Şimdi Ara

Koronavirüs salgınında ikinci ölüm vakası: Sağlık Bakanı duyurdu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ülkemize de ulaşan koronavirüs salgınında üzücü haberler gelmeye devam ediyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca bugün yeni ölüm haberini verirken ulaşılan son rakamı da açıkladı.

Rakam kabarıyor

Yapılan açıklamaya göre koronavirüs salgını nedeniyle ülkemizde ikinci ölüm de gerçekleşti. Ölen hasta 61 yaşında ve bir erkek. Yeni koronavirüs vaka sayısı ise 93 oldu. Böylece toplamda 2 ölüm ve 191 vaka sayısına ulaşılmış oldu.

Ayrıca Bkz.Samsung sektörün ilk 512GB eUFS 3.1 belleğini üretmeye başladı

Bakan Koca tedbir almanın ne kadar önemli olduğunu son vaka sayılarıyla artık anlamamız gerektiğini ifade ediyor. Evden çıkmayarak virüsün yayılma riskini ortadan kaldırmak büyük önem taşıyor.

• Eski kara kuvvetleri komutanı aytaç yalman da korona dan ölmüş. vaka ne 2 ne 3 ne de onların söylediği gibi. nasıl bir döneme denk geldik böyle...

Haber uydurma diyenlere gelsinhttp://www.cumhuriyet.com.tr/haber/aytac-yalman-koronavirusten-oldu-iddiasi-1728146

Ayrıca Euronews haberi doğrulatmışhttps://tr.euronews.com/2020/03/19/aytac-yalman-olum-sebebi-koronavirus-mu-euronews-turkce-dogrulatti-covid-19-corona-gata?utm_medium=Social&utm_source=Twitter#Echobox=1584604807

Bu açıklamayı da beynini kullananlar için yapıyorum; Koskoca kara kuvvetleri komutanı ölüyor ve askeri tören yapılmıyor! Neden alelacele gömülüyor,eşi ve kızı karantinaya alınıyor? Eşi neden covid-19 değil, zatürre diyor?

Şimdi de CNN konuyu teyit etti > https://www.cnnturk.com/turkiye/aytac-yalman-koronavirus-nedeniyle-hayatini-kaybetti

Bu da ikinize kapak olsun.@mamoo @Galatas4ray
    birincisi devlet ölen sayısını saklamaz. devlet salakmı ortamı yatıştırıp insanları dışarı çıkarsın? bak ben sol kesin ile çok konuşuyorum adamlar bildiğin paronoya! yok devlet saklıyor yok ilimizde varmış vs vs,,, adamlar bir inanç sistemi kurmuş ki her şey sizin düşündüğünüz gibi. Doğal seleksiyon denen hiç kaideye almadığım ancak karma ile desteklediğim bir teorim var, doğa kendine sanki çeki dğzen veriyor tabi doğa diyorum lakin ben ilahi bir şey olduğuna inanıyorum.. Allah kimseyi böyle sınamasın benim çektiklerim daha beter fakat eğer güçsüz olsaydım kaybederdim. Güçlü yaşar zayıf ölür evrimin kanunu derler ya malesef bu virüs öyle bir iş görüyor. sakin olun tedbir alın gerisi ise .....
    "Hukumetimiz alninin akiyla cikmak icin elinden geleni yapiyor."

Hükümetin diğer konularda olduğu gibi doğruları söylediğine inanmıyorum. Koalisyondan dem vurmuşsunuz ama günümüzde mecliste AKP-MHP koalisyonunun(!) neleri reddediğini de görüyoruz. O yüzden söylediğinin geçerliliği kalmıyor.

Temennim en az kayıp ile bu vakayı atlatmamız.
  • Eski kara kuvvetleri komutanı aytaç yalman da korona dan ölmüş. vaka ne 2 ne 3 ne de onların söylediği gibi. nasıl bir döneme denk geldik böyle...

Haber uydurma diyenlere gelsinhttp://www.cumhuriyet.com.tr/haber/aytac-yalman-koronavirusten-oldu-iddiasi-1728146

Ayrıca Euronews haberi doğrulatmışhttps://tr.euronews.com/2020/03/19/aytac-yalman-olum-sebebi-koronavirus-mu-euronews-turkce-dogrulatti-covid-19-corona-gata?utm_medium=Social&utm_source=Twitter#Echobox=1584604807

Bu açıklamayı da beynini kullananlar için yapıyorum; Koskoca kara kuvvetleri komutanı ölüyor ve askeri tören yapılmıyor! Neden alelacele gömülüyor,eşi ve kızı karantinaya alınıyor? Eşi neden covid-19 değil, zatürre diyor?

