Şimdi Ara

iPhone 9 modelinden müjde var: Hacimli üretime başlıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
846
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Apple’ın bu yıl en büyük silahlarından birisi olmaya aday iPhone 9 modeli de koronavirüs salgınından etkilenmişti. Önce lansmanı iptal edilen telefon Çin’de salgının geleceğinin görülememesi nedeniyle üretim darbesi de yemişti.

IPhone 9 ne zaman satışa çıkacak?

Salgının başladığı Wuhan kentinde ilk kez yeni bir vakanın olmayışı Çin’de işleri yoluna koymaya başladı. Ülke genelinde salgını durduran hükümet yavaş yavaş üretim tesislerinin de açılmasına karar verdi. Apple da 42 mağazasını tekrar faaliyete sokmuştu.

Ayrıca Bkz.DxOMark incelemelerine koronavirüs engeli

Üretimin normale dönemeye başlaması bu dönemde piyasaya çıkacak Apple ürünlerini de yakından ilgilendiriyor. Daha önce iPhone 9 modelinin üretiminin aksadığı gündeme gelmişti ancak şimdi hacimli üretimin Foxconn ve Pegatron tesislerinde başladığı bilgisi mevcut.

Durum bu şekilde devam ederse iPhone 9 modelinin Nisan ayının ilk yarısında planlanan piyasaya çıkışı aksamamış olacak. Böylece donanım tarafında da bir eskime durumu söz konusu olmayacak.

IPhone 9 modelinde iPhone 8 benzeri bir tasarım, 4.7 inçlik ekran, Apple A13 Bionic yonga seti, 3GB RAM, 64GB/128GB depolama kapasitesi şeklinde özellikler bekleniyor. Fiyatı ise 449$ civarında olacak.

Kaynak:https://www.phonearena.com/news/apple-iphone-9-mass-production-launch-not-canceled_id123109

• Fiyatı hani 399$ diye sızdırılmıştı? Ne ara beklenti 449$'a yükseldi?
    O 50 dolar fark buraya gelene kadar 500 lira oluyor da o açıdan.
  • İşte bu ya işte bu. Bu müjdeyi bekliyordum!

• Plus versiyonunu yapın da alalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16:9 ekran candır! Hep aklıma takılıyor neden 16:9 formatında çerçevesiz ekran telefon yok?
  • bekliyoruz tim beyciğim
  • Hazır ilgi büyük 50 $ güncellenmiş.

• Hocam biçimi çok çirkin oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackHeart89

Hocam biçimi çok çirkin oluyor
    Üretilmiş bir model var mı acaba?
  • 6 sene önce çıkan iphone 6 ile aynı ve çirkin gözüküyor.

• 64gb 450 dolar
    128gb 500 dolar olursa.

iphone 12 5.4" lik model beklenir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteriner69

6 sene önce çıkan iphone 6 ile aynı ve çirkin gözüküyor.
    2020 yılında iphone 6-7-8 tasarımında telefon çıkaracaklarına ben inanmıyorum...Ne kadar uygun olursa olsun satışı bekleneni karşılamaz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.