Şimdi Ara

Türk Telekom'dan Koronavirüs açıklaması: Ek yükleri kaldıracak donanıma sahibiz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
851
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Ülkemizde de ilk resmi vakasına rastlanan Koronavirüs, tüm halkın tedirgin bir şekilde yaşamasına neden olmuş durumda. Okulların tatil edilmesinin de gündemde olduğu bu süreçle ilgili olarak Türk Telekom CEO'su Ümit Önal önemli açıklamalarda bulundu.

Ayrıca Bkz.Redmi Note 9 Pro Max tanıtıldı: 6.67 inç ekran, 5.020 mAh pil

Uzaktan eğitim konusunda yapılacakları konuşuyoruz

Türk Telekom'un düzenlediği bir etkinlikte konuşan Önal, şirketin kamu ile tam bir işbirliği içinde olduğuna dikkat çekerek, okulların tatil edilmesi durumunda ise uzaktan eğitimle ilgili yapılacaklar konusunda yetkililerle temasta olduklarının da altını çizdi.

Önal'ın açıklamalarına göre Türk Telekom, internet kullanımının artışına yönelik ek trafiği kaldıracak donanımlara sahip. Her türlü senaryoya hazırlıklı olduklarını da belirten Önal'ın bu açıklamaları ile birlikte gözler Milli Eğitim Bakanlığı'na çevrilmiş durumda. Veliler okulların tatil edilmesini talep ederken, MEB ise konuyla ilgili olarak henüz bir karar vermiş değil.

• sen git 3 yıllık gelirine özelleştir, onuda türk bankalarından kredi çekip ödemesin; bütün değerli taşınmazlarını yasaya aykırı olmasına rağmen sattır\firmanın içini boşalt; müthiş gelirine rağmen gereken yatırımı yapmamasına göz yum; üstüne altyapıda tekel olması için başka teknoloji ve firmalara köstek ol. devletimizin 20 yıllık türk telekom stratejisinin özeti budur. 20 yıl ülkeyi damızlık inek gibi sağıp gittiler. ileride basın özgür olunca bir bir çıkacak bunlar ama olan olmuş giden gitmiş olacak.
  • Deprem olunca gün boyunca ülkede hatlar gitmişti, derslerini almışlardır umarım.

• sen git 3 yıllık gelirine özelleştir, onuda türk bankalarından kredi çekip ödemesin; bütün değerli taşınmazlarını yasaya aykırı olmasına rağmen sattır\firmanın içini boşalt; müthiş gelirine rağmen gereken yatırımı yapmamasına göz yum; üstüne altyapıda tekel olması için başka teknoloji ve firmalara köstek ol. devletimizin 20 yıllık türk telekom stratejisinin özeti budur. 20 yıl ülkeyi damızlık inek gibi sağıp gittiler. ileride basın özgür olunca bir bir çıkacak bunlar ama olan olmuş giden gitmiş olacak.

• Türk Telekom şuandaki internet trafigini kaldıramıyorki ek tarafigi kaldırsın. Yine milleti söğüşleyecekler.

• bsg der susarım , depremde yani en olması gerektiği zamanda olmayan neyin ek internetinden, trafiğinden bahsediyor. Türkcell'e geçtim huzurluyum.

• Yaw he he :D

• ben ikna oldum :D

• Bu bademlerden ıslak mendil kadar fayda yok kalkmış konuşmuş çıksın sokağa çevirsin 20 kişiyi..

Depremde gördük kepazeliklerini..
  • Napak inanak mı?

• Translate: "Virüse karşı okunmuş serverlarla-donanımlarla trafigi rahatlıkla kaldırabilir, 7 kere dikip 8 kere yatırabiliriz. -TürkTelekom-"
  • Damada mail atıp terfi isteyen bu şahıs değil miydi ?

• 3 5 mbps hız ile hangi kaynağı stream etmeyi bekliyor bunlar halkımızdan anlamıyorum hatta ve hatta şuan hanesinde altyapısı olmayan insanları göz önüne alınca insanlarla sanki alay ediyorlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nedense hiç inanasım gelmiyor
  • Gördük...

• daha onceki laptop hirsiz calmisti allahtan usenmeyip bulutta yedeklemistim simdi telefonlar cok yuksek boyutta video, fotograf cekiyor.

Aile fotograflarimiz var buluta yedekleyeyim dedim 2 - 4 mbps arasi upload gidip geliyor valla elektrik parasina mi yanayim yoksa o sirada internetin les olmasina mi bilemedim 30 GB upload kac gundur bitmedi valla gina geldi.

Su upload adam akıllı bir duzeltin valla rezillik. Suslu laflarinizi kendinize saklayin.

• Günün fıkrası.

• Benim Alnımda Angut Yazıyor ya Bende Yedim... 2 Gündür İskenderunda Mobil Veriyi Açınca Telefon İyiden İyiye Saçmalar Oldu. İstanbul Depreminde Gördük Ne Kadar Hazır Olduğunuzu...

• Her şey bir depreme bakar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Depredem gördük alt yapını hımınaaa

• Musty3535123 M kullanıcısına yanıt
    Dostum Türk Telekom u sevmem ama şöyle bir durum var. 10 milyar 850 milyon dolar a özelleştirilmiş.2016 Yıllık Geliri 4 milyar Türk liradır. Artmış azalmış yıllar içinde niyetim tartışmak değil 3 yıllık geliri yanlıştır. Ayrıca bankalardan aldığı kredi ile %55 ine ortak olmuştur.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.