Şimdi Ara

Redmi Note 9S'in tanıtılacağı tarih belli oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Çinli teknoloji üreticisi Xiaomi, Redmi markası altındaki yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Şirketin geçtiğimiz hafta düzenlediği lansmanla birlikte piyasaya sürdüğü Redmi Note 9 Pro ve Pro Max modellerine  alternatif geliyor.

Ayrıca Bkz.Konami, ertelenmesi gündemde olan EURO 2020 için PES güncelleme paketini tanıttı

Dört arka kamera ile geliyor

Redmi Note 9S olarak adlandırılan cihaz 23 Mart tarihinde Singapur'da düzenlenecek olane etkinlikle tanıtılacak. Yayınlanan görsellere bakılırsa cihaz, şirketin DotDisplay olarak adlandırdığı delikli ekran ve dört arka kamera ile piyasaya sürülecek. Merlin kod adına sahip olan akıllı telefonun  model numarasının ise M2003J6A1G olduğu belirtilmiş.

Note 9 Pro serisi Snapdragon 720G yonga seti üzerine inşa edilmiş durumda. Ancak Note 9S'in Snapdragon veya MediaTek yonga setlerinden hangisini kullanacağı şimdilik belirsiz. FHD+ çözünürlükte ekranla gelmesi beklenen cihazın Note 9 Pro'daki 6.67 inç ekrana kıyasla biraz daha küçük bir ekrana sahip olacağı söyleniyor. Note 9S modelinin diğer özellikleri arasında ise 4/6GB RAM, 64/128GB depolama birimi, 18W hızlı şarj ve 5.020 mAh pil yer alıyor.

• Virüsü dünyanın başına bela etti işine bakıyor Çinliler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • celik44 kullanıcısına yanıt
    Dünyanın başına bela etti diye bir şey yok her yerden virüs patlayabilir bu, o ülkeyi virüsten diğerlerinden daha önce kurtulduktan sonra işine devam etmeyeceği anlamına gelmiyor.
    Ona bakarsan daha önceki virüslerin çıktığı yerler de tamamen virüsün yok olmasını beklesin normal hayatlarına devam etmek için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hah herşeyi bilen arkadaş da geldi

• celik44 kullanıcısına yanıt
    Ben her şeyi bildiğimi iddia etmiyorum sadece fikrimi belirtiyorum.

Basmakalıp sözlerden kurtulun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.