İçimde bi sıkıntı var, ne olaki? CİDDİYİM, YARDIM LÜTFEN!
32 Cevap12190 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

6867 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:00:14 

Herşeyim var, arkadaşlarım yanımda, ailem yanımda. Sevgilim 2,5 senedir yanımda beni bir kere yanlız bırakmadı bir kere bile kavga etmedik. Fakat şu son 2 gündür ne yaptığımdan zevk alıyorum nede başka şeylerden. İçimde bi mutsuzluk var böyle sanki derinden birisi sesleniyor. Daralıyorum, sıkılıyorum, bunalıyorum. Beni sevenleri kırıyorum, kavga ediyorum pişman oluyorum. Derdimi kimseye anlatamıyorum, çünkü derdim yok. Ahh derdim olsada mutsuz olsam, 2 gündür neden böyleyim anlamadım.

Uyumak istiyorum, uyuyamıyorum. Yemek yiyemiyorum, hastalığımda yok. Canım evden dışarı çıkmak istemiyor, arkadaşlarımla dışarı çıkıyorum sanki herkes bana bakıyormuş gibime geliyor, herkes bana bakıp gülüyormuş gibime geliyor, çıldırıyorum. Arkadaşlarım soruyor neyin var diye, hepsini bir hamlede kırıyorum.

ANLAMIYORUM ANLAMIYORUM, ALLAH'IM KURTAR BENİ BU SIKINTIDAN. İÇİMDE BİŞİ VAR, ÇIKARTAMIYORUM KÖTÜ BİRŞEY OLACAK EMİNİM. ALLAH'IM SEN KORU YARABBİM.

2 günde depdeğişik birisi oldum, ne oluyor bana ya ne oluyor? Bugun pikniğe gittik öyle somurttum durdum herkes oynar zıplarken cıvıl cıvıl kuşlar öterken ben oturdum kaldım masada. Kendi kendime sordum oğlum Hasan ne yapıyorsun, kalk arkadaşlarına eşlik et diye. Ama yerimden kalkasım gelmedi, mangalda pişen yiyecekleri bile yiyemedim.

SIKILIYORUM DARALIYORUM ARKADAŞLAR YARDIM EDİN Bİ BİLGİSİ BAŞINA GELEN VARSA LÜTFEN. HASTA MI OLUCAM YADA BAŞIMA BİŞİ Mİ GELECEK YADA YAKINLARIMIN NELER OLUYOR.

Anlamadım gitti, anlamadım.!!!

4294 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:12:30 

Yalnız kalın

2292 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:14:16 

Hocam sağlam bir korku filmine git

Çivi çiviyi sökermiş

10001 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:14:47 

Şükredin.

Bize yalnız dans etmesini, iyi giyinmesini, kur yapmasını ve âşık olmasını bilen gencin lüzumu yoktur.
Bize bugün mesleğinde usanmadan çalışacak, yarın hudutta göz kırpmadan ölebilecek genç lâzımdır.
Bize bir gençlik lâzımdır. Temelinde cehalet, duvarlarında riya, tavanlarında dalkavukluk bulunmasın.
H. Nihal ATSIZ, Atsız Mecmua, 15 Nisan 1932, Sayı: 12

O sebeple Ata'na saygıda kusur etme sakın!
Atatürk'e göre Atatürk - Rahatsız olma!

|| Forum Anlaşması || Genel Forum Kullanımı || İmza Kuralları || Şikâyet Sistemi || Kullanıcı Adı Değişimi || SMS Onay Sistemi || Önerileriniz, Sorunlarınız ||

3681 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:16:00 

böyle anlar herkese olur,en azından bana herhafta oluyor,en azıdan ayda bir
biraz kendinizden uzaklaşmaya yarıyor kendi halinizi dışarıdan değerlendirebiliyorsunz
size öerim düşünemeyin sadece gerekli olan işlerinize bakın bunlar geçici şeyler

amarok3, ninamarok, bloodpurga

6867 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:19:14 

Yalnız kalmaya çalışıyorum, yanlız bırakmıyorlar. Ailem, sevdiklerimde bu durumun farkındalar 2 gündür benim yaşadıklarımı çözmeye çalışıyorlar herkes etkilendi bu durumumdan ciddi bişey var sanıyorlar ama anlatamıyorum içimde bi sıkıntı var. Deliricem.

