Şimdi Ara

OnePlus 8 Pro'nun yüksek kaliteli görüntüsü yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir kılıf üreticisi, önümüzdeki ay piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 8 Pro'nun yüksek kaliteli görüntüsünü yayınladı.

Ayrıca Bkz.YouTube mobil uygulamasına 'Keşfet' sekmesi geldi!

İnternete düşen görsel cihazın tek ön kamera ve ekrana gömülü parmak izi tarayıcısı ile geleceğini gösteriyor.

15 Nisan'da duyurulacak

Amiral gemisi telefonun arka panelinde üç görüntü sensörü içeren dikey kamera ünitesi bulunuyor. Dördüncü sensör ise modülün hemen soluna yerleştirilmiş.

OnePlus 8 Pro'nun 120 Hz tazeleme oranı sunan 6.65 inç ekran, Snapdragon 865 işlemci ve 30 watt hızlı şarj destekli 4.500 mAh pile sahip olması bekleniyor.

OnePlus 8 ve 8 Pro, 15 Nisan 2020 tarihinde tanıtılacak.

Kaynak:http://www.slashleaks.com/l/oneplus-8-pro-case-leaks

• Xiaomi mi 10 pro varken oneplus'a bu para verilmez birde distribütör garantisi yok oneplus eskiden daha iyidi kamera konusunda çok zayıf ve fiyatı yüksek alacak arkadaşlara başarılar diliyorum.

• En çok vivo ile one plus Türkiye ye neden gelmiyor aynı şirketten oppo ve realme Türkiye de

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • NitroNos kullanıcısına yanıt
    Vallah Vivo daha iyi one plus tan bence bir marka sınıflandırması yapsan oppo mu one plus mı vivo mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Niye kavisli ekran?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Yılın 2. yarısında Vivo gelebilirmiş.
    OnePlus'ın gelişi ise 2021'e kalır diyorlar, çünkü yılda 2 model tanıtıyor ve amiral gemisine yakın fiyatlarda oluyor, Türkiye'de yeterince satamayabilir.
  • DaggeredByRuhtan kullanıcısına yanıt
    Vivo hiç kullanmadım sıralama yapmam doğru değil ama desen ki oneplus mı yoksa oppo mu ?

2'sinin de kameraları rezalet sadece oneplus arayüzü ve işletim sistemi daha hızlı diyebilirim.

Oppo ile Huawei ile kamera kıyaslaması yaptım Huawei , oppo'yu ezdi diyebilirim.

Find X2 Pro serisi farklıdır find x2 güzel ama çok pahalı eğer ülkemizde garantili ve üst segment telefon alınacaksa Mi 10 pro en iyi tercih olacaktır.

Zamanında huawei p30 pro alacaktım android sorunu ve fiyatların düşmeyişinden dolayı alamamıştım.
  • Evet bu olabilir. Yeterince çirkin.

• Edge ekran olmamış

• Rakipleri 5000 mAh seviyesindeyken 4500 mAh olması kötü olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayatında OnePlus kullanmamış insanların yorum yapmaları çok gülünç. 7T Pro sahibi olarak şu an kullanılabilir en iyi android telefon markasının OnePlus olduğunu iddia ediyorum. Özellikle kriter olarak fiyat da işin içine girerse açık ara iddia ediyorum.

Sadece gül gibi pop up kamera olayından neden vazgeçmişler anlamadım? Aylardır kullanıyorum böyle bir rahatlık olamaz. ekrana delik açmaya ne gerek vardı ki?

• TheFormul kullanıcısına yanıt
    Volkan Manav'ın pop-up kameralardan neden vazgeçildi videosunu izleyip ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.
    Özetle, telefon fiyatına ortalama 25$ ek maliyet getiriyormuş ve garanti süresi içinde arıza çıkarması halinde markaya külfet oluşturuyormuş.
    Oysa delik öyle mi? Ekranı del, bitti gitti.
    Yani tüketiciyi düşündüklerinden kaldırmamışlar, kendilerini düşündüklerinden kaldırmışlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • biri 5500 tl diğeri 3500.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.