Şimdi Ara

'Call of Duty: Warzone' yükselişe devam ediyor: 10 günde 30 milyon oyuncuyu aştı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Activision'un battle royale türündeki ücretsiz oyunu sadece 10 gündür yayında ancak Call of Duty: Warzone bu kısa süre içerisinde  çok sayıda oyuncunun dikkatini çekti. Call of Duty Twitter hesabından paylaşılan görselle şu ana kadar 30 milyondan fazla oyuncunun oyunu indirdiğini belirterek onlara teşekkür etti.

Ayrıca Bkz.2020 Oyun Geliştiricileri Konferansı'nın yapılacağı yeni tarih açıklandı

Call of Duty: Warzone yayınlandığı ilk gün 6 milyon oyuncu tarafından indirilerek sektöre hızlı bir giriş yapmıştı. Oyun ilk dört günde 15 milyon oyuncuya ulaşarak yükselişine devam etmişti.

Call of Duty: Warzone battle royale türünde birçok iddialı oyunla rekabet ediyor olmasına rağmen oyununun bu kadar fazla ve hızlı başarıya ulaşmasının ardında oyunun ücretsiz oluşu ve dünya genelindeki koronavirüs pandemisi yüzünden çoğu insanın evde vakit geçiriyor olması yer alıyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    'Call of Duty: Warzone' 15 milyon kullanıcıyı aştı!

• Warzone için teşekkür edeceklerine modern warfare batırdıkları gibi düzeltmeye baksalar keşke. Warzonedan önce mükemmel olan oyun şuan ping seviyesinin çok fazla olmasından dolayı oynanamaz hale geldi. Bedava oyun yüzene paralı oyunu mahvettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazimerd89 -- 21 Mart 2020; 14:58:20 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yurtdışında dikkat çekmesi çok normal fakat canım ülkemde 85 GB indirme isteyen bir oyunun inidirip oynanması bile bir dert, başlı başına bir olay yani. Keşke tüm MW içeren bir pakete modlamak yerine sadece oyun motoru ve Warezone modu içeren bir indirme paketi (5-10 GB) sunsalarmış...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirHan -- 21 Mart 2020; 15:10:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirHan

Yurtdışında dikkat çekmesi çok normal fakat canım ülkemde 85 GB indirme isteyen bir oyunun inidirip oynanması bile bir dert, başlı başına bir olay yani. Keşke tüm MW içeren bir pakete modlamak yerine sadece oyun motoru ve Warezone modu içeren bir indirme paketi (5-10 GB) sunsalarmış...
    Tamamen katılıyorum. İnterneti geçtim diskte tüm oyunun boşuna yer kaplaması daha kötü. Sadece ücretsiz kısmını indirseymiş iyiymiş.
  • Koronadan dolayı eve kapanan milyonlarca öğrencinin ne yapacağını sanıyorlardı zamanlamayı tam onikiden vurmuşlar, internet üzerinden indirilip oynanan oyunlar için en iyi çıkış tarihi bence.

• Ses sistemleri çok kötü. Şu an yeni diye millet oynuyor. 1 2 ay sonra sıklacaklar rank game isteyecekler. Rank gamelerde de sorun yaratan ses sistemi iyice göze batacak ve oyun yükseldiği gibi çakılacak. Ses mesafe mantığı yok oyunda ve çoğu yerde de ayak sesi (dead silence olmasada) gelmiyor.

• Birkaç gündür bu oyunun muhabbetine rastlıyorum. Ben de indireyim bari.
  • Battle Royale yapan zaten belli bir barajı direk geçiyor
  • br oyunlarından banal geldi artık
  • madonos kullanıcısına yanıt
    Oyunun temel bir kaç sorunu var.

Oncelikle roof camping in onüne geçmeleri gerek. Nasil yaparlar bilmiyorum ama bir yol bulmalari lazim.

Sesler inanilmaz kotü. Ateş sesi geliyor haritaya baiyorum yakinlarda kirmizi nokta bile yok. Adam dibimde ateş ediyor yine ses ayni.

Hedeflerin gorülmesi imkansiz gibi. Gerçekçi olsun diye kasmişlar ama bir oyun neticede. Çatidan ateş açildiğini gorebiliyorsunuz ama ateş edeni gormek imkansiz.

Cash le satin almalar, loadout satin alabilme vs oyuna ilk ve geç baslayanlari yoracak olsa da bence BR için güzel yenilikler.

Oyunda degisik araçlarin kullanilabilmesi de hoş olmuş.

Canin hizli şekilde dolmasi güzel bir düşünce olmuş. Zirhla başlama da bence hoş.

Hareketler açikçasi kotü. Geliştirilmesi lazim. Ozellikle paraşüt rezalet, gerçekçilik arayisindan vazgeçseler çozerler sorunu.

Oyunun potansiyeli olduğunu düşünüyorum.

• PUBG ' deb ve diğer battle royal oyunlardan hoşlanmayan, oynamaya dayanamayan biri olarak ben bu oyunu çok sevdim.
    ama battle royal modunu değil PLUNDER modunu.
    bu mod çok çok çok iyi olmuş, iyi grafikler ile, COD' un o ciddi havası içinde, gerçek dünya silahlarını kullandığınız, yerden silah toplama derdi olmadan oyuna kendi silahların ile başlayıp bu silahları level yükselterek geliştirme imkanı sağlayan, ölüm sonrası tekrar spawn olabildiğiniz, en çok parayı toplayan takımın kazandığı, bir sürü iyi ayrıntısı olan, bu tarza yeni bir soluk getirmiş bir mod.

• twitch yayıncılara ultra destek veriyorlar ama destek bitince pek tutulmaya devam edeceğini sanmıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: MuratBayrakçı

PUBG ' deb ve diğer battle royal oyunlardan hoşlanmayan, oynamaya dayanamayan biri olarak ben bu oyunu çok sevdim.
    ama battle royal modunu değil PLUNDER modunu.
    bu mod çok çok çok iyi olmuş, iyi grafikler ile, COD' un o ciddi havası içinde, gerçek dünya silahlarını kullandığınız, yerden silah toplama derdi olmadan oyuna kendi silahların ile başlayıp bu silahları level yükselterek geliştirme imkanı sağlayan, ölüm sonrası tekrar spawn olabildiğiniz, en çok parayı toplayan takımın kazandığı, bir sürü iyi ayrıntısı olan, bu tarza yeni bir soluk getirmiş bir mod.
    bro sırf bu modu oynamak için indiriyorum, eski cod mw2 deki gibi harcore modu varmı ya, tek mermi ölüm falan, öyle kantır gibi 15 mermi yiyip adam öldürememein bi anlam yok gibi

• Harika oyun, pubg ve digerlerini çöp eder bu 3gundur oynuyorum tadina doyamadim. Pubg gibi degil akici 1 dk da fulsun hemen catismaya gir. Oldunmu korkma bi sekilde oyuna donuyorsun??

• 85 Gb olduğunu görünce oynamaktan vazgeçtim. Malum internetim 16'lık ve evde 5 kişi kullanıyoruz
  • PUBG'de o kadar ekipman toplayıp vakit harcadıktan sonra tek mermiye kurban edilip bütün emeğin boşa gitmesi sinir ediyordu insanı. Öldükten sonra yeniden oyuna başlaması da ayrı bir dert. COD Warzone bunu çözerek büyük avantaj elde etti PUBG'ye karşı.

• Bu oyun dünyanın bir numarası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyun dünyanın en iyisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.