Ben hergün sahip olduklarım için Allah'ıma şükrediyorum. Allah onları başımdan eksik etmesin.

Derdim yok, hastalığım yok turp gibiyim herşeyim var. ÇILDIRMAK üzereyim, içim daralıyor. 2 gündür gece gündüz kıytı köşede ağlıyorum hep ağlamak geliyor içimden. Kafayı yiyecem en sonunda, deli sanacaklar.

Herşeyim yarım kaldı, 2 gündür derslerime gidemiyorum, işlerimden geri kalıyorum. Derslerimi hiç bi şekilde aksatmam. Hocalarım aradı, arkadaşlarım aradı o derece. Annemle babamla hiç bir sorunum olmamasına rağmen o değerli insanları kırıyorum, çoook pişman oluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chryin -- 14 Mayıs 2007; 2:21:59 >

2292 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:21:04 

quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Yalnız kalmaya çalışıyorum, yanlız bırakmıyorlar. Ailem, sevdiklerimde bu durumun farkındalar 2 gündür benim yaşadıklarımı çözmeye çalışıyorlar herkes etkilendi bu durumumdan ciddi bişey var sanıyorlar ama anlatamıyorum içimde bi sıkıntı var. Deliricem.

Ben hergün sahip olduklarım için Allah'ıma şükrediyorum. Allah onları başımdan eksik etmesin.

Derdim yok, hastalığım yok turp gibiyim herşeyim var. ÇILDIRMAK üzereyim, içim daralıyor. 2 gündür gece gündüz kıytı köşede ağlıyorum hep ağlamak geliyor içimden. Kafayı yiyecem en sonunda, deli sanacaklar.

Bak belki şaka yapıyorum falan zannediyorsundur ama çok ciddiyim. özellikle gece seansı sağlam bir korku filmine git. Sonrada bana teşekkür et

6867 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:24:10 

Hocam dün seyrettim film, evde tek başıma Halka 1 ve 2'yi ard arda. Daha önceden izlemiş ve korkudan gece uyuyamamıştım böyle filmlerden çok kötü etkilenirdim. Dün gece izledim hiç ama hiç tat almadım, korkmadım bile ki evde tek başımaydım birde.

Anlam veremiyorum kendime.

Aynaya bakıyorum Hasan bu sen değilsin diyorum kendi kendime. Resmen kendime tokat attım ya resmen! Buz gibi suyla duş alıyorum yok arkadaş yok.

Acaba deliriyormuyum?

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
14 Mayıs 2007; 2:25:35 

hocam direk psikoloğa git senin dermanın orda.

6867 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:27:18 

Yarın gidicem, bu gece uyuyabilirsem inşallah. İnşallah uyurumda, sabaha düzelmiş hayat dolu cıvıl cıvıl birisi olarak kalkarım. İNŞALLAH, ALLAH'IM SEN BANA SABIR VER.

2292 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:31:38 

quote:

Orjinalden alıntı: Chryin

Yarın gidicem, bu gece uyuyabilirsem inşallah. İnşallah uyurumda, sabaha düzelmiş hayat dolu cıvıl cıvıl birisi olarak kalkarım. İNŞALLAH, ALLAH'IM SEN BANA SABIR VER.

O halde bir kaç Rekat namaz kıl gece kılınan namaz daha makbuldur. içinde bulunduğun sıkıntıdan seni kurtarması içinde dua et. Rabbin kabul edecek merak etme

yazdıklarından anladığım kadarı ile müslümansın o yüzden bu öneride bulundum yanlış anlama.