Şimdi de CNN konuyu teyit etti > https://www.cnnturk.com/turkiye/aytac-yalman-koronavirus-nedeniyle-hayatini-kaybetti

Bu da ikinize kapak olsun.@mamoo @Galatas4ray

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ProfXavier -- 19 Mart 2020; 15:12:44 >

• Allah beterinden saklasın

• Umreden gelen ilk partiyi karantinaya almadan göndermişler evlerine. Onların da karantinaya alınması gerekiyordu

• hamzasoph H kullanıcısına yanıt
    Sadece karantinaya almasalar yine iyi, malum siyasi partinin ilçe teşkilatları topluca ziyaret etmiş tek tek umreden dönenleri.
  • SAĞLIKLI insan ölmüyor. Normal Gripte bile ölebilecek insanları öldürüyor.
    Şeker, tansiyon, halsizlik, güçsüzlük yaşayanı öldürebiliyor croona...

103 YAŞINDA KADIN KORONAYI YENDİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onderweb -- 18 Mart 2020; 23:50:52 >
  • birincisi devlet ölen sayısını saklamaz. devlet salakmı ortamı yatıştırıp insanları dışarı çıkarsın? bak ben sol kesin ile çok konuşuyorum adamlar bildiğin paronoya! yok devlet saklıyor yok ilimizde varmış vs vs,,, adamlar bir inanç sistemi kurmuş ki her şey sizin düşündüğünüz gibi. Doğal seleksiyon denen hiç kaideye almadığım ancak karma ile desteklediğim bir teorim var, doğa kendine sanki çeki dğzen veriyor tabi doğa diyorum lakin ben ilahi bir şey olduğuna inanıyorum.. Allah kimseyi böyle sınamasın benim çektiklerim daha beter fakat eğer güçsüz olsaydım kaybederdim. Güçlü yaşar zayıf ölür evrimin kanunu derler ya malesef bu virüs öyle bir iş görüyor. sakin olun tedbir alın gerisi ise .....

• 100 sene önce İspanyol gribin den Dünya da 100 milyon civarı insan ölmüş.
    Ancak o devirle günümüz arasında bir fark var, günümüz de temizliğin, hijyenin ne kadar önemli olduğunu anladık.

İnşallah bilimsel ve hijyenik tedbirlerle bu felaketi en az ölümle atlatırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayamtky -- 19 Mart 2020; 0:0:26 >
  • Yakında solcular şunu diyecekler " Şu kadar daha insan ölürse hükümet düşecek" Muharrem İncenin dedigi gibi bunlar harbi şizofren.

• MrKattchup kullanıcısına yanıt
    Beyin çorbası iç iyi gelir...

• onderweb kullanıcısına yanıt
    Maalesef, Çin de ölenler de sağlıklı olanlar da var. Tabii dediğiniz gibi kronik rahatsızlığı olanlarda risk daha fazla.

• Umarım bir an önce atlatırız şu salgını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Blue- -- 19 Mart 2020; 1:18:58 >
  • WB kullanıcısına yanıt
    Boş boş siyaset yapma arkadaşım ya,konu siyaset mi şu an?her olaya siyaset bulaştırmayın artık ya yeter...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WB kullanıcısına yanıt
    Önce güzel başladın, sonra sıvadın. Burası provokasyon yeri mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bu mesaj silindi.
    Atalarımız ne demiş.

Katranı kaynatsan olur mu şeker,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7686223CE -- 19 Mart 2020; 2:27:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WB

Bu mesaj silindi.
    "Hukumetimiz alninin akiyla cikmak icin elinden geleni yapiyor."

Hükümetin diğer konularda olduğu gibi doğruları söylediğine inanmıyorum. Koalisyondan dem vurmuşsunuz ama günümüzde mecliste AKP-MHP koalisyonunun(!) neleri reddediğini de görüyoruz. O yüzden söylediğinin geçerliliği kalmıyor.

Temennim en az kayıp ile bu vakayı atlatmamız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • devlet bize yalan söylir ülkenin yarısı öldü bakın sokaklarda insan yok 61 yaşında değilmiş 16 yaşındamış yanlış yazmışlar hükümet öyle istir sonra a yanlış yazmışız diyip 16 yaparsınız dirr.
    Biri bana bişi olmaz der dışa çıkar biri günlül alışkanlıklarından vazgecemez kafe ye gider avm ye gider bakın çok net sadece zaruri ihtiyaçlarınız için dışarı çıkın bu sayı artacak kaçışı yok kendini izole etmeyen bi şüphelinin kaç kişiye bulaştırma riski var sayısını kestiremicek kadar fazla her vaka haberinde ha 2 bişi değil ha 23 bişi değil derken ha bin sonunda daha çin kadar vaka olmadık diyene kadar devam mı edicez saglık bakanının uyarılarınla dalga gecenleriduydum ya kendileri hastalandımı yine suçlayacak birini mi arayacaklar midem bulanınca corandan mı diye şüpheleneyim diyorum şüphelenemiyorum çünkü bu bahsettiğim insanlar yeterince bulandırıyor

• ProfXavier kullanıcısına yanıt
    müş miş te mış mış. Kabahat sende değil teknoloji sitesini milliyet gazetesi zanneden editör ve yönetimde. Ölüm bahane tık şahane.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.