Şimdi Ara

Assassin's Creed Odyssey Bu Hafta Sonu Oynaması Ücretsiz

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
114
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ubisoft, Assassin's Creed Odyssey'nin bu hafta PlayStation 4, Xbox One ve PC üzerinde ücretsiz olarak oynanabileceğini duyurdu.

Başlangıç 19 Mart: PlayStation 4 / Xbox One TSİ 10:00, PC TSİ 14:00
    Bitiş 23 Mart: PlayStation 4 / Xbox One TSİ 20:00, PC TSİ 19:00

Şimdiden ön yükleme yapabilirsiniz: assassinscreed.ubisoft.com

Ayrıca hafta sonu Assassin's Creed Odyssey'i oynayarak oyuna yeni eklenen Ezio kostümünün kilidini açabileceksiniz 

Satın almayı düşünen Xbox One ve PC oyuncuları için oyun indirime de girdi. Standart sürüm Xbox Store'da %65 indirimle 210,70 TL ve Steam'de %67 indirimle 88,77 TL.

Fragmanı aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Uzun süredir bir AC oyunu oynamıyordum bu oyunu çok beğebdim. Harbi yapmış adamlar. Favori oyunum witcher 3 e benzemesi çok büyük artı :)
  • Eski ac hayranı olarak yeni seriyi hiç denemedim denemekte fayda var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Originste 300 e yakın bunda ise 110 saatim var, ikisi birbirine çok benzer olduğu için 110 saatten sonra sıkıldım ve devam edemedim ama kesinlikle oynadığım en iyi RPG' lerden birisi ve kesinlikle parasını hak ediyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Assassin's Creed Origins ücretsiz olsa daha iyimiş çünkü odysseyden önce çıkmıştı originsden sonra ücretsiz olabilirdi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: SH0O0GUN

Originste 300 e yakın bunda ise 110 saatim var, ikisi birbirine çok benzer olduğu için 110 saatten sonra sıkıldım ve devam edemedim ama kesinlikle oynadığım en iyi RPG' lerden birisi ve kesinlikle parasını hak ediyor.

Hocam gitmiş ya AC atmosferi. Başka bir şey olmuş ve hiç sarmamıştı Origins beni. Buna da çok çok daha iyisi diyorlar da.. Ben AC2 sadeliği istiyorum, üzerinde leveli osu busu olan adamlar değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.