608 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:34:11 

tercihlerini değiştir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narada -- 14 Mayıs 2007; 2:36:10 >

intel e6600 // msi p6n sli // geil 2*1 ultra 800 // raid: 2*1 320 mb samsung hd // palit 7600 gs sonic // cooler master centurion 5 BS kasa // ninja cpu soğutucu // hiper 580 W psu

6867 Mesaj
14 Mayıs 2007; 2:38:02 

Elhamdülüllah müslümanım.

Babaannem'de söyledi aynı şeyi dün gece kıldım namazımı. Saat 00.30 gibi kıldım bu gecede. İnşallah bu sıkıntıdan kurtulurum.

Başıma birşey gelecek anlıyorum yada sevdiklerime.

Çünkü 6 sene önce buna benzer birşey yaşamıştım. 3 gün sürmüştü ve sonunda dedemi kaybetmiştik

İçimdeki sıkıntı birden geçti, anlamadım. 15 dk sonra telefon. Amcam " Hasan babanları al ve hemen dedenlere gelin acele edin " Gittiğimizde dedemin üstü bembeyaz kaplı bir tül parçasıyla örtülü ve üstüne bıçak vardı ve o an yıkılmıştım. İçimdeki sıkıntınında bundan dolayı olduğunu anlamıştım ve 1 hafta aralıksız ağlamıştım.

Şimdi o olay aklıma geldikçe daha beter oluyorum, sevdiklerimin başına bir iş gelmesinden çok KORKUYORUM. ALLAH'IM SEN BANA SABIR VER, kurtar beni bu sıkıntıdan.

8 Mesaj
14 Mayıs 2007; 20:46:39 

Bu gibi durumlarda yapılması gereken en iyi şey sıradan yaptığımız işleri değiştirmektir.

Örneğin işe ya da okula giderken hep aynı saatte aynı otobüse biniyorsanız farklı bir güzergahı kullanmayı deneyin.

Eve geldiğinizde normalde TV yada bilgisayar karşısında zaman geçiriyorsanız bunun yerine yemeğinizi yedikten sonra sokağa çıkıp yürüyüş yapın.

Bu şekilde kısır döngüyü kıracak ve psikolojik olarak rahatlayacaksınız.

1061 Mesaj
14 Mayıs 2007; 20:57:30 

1 gün içerisinde dediklerimi yap bişeycikler kalmaz diye umud ediyorum..

Aynı gün içerisinde;

Önce sevdiğin birkaç kişi ile spiderman3 e git

Sonra lunaparka git sevdiğin şeylere bin çarpışan oto dönme dolap

Lunaparktan çıkışta dondurma alın ve bi yerden sohbet ederken bi yerdende dondurma yiyin

Bir çay bahçesine oturup birkaç bardak ince bellisinden çay için ama oturmadan önce çekirdekte alın bir yandan çıtlatın

Sonra eve gelince ayna karşısına geçip görebildiğin için ve bugünkü lezzetleri yaşayabildiğin için Allah a içten şükret

Sonra ılık bir duş alıp sıcak kakaolu bir süt yada nescafe yapıp kendine tv karşısına geçip kanallara bak ve sevdiğin bir dizi veya film varsa onu izle..

Sonra yatağa girince duanı yapıp uyumaya bak

Tüm bunları yaptıktan sonraki gün her zamanki gündelik işlerine dön..

Eğer halen sıkıntı devam ederse burdan yaz başka şeyler önereceğim

mobile expert
kumsaldaki kumlardan kale yapıp içine giren insanların kaleleri yıkıldığında sövecekleri ilk şey dalgalardır...
keep on bass

3565 Mesaj
14 Mayıs 2007; 21:56:37 

Melankoli

1239 Mesaj
14 Mayıs 2007; 22:02:28 

ara sıra olur aklına kötü bişyler getirme hayra yor...

1300 Mesaj
14 Mayıs 2007; 23:44:27 

Bence sana bi temiz sopa lazım, güzel bir dayak yiyince kendine gelir veohh rahatladım dersin.

Adama bakın ya, bir çok insanın isteyeceği şeylere sahip hala bir sıkıntı var diyor, rahat battı galiba sana ? İnsan durup dururke nsebebsiz yere niye sıkılsın, nasıl bir şey bu.

