Şimdi Ara

Turkcell şebeke adını 'EvdeHayatVar' olarak değiştirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2019-nCoV veya Covid 19 olarak bilinen, popüler ismiyle yeni tip koronavirüs ülkemiz de dahil olmak üzere tüm dünyada yoğun endişeye sebep oluyor. Dünyanın her yanında sağlık kuruluşları virüsün yayılmasını engellemek amacıyla halkı sosyal izolasyona teşvik ediyor.

Bu hareketi daha geniş kitlelere yayabilmek, halkı bilinçlendirmek adına pek çok sosyal medya platformu, mobil uygulama, televizyon kanalı ve çok daha fazlası yayınlarında evde kalmayı destekleyen ifadelere yer veriyor.

Bunlardan bir tanesi de ülkemizde hizmet veren mobil operatörlerden Vodafone'du. Vodafone, kısa zaman önce telefonların üst köşesinde yer alan şebeke adını "Evde Kal TR" olarak değiştirdi Artık Vodafone müşterilerinin akıllı cihazlarında operatör adı olarak “vodafone TR” ibaresi yerine “#EvdeKal TR” hashtag’i yer alıyor.

Vodafone'dan sonra Turkcell de bu akıma katıldı ve şebeke adını "EvdeHayatVar" olarak değiştirdi.

Eğer Turkcell kullanıcısıysanız ve cihazınızın şebeke adı henüz değişmediyse cihazınızı bir kaç saniyeliğine uçak moduna almak ve daha sonra uçak modunu kapatmak sorununuzun ortadan kalkmasını sağlayabilir. Eğer bu yöntem işe yaramaz ise telefonunuzu açıp kapatmayı veya SIM kartınızı takıp çıkartmayı da deneyebilirsiniz.

• Yapılmasının zararı yok ama bana gereksiz geliyor.. Bir akım gibi biri başladı diğeri benzerini yapıyor. Evde kalınmasını sağladığı oluyorsa ne güzel ama bana markanın adının gündeme getirilmesinden başka faydası yok.

Yok uçak moduna alıp tekrar açınca o yazı gözükecekmiş, benim için ne yazdığı önemli değil. Dediğim gibi bu benim hissettiğim. Böyle zincirleme devam eden reaksiyonları sevmiyorum.

Ben sevmiyorum ama milleti neşelendiriyor, eğlence oluyor. (şu son yaşananlar sonrası böyle zincirleme gelişmeler her yerde)
  • Boş şeylerle uğraşmasınlar.

Eğer bir şeyler yapmak istiyorsa abonelerine 30 gün ücretsiz premium tv plus hediye etsinler.
    https://tvplus.com.tr/
  • quote:

Orijinalden alıntı: YOURMOVE

Boş şeylerle uğraşmasınlar.

Eğer bir şeyler yapmak istiyorsa abonelerine 30 gün ücretsiz premium tv plus hediye etsinler.
    https://tvplus.com.tr/
    Bedavacı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türk telekom ne demiş Katar'daKal mi demiş

• Uçak modu çözüm değil..

• Turkcell şebeke adını 'EvdeHayatVar' olarak değiştirdi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Millete 1 ay gb hediye edin eyyy tukcell.

• Kimsenin umrunda değil. Hala sokağa çıkıyorlar sahiller dolu işin ilginç tarafı bir taraf kendini paralıyor, diğer taraf umursamaz davranmaya devam ediyor. Rica minnet ile bu işin üstesinden çok iyi gelirsiniz

• Cehennem de hayat var :)

• Bunu yapacağına hediye internet versin

Çatlattan sürekli 1 saatlik 1gb geliyor.

• Türkcell açısından, EvdeHayat olması için GB vermeleri gerektiğini biliyorlar ama salağa yatıyorlar sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

Bedavacı

Alıntıları Göster
    Sol üst.

• Sanırım akıllı telefonlar için. Nokia 2310 kullanıyorum,bir değişiklik yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 21 Mart 2020; 21:24:11 >
  • Güzel farkındalık ama evde kal diye GB hediye etseler daha güzel olur

• Göz boyamasınlar ekstra kota versinler ve 1 ay fatura almasınlar.

• Lan ahaha bu ne

• Yapılmasının zararı yok ama bana gereksiz geliyor.. Bir akım gibi biri başladı diğeri benzerini yapıyor. Evde kalınmasını sağladığı oluyorsa ne güzel ama bana markanın adının gündeme getirilmesinden başka faydası yok.

Yok uçak moduna alıp tekrar açınca o yazı gözükecekmiş, benim için ne yazdığı önemli değil. Dediğim gibi bu benim hissettiğim. Böyle zincirleme devam eden reaksiyonları sevmiyorum.

Ben sevmiyorum ama milleti neşelendiriyor, eğlence oluyor. (şu son yaşananlar sonrası böyle zincirleme gelişmeler her yerde)

• bluraydisk B kullanıcısına yanıt
    EvdeKalTR Turkcell şebeke adını 'EvdeHayatVar' olarak değiştirdi

• Her zamanki gibi servis yok yazıyor bende bir değişiklik olmadı

• Peki Turkcell.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.