Şimdi Ara

Koronavirüs nedeniyle bazı filmler erkenden internete düşüyor: İşte filmlerin listesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
8.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Koronavirüs salgını nedeniyle bildiğiniz gibi sinema salonları dünya genelinde neredeyse tamamıyla boşalmış durumda. Türkiye de dahil olmak üzere birçok ülkede sinemaların kapatıldığını biliyoruz. Durum böyle olunca elbette dünya genelinde gişe hasılatları da dibi gördü. Geride bıraktığımız hafta sonu, sinema sektöründe son 20 yılın en kötü hasılat rakamları elde edildiği bildirildi.

Sinemaların en azından bir süre daha normale dönmesi beklenmiyor. Bu durumun farkında olan Disney ve Warner Bros gibi Hollywood stüdyoları, yakın zamanda vizyona giren bazı filmleri dijital ortamlarda erkenden yayınlama kararı aldı. Örneğin Star Wars: The Rise of Skywalker planlanandan yaklaşık bir hafta önce ABD'de yayınlanmış durumda ve şu anda iTunes üzerinden satın alınabiliyor. Türkiye'de ise 1 Nisan'da ulaşılabilir olacak.

Birds of Prey, The Gentlemen, The Invisible Man...

Harley Quinn'li yeni DC filmi Birds of Prey,  vizyon tarihinden sadece bir buçuk ay sonra dijitale geliyor. Warner Bros tarafından yapılan açıklamaya göre film, 24 Mart itibarıyla ABD'de satın alınabiliyor olacak. Türkiye'de ise tam olarak ne zaman yayınlanacağı şu anda belli değil.

Ünlü yönetmen Guy Ritchie'nin yeni filmi The Gentlemen de yine planlanandan çok daha erken bir tarihte, 24 Mart'ta dijitalde yayınlanacak. Matthew McConaugheyHugh Grant ve Colin Farrell gibi ünlü isimlerin kadrosunda yer aldığı The Gentlemen, bu yılın en sevilen filmlerinden birisi olmuş ve gişede de 110 milyon doları geride bırakarak önemli bir başarı elde etmişti.

Bu iki film haricinde ayrıca Universal'ın The Invisible ManThe Hunt ve Emma filmleri de bu hafta erkenden dijitalde yayınlanıyor. Listede özellikle The Invisible Man'in dikkat çektiği söylenebilir. Vizyon tarihinden sadece üç hafta gibi kısa bir süre sonra film dijitale gelecek. 1933 yapımı The Invisible Man'in tekrar çevrimi olan film, sadece 7 milyon dolarlık bir bütçeye sahip olmasına rağmen dünya genelinde 133 milyon dolar hasılat yapmayı başarmıştı. 

Şu ana kadar açıklanan filmler bu şekilde. Sonic: The Hedgehog, Onward, Bloodshot gibi yapımların da yine erkenden dijitalde yayınlanma ihtimali bulunuyor ancak henüz herhangi bir açıklama yapılmadı.

• Sonic: The Hedgehog zaten internete düştü bile. Malum sitelerden izlenebiliyor. Türkçe altyazısı bile çıktı.
  • Düşsünde izleyelim herkes eve kapanıyor zaman geçirecek hobiler lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu düşenlerin 1080p linklerine ulaşabilen bana pm atabilir mi

• Netflix yetmeyecek.

• Şu cinayet süsü nerde yahu para verip alalım diyoruz o bile yok. Bu ne saçma iş

• Yeni yasa yuzuden gelmiyor. Bu ay sonuna kadar gelicektir.

• Bende uzun zamandır arıyorum ama yok hocam. Bulursan benide haberdar edersen çok iyi olur.

• işimiz gücümüz yok sana link atıcaz.

• Kuresel bir salginin yasandigi, birlik ve beraberlige ihtiyac duydugumuz su zor gunlerde torrent davetiyesi gondermek, link vermek muslumanlik gorevidir. Hadi bakalim linkleri gorelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leipold -- 17 Mart 2020; 18:48:1 >
  • Sonic i webrip görünce şaşırmıştım bundanmış demek

• parasite filmini bulamıyorum. Yardımcı olabilecek biri var mı?

• Yasanın içeriği nedir?

• Morichannnn kullanıcısına yanıt
    Filmlerin dijital platforma gelebilmesi için vizyon tarihinden sonra 6 ay geçmesi gerekiyor.

• Ip tv de her film var sukur.

• zamunda ya yüklenin gençler...

• legend4u kullanıcısına yanıt
    hangi ip tv kullanıyorsunuz ?

• ergenius kullanıcısına yanıt
    zamunda
  • DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Misafir bana bak bana misafirliğini bil

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.