Şimdi Ara

Samsung Galaxy M21'in teknik özellikleri ve basın görseli ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung tarafından 18 Mart tarihinde duyurması beklenen Galaxy M21'in teknik özellikleri internete sızdırıldı.

Akıllı telefon FHD+ çözünürlük sunan Infinity-U Super AMOLED ekranla gelecek. Bununla birlikte 20 megapiksel selfie kamerasına sahip olacağını belirtelim.

Ayrıca Bkz.Realme 6i modelinin teknik özellikleri onaylandı

Cihazın arka tarafında 48 megapiksel ana sensör içeren üçlü kamera sistemi görev yapacak. Ayrıca 15W hızlı şarj destekli 6.000 mAh pil taşıyacağı da ortaya çıkan bilgiler arasında.

Android 10 ve One UI 2.0

Akıllı telefonun Exynos 9611 yonga setinden güç alması bekleniyor. RAM miktarı en az 4 GB olacak.

Android 10 tabanlı One UI 2.0 yüklü şekilde kutudan çıkacak Galaxy M21'in fiyat etiketi konusunda ise henüz bir bilgi bulunmuyor.

• M30s ile arasında ne fark var anlayamadım

• Exynos mu :) ...

• neden m30s ile tıpatıp aynı telefonu piyasaya sürüyorlar
  • Bugun değilmiydi tanitimi ? 18 i olmus sanki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Aynen, 16 Mart'ta Hindistan'ta tanıtılacaktı normalde. Coronavirus kaynaklı bir ertelenme olabilir.
  • sadece isim değişik m30s bu telefon; pil dahil kasası arka kamera sistemi full m30s
  • telefonun kalbinde exynos değilde snapdragon olsa şu 6.000mah ı tam manasıyla kullanacağız. ben m11 bekliyorum 6.000mah + 720p amoled ekranla birlikte snapdragon 439 koysunlar bu iş çözülsün.

• quote:

Orijinalden alıntı: yolyordam35

telefonun kalbinde exynos değilde snapdragon olsa şu 6.000mah ı tam manasıyla kullanacağız. ben m11 bekliyorum 6.000mah + 720p amoled ekranla birlikte snapdragon 439 koysunlar bu iş çözülsün.
    Exynos’un nesi var. Exynos 9611’in performansı gayet iyi. Güç tüketimi de fena değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.