayı tek bir firmaya bırakmak doğru değil. Ondan sonra vay bu cihazlar neden pahalandı deriz.
  • gorilla glass var mı acaba baktım bulamadım?
  • Teknik olarak iyidir, kötüdür veya şarjı yer yemez orasına birsey diyemem. Ama mediatek işlemciler destek konusunda çok yetersiz. 3. parti geliştiriciler destek vermiyor. Düz kullanıcı için birsey ifade etmeyebilir ancak cihazı sonuna kadar kurcalayanlar için çok önemli bence. Söyle düşünün Ferrariniz var ama bakımını yaptıracak tamirci bulamıyorsunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 26 Mart 2020; 2:6:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam ERGEN telefonu A31

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.