Şimdi Ara

Grand Theft Auto IV Steam'e Geri Döndü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Microsoft'un Games for Windows Live desteğini sona erdirmesiyle birlikte Ocak ayında Steam'den kaldırılan Grand Theft Auto IV bugün itibarıyla satışa geri döndü.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition şu anda Steam'de 109,00 TL. Oyunu daha önce satın almış olanlar ücretsiz bir güncelleme ile Complete Edition'a yükseltildi.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition Games for Windows Live, çok oyunculu mod ve liderlik sıralaması özelliklerini desteklemiyor. Ayrıca RamJam FM, Self-Actualization FM ve Vice City FM radyo istasyonları bir süreliğine oyundan kaldırıldı.

Steam sayfası: 

• Ek paketlerini oynamak için indiriyorum bakalım, iyi oldu bu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 109 lira ne abi geç geç.
  • Gta 5 84 TL

Gta 4 109,00 TL - çok uygunmuş hemen alayım. Gta 5 almak varken 4 alıp onu oynayayım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _GRKM_ -- 24 Mart 2020; 23:4:13 >
  • Alan almıştır 7 hatta 8 yıldır çerez gibi fiyatı vardı zaten. Heç boş yapmayın bence..
  • Bir ara silmiştim. Şimdi tekrar indireyim dedim. Disk yazma hatası veriyor. Hiçbir oyunda yapmazken.
  • Bu oyununda orjinalliğiyle oynadılar, Seni asla unutmayacam Gta 4..Umarım Gta 6 sana benzer.
  • Bekliyordum bunu ama 109 TL çok olmuş. GTA V daha uygun şu an 72GB alan istediği için düşünemedim, yerim yok o kadar...
  • GTA 4'ü çok az oynamıştım 5. oyunu daha hiç oynamadım. Şimdilerde de 6. oyunun haberleri geliyor. CE versiyonuna güncellenmiş oyun. Biraz bakayım ilk başta hiç oynanmıyordu umarım teknik anlamada biraz iyileşme olmuştur.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Bu oyununda orjinalliğiyle oynadılar, Seni asla unutmayacam Gta 4..Umarım Gta 6 sana benzer.

O zaman nanayı yeriz. 12 yıl geçti hala stabil oynatmıyor GTA 4.
  • GFWL kaldırılınca acaba performansta biraz düzelme olmuş mudur?
  • Ayarlarda hiçbir değişiklik yapmayıp 1.0.4.0'e downgrade yapınca 15-20 fps artış sağlıyordu. Şimdi downgrade işi nasıl olacak bilmiyorum, fakat güncellendikçe performansı düşen ender oyunlardan biridir. Bu sorunların dışında aldığı yüksek puanı sonuna kadar hak ediyordu.
  • Alıp el süremediğim oyunlardan biriydi. Sırf GFWL denilen karın ağrısı yüzünden! Nihayet kaldırılmış. Aradan yüz yıl geçti ama indirip oynayabilirim artık. =D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.