Şimdi Ara

Galaxy A11 tanıtıldı: 3 arka kamera, delikli çentik tasarımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.009
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung’un giriş seviyesinde merakla beklenen yeni akıllı telefonu Galaxy A11 tanıtıldı. Segmentine göre üçlü arka kamera, delikli çentik tasarımı, büyük batarya ile farklılaşmaya çalışacak.

Galaxy A11 özellikleri

Galaxy A11 modelinde 6.4 inçlik 1560x720 piksel çözünürlüğünde bir ekran bulunuyor. Delikli çentik tasarımı sayesinde telefonun nispeten çerçevesiz bir görünümü var. Arka kapak ise polikarbonat alaşımdan imal edilmiş.

Ayrıca Bkz.Koronavirüs nedeniyle Overwatch ve Call of Duty maçları iptal edildi

8 çekirdekli bir işlemciden gücünü alan modelde 2GB/3GB RAM bellek ve 32GB depolama kapasitesi yer alıyor. 4000MAh kapasiteli batarya 15W hızlı şarj desteği sunuyor.

Arka kısımda 13MP çözünürlüğünde ana sensör, 5MP çözünürlüğünde ultra geniş sensör, 2MP çözünürlüğünde derinlik sensörü yer alıyor. Ön kısımda ise 8MP çözünürlüğünde bir kamera mevcut. Galaxy A11 için henüz bir fiyat açıklanmadı.

• Şu tasarım da mobil dünyanın koronası.

• 3 tane kamerası var ama iphone 6sin tek kamerasına yetişemiyor bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • m11 bekliyorum.

• 6.4 inç ama ekran 720p. klasik samsung işte

• Bir eski zamanlardaki tasarımlara bakın, Galaxy S2, HTC One M7, Sony Xperia Arc, Xperia S... Hele yeni çıktığı zamanlar Galaxy S2 elde heyecan uyandırırdı. Bir de şu zamandaki tasarımlara bakın. Hepsi ucube gibi görünüyor.

• kendime saygım yok telefonu

• Çok güzel hemen sabah açılmadan mağazanın kapısında bekleyeyim bari

• Bu telefon satış rekoru kırar ama sondan😁

• haxz kullanıcısına yanıt
    Samsung A10 geçtiğimiz yıl dünya çapında en çok satan Android telefon oldu. Bu tür ucuz telefonlar tahmin ettiğinizden fazla satıyor.
  • neresini begenmiyorsunuz ki bu cihazin? gayet standart ve $Ik bence, sadece on cerceveleri her zaman ki gibi kalin 0 frame bi yapamiyorlar sunlari. malzeme kalitesi ve donanim vasattir o tamam.

• Samsung tasarım ofisi : ne yapsak yahu,A11 yapalım bari boş durmayak.

• eski dönemin amiral gemisi telefonla günümüzün giriş segmentini kıyaslanız ya helal olsun

• giriş segmentindeki telefonların tamamı 720p zaten ki xiaominin opponun 2 bin liralık telefonları var 720p ekranlı :) mi a3 - oppo a5-a9 vs

• Sirchade kullanıcısına yanıt
    O altındaki hoparlör ve anten çıkıntısına bile bayılırdım ya. 😊

Bir de canım sıkılınca içini açardım aletin. 😂 Şimdi neresini açıyorsun, her tarafı tutkal...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • suicide sheep S kullanıcısına yanıt
    bu cihaz giriş segment cihazı. Ne olmasını bekliyorsunuz. Kaldıki rakip firmaların orta segment cihazlarıdan bile 720p ekran kullanılıyor(oppo a9 2020)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sis651

O altındaki hoparlör ve anten çıkıntısına bile bayılırdım ya. 😊

Bir de canım sıkılınca içini açardım aletin. 😂 Şimdi neresini açıyorsun, her tarafı tutkal...
    Aynen valla hiçbir telefonu sökemiyoruz bile her yer kimyasal... Önceden arıza oldu mu sök, yeni parçayı tak devam et. Eskiden amiral gemileri bile plastikti Samsung'un ama şu tasarımlardan daha şerefliydi en azından ve bence daha kullanışlıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberDiamond

bu cihaz giriş segment cihazı. Ne olmasını bekliyorsunuz. Kaldıki rakip firmaların orta segment cihazlarıdan bile 720p ekran kullanılıyor(oppo a9 2020)
    amiral gemisi telefonlarda 6.4 inc. 720p ekranın sırıtmayacağı max ekran boyutu 5.5" tir. ben orda giriş seviyesine laf atmadım ekran çözünürlük uyumsuzluğundan bahsettim.
    yani tutmadı bidaha dene.
  • Piyasada küçük telefon kalmadı her çıkan model takoz gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.