Şimdi Ara

Huawei P40 Pro duyurulmadan Mate 40 Pro tasarımı ortaya çıktı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 26 Mart'ta duyurulacak olan Huawei P40 serisi için geri sayımın başladığı şu günlerde, tanıtımına daha en az 6 ay bulunan Huawei Mate 40 Pro'nun ilk gerçekçi konsept tasarımı paylaşıldı.

Huawei'nin mevcut patent ve şemalarına dayandırılarak oluşturulan Mate 40 Pro konsepti, geçtiğimiz yıl Eylül ayında duyurulan Huawei Mate 30 Pro'dan da izler taşıyor. 

Ayrıca Bkz.Redmi K30 Pro daha önce hiçbir telefonda olmayan bir özellikle gelecek

Kamera dizilimi elması andırıyor

Arka kamera dizilimi elması andıran Huawei Mate 40 Pro konsept tasarımının oldukça agresif göründüğünü söylemek mümkün.

Ön taraftan Mate 30 Pro'ya bir hayli benzeyen telefonun ters çentikli bir ekranla geleceği ihtimaller dahilinde. Bu ekran tasarımı, daha önce bazı akıllı telefon üreticilerinin patent ve şema çizimlerinde de karşımıza çıkmıştı.

Eylül ayında duyurulması beklenen Huawei Mate 40 Pro, bu tasarımla gelir mi bilinmez ancak Huawei'nin mevcut patent ve şemaları temelinde oluşturulan konseptin bir hayli beğenildiğini söyleyelim.

Kaynak:https://pocketnow.com/huawei-mate-40-pro-concept-render-suggests-reverse-notch

• Mate 30 ne oldu, görebilen var mı ?

• Bu şekilde gelmesin nolur...

• tek kelıme ılgınc ve guzel

• Bence tasarım mükemmel eşsiz duracağını düşünüyorum. Birde geldiğinde deneyimlemek lazım işlevselliği nasıl acaba?

• Ama Huawei'nin haberi yok tabi

• bence de güzel olmuş

• Kancaya takmak için üst tarafa delik koymayı unutmuşlar..

• ekran altı kamera olayı vardı onu koymuyorlar üste ek kat cıkar gibi bunumu yapıyorlar tasarım üst olmadan bir nebze güzel görünüyor bence mate otuz centiksiz onnumara tasarıma sahip olur öyle tekrardan cıksa

• farklı olacağız diye iyice saçmalıyorlar artık

• Yakında bunun süpermen edtion versiyonu çıkar...

• Ceptelefonu değil artık çanta telefonu olarak adlandırmaları lazım bunları

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Telefon sırıtıyor gibi duruyor
  • işi Superman amblemine bağladılar sonunda :)

• Bu tasarım kim ne derse desin süper olmuş.

• Farklı ama hoşuma gitmedi. Takım forması ve amblemi gibi sanki, beğenmedim ben.

• Kafasında ur gibi çıkıntı var bence olmamış.

• Bu Çinlilerden daha telefon değil kürdan bile almam nefret ettim adamlardan bence sizde artık çin malı birşey almayın adamlar kedi köpek fare ne varsa yediler dünyayı mahvettiler. Ben öyle düşünüyorum şahsen

• google servisler ve whatsapp olmadan yarım akıllı telefon oluyor.huawei tüm eksik servisleri ekleyene kadar en az 1-2 yıl huawei alınmaz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.