Şimdi Ara

Xiaomi resmen duyurdu | İşte Redmi Note 9 Pro Max

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
1
Favori
701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Xiaomi merakla beklenen Redmi Note 9 Pro ve Redmi Note 9 Pro Max modellerini bugün resmen duyurdu. Bu videoda telefonlar ve özellikleri hakkında ilk fikirlerimizi paylaşıyor ve genel bir değerlendirmesini yapıyoruz. 

• 10 yıldır hobi olarak videolarını izliyorum abi. Okula gidecek yaşta olsaydım senin için kavga ederdim

• Daha Redmi Note 8'in taksiti bitmedi.

• Kolay gelsin çavuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fena olmamış aslinda fiyat belirleyecek.
    Artık orta grupta maliyet esasından ötürü;
    Metal alüminyum kasa
    Arka kapak gorilla glass
    Ois
    Su toz gecirmezlik
    Amoled ekran
    Çift hoparlör
    Gibi seçenekler goremiyoruz ama diger kisimlar gayet iyi.

Parmak izi cok iyi olmuş ekrandan okumalar insani intiharin eşiğine sürüklüyor..
    Max olmayan pro modelde kamera boyutu 1"2.24 sanirsam. Bu kötü olmuş. Su an trend 1"1.73 gibi daha büyük sensörlü kameralar varken bu üzdü. Acikcasi alınası model max olan model olmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artık elimize sığabilecek boyutta telefon uretmicekler sanırım. Redmi note 8 cihazım var 6.3 inc bu bile gayet büyük ve kullanissiz.

• Note 9 pro max se lite modeli neden yok.

• Tasarım güzel olmuş ama ana kameranın 48'e geri düşmesi saçma geldi ama note serisi sürekli yeni model çıkıyor daha note 8 pro alalı 4 ay oldu.Çıkalı 6 ay oldu şimdi yenisi tanıtılıyor.

• Güzel olmuş ama pro ile pro max arasında ki tek fark ana kameranın 64 yerine 48 olması. Neden 2 ayrı model gibi tanıtıp adlandırdılar anlamadım.

• Samsung Note 8 alma zamanı gelmiş 3200 Tl fiyat ile bu tür cihazların hemen hemen hepsinden iyi performans ve özellik suınuyor.

• Reyis eline telefon gecmeden cektigin bu videolari hic izleyesim gelmiyor 👍👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Max ismini Xiaomi eskiden sadece devasa ekranlı telefonlarda kullanırdı. Şimdi bir model üretmiş hepsine max ismini veriyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.