Galiba dalga geçiyorsun bu konuyu açarak sen !

Pulse Live

1256 Mesaj
14 Mayıs 2007; 23:48:15 

quote:

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

Bence sana bi temiz sopa lazım, güzel bir dayak yiyince kendine gelir veohh rahatladım dersin.

Adama bakın ya, bir çok insanın isteyeceği şeylere sahip hala bir sıkıntı var diyor, rahat battı galiba sana ? İnsan durup dururke nsebebsiz yere niye sıkılsın, nasıl bir şey bu.

Galiba dalga geçiyorsun bu konuyu açarak sen !

ya şöyle konu açanlara böyle şeyler demeyin

adamın sıkıntısı var ki açtı
istersen dünyanın en varlıklı insanı ol yinede insanın canı sıkılınca 5 para etmiyo.

Chryin bence ; duygusal bi filme git: aşk vs içerikli olmasın,böyle aileyle ilgili bişey olsun,sonra ailenle birlikte zaman geçir,sık sık banyo yap(insanı ferahlatıyo)
şimdilik tavsiyelerim bunlar

329 Mesaj
15 Mayıs 2007; 12:13:40 

valla bende de son 3-5 gundur bu duygu vuk-u buldu..bir onceki gun cok iyiydim ama ertesi gun birdenbire acayip mutsuz olmaya başladım,birşeyden zevka almamaya,bir umitsizlik,eonceden zevk aldıgım seylerden zevk alamamaya başladım...nedenşnş düşünüyorum düşünüyorum ama somut bir cvp ta bulamıyorum..

Allaha dua ediyorum umit ediyorum kısa vakit gecer diye..Allah-u Teala kimseye vermesin gercekten..

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2007; 12:46:30 

Selâm,
Allah'ın sevdiği şeyleri yap, sevmediklerini bırak. Allah'a karşı samimi ol, biraz sabret içinde gör bak içinde hissetmeye başlayacağın şeyi anlatman mümkün değil. İnsanlar neler kaçırıyor farkında değil. Bu dünya 5 para etmez.

Uzaklaştırılmış
15 Mayıs 2007; 12:51:44 

gidicisin bilader.

22971 Mesaj
15 Mayıs 2007; 12:53:08 

Önümüzdeki ay The Darkness çıkacak onu düşün

"Under your command i will obey..."
"My mind is one with my soul..." "I am near, yet so far away..."
"Through the eternal flame, i travel..."

Origin FIFA 13 ID: Dante1905
|| Apple iPad 2 3G 64GB - Apogee Jam - Gelaskins Osteology || Canon EOS 600D || Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II || Canon EF 50mm f/1.8 II || (Satılık) Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS USM || Weifeng WT-3730 Tripod || Heritage H-150CM 25th Anniversary (Seth Lover Manyetikler) || Marshall JTM30 - Marshall Guv'Nor V1 İngiliz - Ibanez Tube Screamer TS10 Japon - T-Rex Replica || Creative Titanium HD || Roccat Kave Solid 5.1 ||

3685 Mesaj
15 Mayıs 2007; 13:09:13 

quote:

Orjinalden alıntı: MaviBodrum

Geçenlerde de birisi böyle başlık açmıştı vede başka birisi seni kızılcık sopasıyla dövmek gerekir yazmıştı.
Böyle saçmalayacağına hiç cevap yazmasaydın daha iyi olurdu

1117 Mesaj
15 Mayıs 2007; 13:24:38 

arkadasım yanlıs anlama ama sana rahatlık batmıs heralde hayatında her seyin yolunda gitmesi seni monotonlastırmıs artık gunnluk hayatından zevk alamaz duruma gelmissin sana iyi bir heyecan yasatmak lazım ne bileyim azgın sularda rafting veya bungee jumping yapmak gibi daha once yapmadıgın sıradısı deneyimler seni kendine getirir tabi bu benim kendi dusuncem

