Şimdi Ara

Horizon: Zero Dawn'ın yaz döneminde PC'ye geleceği kesinleşti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
361
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Sony’nin PC'ye çıkaracağı ilk oyun olma özelliğini taşıyan Horizon: Zero Dawn’un 2020 yılı içinde platform için yayınlanacağı biliniyordu. Söylentiler arasında yaz dönemi işaret edilse de bu resmi ağızdan doğrulanmamıştı. Ancak bu bekleyiş artık sona erdi.

2017 yılında Sony’nin PlayStation 4 oyun konsoluna özel olarak çıkan ve Guerrilla Games tarafından geliştirilen Horizon: Zero Dawn’un bu yılın yaz aylarında çıkacağı Sony Worlwide Studios Başkanı Hermen Hulst ile yapılan bir röportajda doğrulandı. “Horizon Zero Dawn’ın bu yaz PC’ye geleceğini sanırım artık doğrulayabilirim.” şeklinde açıklamalarda bulunan Hulst’un paylaşımından sonra oyunun Steam sayfası da aktif hale geldi.

Paylaşılan bilgilere göre Horizon Zero Dawn PC’ye Complete Edition sürümü ile çıkacak. Bu paket içinde; oyunun kendisi, The Frozen Wilds genişleme paketi ve çeşitli silahlar ile kozmetik ürünler olacak.

Ayrıca Bkz.Türk bilim insanından acil durumlarda denizaltının konumunu belirten cihaz

PS4’e özel oyunların PC platformuna çıkışı ile ilgili açıklamalar da yapan Hulst, “Bir tane exclusive oyun PC’ye çıkıyor diye tüm oyunların bu platforma geleceğini düşünmek yanlış olur. Bizim önceliğimiz her zaman, PlayStation platformu” diye konuştu.

Steam sayfasında paylaşılan görüntüler, PS4 Pro sürümüne ait. Horizon: Zero Dawn’un PC’ye özel geliştirmeler içerip içermeyeceği ise önümüzdeki dönemde belli olacak.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
     Horizon:Zero Dawn'ın yaz döneminde PC'ye geleceği kesinleşti

Kaynak:https://www.pcgamer.com/horizon-zero-dawn-is-coming-to-pc-this-summer/

• Oyun çok iyi bir oyun değil arada çerezlik oynanıp geçilir türde bir oyun. Türkçe yama da çıkarsa oynar geçeriz. Sony ağır toplarını getirmeyecektir ancak satış rakamlarına bakılınca bence getirmeleri kendileri açısından iyi olacağını düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 10 Mart 2020; 23:1:17 >
  • Horizon çok başarılı olsa zaten getirmezlerdi.

Oyun çıkalı 3 yıl olmuş,konsolda fps oynayan ben bile oynadım.En azından biraz daha satarız kar ederiz kafasıyla pc getiriyorlar diye düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyun gayet de güzel bir oyun. Gerek hikayesi gerek oynanışıyla ben çok beğendim. Pcye gelmesinin nedeni bence güzel olması

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Atakan Erdur HACPJ

Horizon çok başarılı olsa zaten getirmezlerdi.

Oyun çıkalı 3 yıl olmuş,konsolda fps oynayan ben bile oynadım.En azından biraz daha satarız kar ederiz kafasıyla pc getiriyorlar diye düşünüyorum.
    Pc artık eskisi gibi değil, oyun satış rakamları bir hayli yükseldi şirketler daha fazla kazanmak için bu platforma yönelmeleri gayet normal. Normal olmayan ise halen daha bu plaformların fanboyluğunu yapanlar ve bu oyunların başka platformda oynamasını istemeyenler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 10 Mart 2020; 21:58:20 >
  • horizon 10 milyonun ustunde satmis bir oyun, pcde yuksek fiyata satmazlar satacagida 1-2 milyonu gecmez bana kalirsa, getirme nedenleri paradan ziyade ps5e horizon 2 cikacak , pc oyuncularına gel gel yapiyorlar.
  • Ben oyunu bir saat oynadım sevmedim , sebebi ise oyun başı çok can sıkıcı bir çizgi çekmişler onları yapmamızı istiyor. Bir rahat bırak beni istediğimi yapayım arkadaş, oyun başlar başlamaz insan bu kadar sıkılır mı ya!(Biraz video da izledim sürekli görev veriyorlar haliyle yapıyorsun ben tamamen özgürlükten yanayım) Ne yapacaksam kendim karar vermeliyim, senaryo istemez kalsın! Ayrıca robot öldürüp duruyoruz çok sıkıcı keşke robotlar yerine dinozorlar falan olsaydı direk!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tobepeople -- 10 Mart 2020; 22:55:2 >
  • fanboylara cevabım. hepsini sevin  Horizon: Zero Dawn'ın yaz döneminde PC'ye geleceği kesinleşti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Robot otlama oyunu en kötü ex lerden biridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Philipp_Plein

Robot otlama oyunu en kötü ex lerden biridir.
    Hele o ilk giriş kısmı baya klişeliydi sarmadı oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 11 Mart 2020; 14:21:35 >
  • Ekran kartları bu fiyatlara çıkmış iken bundan sonra gaming pc Türkiye şartlarında hayal gibi bir şey. Xbox Series X beklemek ya da PS5' in çıkışını bekleyip ucuza PS4 Pro kapatmak daha mantıklı gibi...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.