Şimdi Ara

Facebook sonunda masaüstü kullanıcıları için karanlık modu sundu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Facebook sonunda masaüstü kullanıcıları için karanlık modu kullanıma sundu. TechCrunch tarafından yayınlanan makaleye göre Facebook’taki kullanıcıların büyük çoğunluğu, bilgisayardan Facebook’a girdiğinde yeni arayüzle karşılaşacak. Bu arayüz, karanlık modu da içerecek ve ayarlar menüsünden aktive edilebilecek.

İlk olarak F8 geliştirici konferansında geçen Bahar zamanında bu tasarımdan bahseden Facebook, ancak şimdi uygulamaya geçebildi.

Ayrıca Bkz.The Surge 2, PC için Xbox Game Pass platformunda yayınlandı

Facebook’un yeni tasarımını beğenmeyen kullanıcılar, bir süre boyunca eski tasarıma dönüp onu kullanmaya devam edebilecek. Karanlık mod, şimdiye kadar sunulduğu tüm uygulamalarda popüler oldu ve kullanıcılar tarafından sevildi. Facebook’un diğer karanlık mod sunan uygulamaları Messenger, Instagram ve WhatsApp olarak sıralanabilir.

• Masaüstünden Facebook'a giren mi kaldı? Önce android uygulamasına karanlık mod getirsin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • o kolpa görseli nereden buldunuz acaba, zira sanayi standardı olan 16:9 monitörlerde yeni arabirimin şöyle rezil bir görünümü mevcut. 21:9 kullananları falan düşünmek dahi istemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: FameHooker

Masaüstünden Facebook'a giren mi kaldı? Önce android uygulamasına karanlık mod getirsin
    Milyonlarca insan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    +1 çok kötü duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

o kolpa görseli nereden buldunuz acaba, zira sanayi standardı olan 16:9 monitörlerde yeni arabirimin şöyle rezil bir görünümü mevcut. 21:9 kullananları falan düşünmek dahi istemiyorum.

Hocam araştırmadan etmeden kopyala yapıştır mantığı ile habercilik yapıyorlar.
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    YOURMOVE kullanıcısına yanıt

Notebookumda bulunan 1920x1080 çözünürlükte 16:9 oranlı ekranda bu şekilde. Bence bir özür borçlusunuz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakaniko -- 20 Mart 2020; 15:33:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakaniko

Notebookumda bulunan 1920x1080 çözünürlükte 16:9 oranlı ekranda bu şekilde. Bence bir özür borçlusunuz.
    Konudaki resim adresi;
    https://shiftdelete.net/facebook-karanlik-mod-kullanicilara-sunuldu

Ben bu tarz haberlerde sizin gibi ekran ss çekip paylaşılması taraftarıyım.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnicornKnight

o kolpa görseli nereden buldunuz acaba, zira sanayi standardı olan 16:9 monitörlerde yeni arabirimin şöyle rezil bir görünümü mevcut. 21:9 kullananları falan düşünmek dahi istemiyorum.

1920:1080(16:9) olarak bir sorunum yok.

• Başta bu ne dedim garipsedim doğal olarak ama kullanışlı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kötü gözüküyor kullanmadım görüntüsü pek güzel değil
  • güzel olmuş bence ya
  • Pc’den fb girince inanılmaz kasıyor. Hep telefondan giriyorum. Masaüstünden önce mobil cihazlara getirilmeli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim bilgisayar eski galiba ondan kasıyor facebook bilgisayarda . ayrıca karanlık modu da gayet güzel olmuş ben begendim
  • ayyyyyyyyy çok kötü gözüküyor keşke getirmeseler di
  • Sıra Donanım Haber de
  • ben çok begendim gayet güzel olmuş
  • Selam arkadaşlar,
    Yaklaşık 10-15 gündür facebook gruplarında herhangi bir konunun bildirimi açık olsa da etiketlenmediğim sürece bana bildirim gelmiyor. Bildirim sekmesinde görünmüyor. Grupların bildirim ayarlarında bildirimleri açık. Araştırdım, birinde daha benzer durum varmış yeni arayüze geçince düzelmiş. Sorun şu ki ben yeni arayüze geçemiyorum, öyle bir buton, ayar yok. Sağ ayarlar kısmında yeni facebook a geç kısmı varmış ama bende yok. Çözüm bilen var mıdır ?;

• başarılı olmuş sevdim ben
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.