1061 Mesaj
15 Mayıs 2007; 15:59:54 

uhrevi alemini zenginleştir..çok dua et ibadet ve taat le meşgul olmaya çalış..hayat sana anlamsız gelmiş anlamı Allah ' a yönelmekle bulabilirsin..İnsanlarla hep iyi geçinmeye ve dost canlısı olmaya bak..huzursuzsun halbuki huzur çoğu zaman insanın yanıbaşındadır ama insanlar farkedemez...

mobile expert
kumsaldaki kumlardan kale yapıp içine giren insanların kaleleri yıkıldığında sövecekleri ilk şey dalgalardır...
keep on bass

1074 Mesaj
7 Aralık 2010; 18:53:44 

evet adamın sıkıntısı 2007 den beri devam ediyor çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

1463 Mesaj
7 Aralık 2010; 18:54:13 

cok yakın bı arkadasınla (ama ne olursa olsun senle kusmıcek) ölümüne kavga et ister dayak ye ister döv ( dayak yemen daha makbul) sonra sırt sırtaverıp oturun bıde sigara yakın bak bakim rahatlıyonmu içinde sıkıntıfelan kalmaz

23 Mesaj
7 Aralık 2010; 18:55:09 

quote:

Orijinalden alıntı: old1

hacım sen bi arkadaşına söyle sana bi tane sigara bulsun (ot"esrar") yapıştır iç tüm kötü ruh halinden kurtulursun : )

arkadaşım ne diyosun sen öyle buradaki insanları nereye sürüklemeye çalışıyorsun adam akıllı otur insanın asabınıda bozma sen kendin ne bok içiyorsan ne yapıyorsan yap gerizekalı başkalarınında aklını bulandırma

Hiçbir şeyden pişman değilim. Eğer insanlar ne der diye düşünseydim, yaşadıklarımın çoğunu yaşayamazdım.

Uzaklaştırılmış
7 Aralık 2010; 19:00:39 

quote:

Orijinalden alıntı: Rinkhal

evet adamın sıkıntısı 2007 den beri devam ediyor çünkü

altıntı yapsaydın rezil kepaze olacaktım

678 Mesaj
7 Aralık 2010; 19:48:25 

acaba neymiş sıkıntısının nedeni ?

Bu hesap iki kişi tarafından kullanılmaktadır.

269 Mesaj
7 Aralık 2010; 19:56:54 

sonuçta buradaki amaç konunun üzerinden 10 yılda geçse amaç diğer insanları da bilgilendirebilmek..

Benim başıma böyle bir olay geldi.. Tuhaf gelebilir ama yemin ediyorum rahatlamış bir şekilde buldum kendimi..
;

Sevgilimle ara verdik.. Ciddiyim.
Annemlerle konuştum ve sınavları boş verdim.. yani 1 aylığına falan okula bile gtmedim denebilirdi..
Sürekli aynı şeyleri yapmaktan olmuştu bir nevi.. hayatımdaki herşeyi değiştirdik..

1 ay sonra sevgilimle yeniden bir araya geldik..
Sınavları düzelttm.. Zaten okul Bitmişti =)
Hayatımı eski haline getirdim yeniden..

Ve gece şöyle bir düşündüm: NEDen böyle bir şeye ihtiyaç duyduğuma iinanamadım aslında ..
kendimle dalga geçip uyudum ve ÇOK MUTLU OLMUŞTUM VE GERÇEKTEN KENDİME ŞÜKÜR ETTM.....

İpod Touch 2g [4.2.1 Firmwire, Greenpois0n]
Hp Probook 4515s Pc [BLack]
Samsung n110 Notebook [BLack]
Lg x110 Notebook [BLue]
Motorola v3i [BLack]
Not: !!..Hiç Bir Pm'ye Cevap Vermiyorum..!!

151 Mesaj
31 Ocak 2014; 15:07:54 

hala var mı?

Yazıın yidiğin hurmalar kışıın g.tünü tırmalar
Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » İçimde bi sıkıntı var, ne olaki? CİDDİYİM, YARDIM LÜTFEN!
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.437