Şimdi Ara

Apple'a iyi haber: Foxconn'da üretim normale döndü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Koronavirüs salgını nedenyile başta Çin olmak üzere, dünya çapındaki birçok şirket operasyonlarını geçici olarak durdurma kararı almıştı. Bunlardan biri olan Foxconn, Reuters'in raporuna göre Koronavirüs öncesi üretim seviyesine döndü.

Ayrıca Bkz.Samsung, AMOLED'in yerini alacak yeni ekran teknolojisini patentledi: Samsung PIFF

Apple'ı yakından ilgilendiriyor

Tayvanlı gazetecilerin sorularını yanıtlayan Foxconn kurucusu Terry Guo, fabrikalarındaki üretim hatlarının normale döndüğünü söyledi. Guo, bu dönemi beklentilerinden daha kısa sürede atlattıklarını belirtirken, Japonya ve Kore merkezli tedarik zincirlerinin henüz istenen seviyeye ulaşamadığına dikkat çekti. Zira bu iki ülkenin de henüz Koronavirüs salgını ile savaşı sürüyor.

Foxconn'da işlerin yoluna girmesi, bu şirkete iPhone montajını yaptıran Apple'ı da yakından ilgilendiren bir durum. Şirketin piyasaya süreceği söylenen iPhone 2 modelinin erteleneceği konuşuluyordu ancak Foxconn operasyonlarının normale dönmesinin, bu ertelemenin iptali üzerinde etkisi olup olmayacağını ise önümüzdeki günlerde göreceğiz.

• Birkaç bin vaka ve onlarca ölüm varken, neden bu kadar tedbir aldıklarına şaşırmıştım. Şimdi ise dünya da üretim dururken Çin de üretim tekrardan başladı. Apple Çin’deki kapalı mağazalarını tekrardan açtığı anda, dünyadaki diğer mağazalarını kapatma kararı aldı. İşin sonucu nereye varacak anlamadım, ön görüde bulunmak zor

• Murat.Ak M kullanıcısına yanıt
    Anlıyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdide satacak ülke bulamayacak hale bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • normale dönmese bile zorla döndürmüşlerdir.
  • bill gates babanın istifası işe yaramış :)

• Çin düzeldi bu sefer Avrupa çekiyor sıkıntıyı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.