Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered Derecelendirildi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kore Oyun Derecelendirme ve Yönetim Kurulu, Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered versiyonunu derecelendirdi.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered ilk olarak 2018'de Amazon İtalya üzerinde listelenmişti ve ardından CharlieIntel ile Eurogamer'ın kaynakları oyunun geliştirildiğini doğrulamıştı.

CharlieIntel ile Eurogamer tarafından paylaşılan bilgiler remastered versiyonda multiplayer modu bulunmayacağı yönündeydi. Tabii bu bilgi iki yıl önceye ait o yüzden durum değişmiş olabilir.

Activision ve Infinity Ward tarafından henüz resmi bir açıklama gelmedi.

• Multisinde 1000 saatten fazla oynamıştım. Haritaları en güzel cod oyunu bence. İnşallah multiplayer modu da gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • allahım ne olur multisi gelsin :( birde gözünde güneş gözlüğü ile üstünde ankaragücü formasıyla elinde dragonov tutan reiside getirsinler :(
  • Mw2 Remastered mi ismini duymak bile heyecanlandırıyor 🤘🤘

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yok almayayım onu da itelerler 300 liraya.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Aman sakın almayın 300 tl ye optimize özürlü tonla hatalı falan gelir Call of Duty 4 Modern Warfare Remastered gördük oyun güzel olsada tonla hatası optimize sorunu falan vardı oyun bozuk resmen takılıyodu mp kısmına girmek bile istemiyorum 2 saat sayarım hataları adamlar sırf adı için tekrar çıkarıyolar.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu oyun gerçekten güzeldi.Remaster halini tekrar oynamak harika olacaktır.
  • Harika haber.
  • Adamlar hem seriyi reboot etti hemde hala eski serinin oyunlarını remaster yapıp satıyor. Modern Warfare isminin kokü kuruyana kadar devam anlaşılan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Favela+multiplayer olursa hic düsünmeden alirim.
  • Hala special ops juggernaut olan bölümleri arasıra oynarım. Güzel oyun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.