Şimdi Ara

Command & Conquer Remastered Collection Haziran'da PC için Çıkacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
64
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici Petroglyph, Command & Conquer ve Command & Conquer: Red Alert oyunlarının ve indirilebilir içeriklerinin remaster versiyonlarını içerecek Command & Conquer Remastered Collection'ın çıkış tarihini duyurdu.

5 Haziran'da PC için çıkacak.

Standart sürüm Steam'de 129,00 TL ve Origin'de $19.99 fiyattan ön siparişe açıldı.

Standart sürümün yanı sıra Special Edition ($59.99) ve 25th Anniversary Edition ($149.99) satışa sunulacak. 

Oyunun tanıtım yazısı ve sistem gereksinimleri:

Command & Conquer ve Red Alert, 25 yıl önce tür olarak gerçek zamanlı strateji oyununun tanımını yazdı ve artık ikisi de Petroglyph çalışan eski Westwood Studios ekip üyeleri tarafından 4K formatında tamamen yeniden düzenlendi.

Bu yeni düzenlemede 3 genişletme paketinin tamamı, yeniden düzenlenmiş çok oyunculu mod, modernize edilmiş kullanıcı arayüzü, Harita Düzenleyicisi, daha önce yayınlanmamış tam hareketli videolardan oluşan bonus galeri ve Frank Klepacki tarafından yeniden düzenlenmiş 7 saati aşan efsanevi müzik yer alıyor. Tekrar merhaba, Kumandan.

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: Windows 8.1/10 (64-bit)
    İşlemci: Intel Core 2 Duo E4600 @ 2.4ghz veya AMD Athlon 64 X2 6400 @ 2.4ghz
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 420 veya ATI Radeon HD 5570
    DirectX: Sürüm 11
    Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    Depolama: 32 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: Windows 8.1/10 (64-bit)
    İşlemci: Intel Core i5 4690K veya AMD Ryzen 7 1700
    Bellek: 4 GB RAM
    Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7850
    DirectX: Sürüm 11
    Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
    Depolama: 32 GB kullanılabilir alan 

Tanıtım fragmanını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Ben bugüne kadar 3-4 oyunu remake veya remastered ver. aldım. Bunu gözüm kapalı alıyorum. Belki biraz daha uygun olabilirdi fiyatı tr için ama ea, steam %30 pay kesiyor ve ona razı geliyorsa, o oyundan para değil, prestij kazanmak istiyor demektir. Eski anılarıma ve yeni doğacak anlara bir borcum var :) Bu adamları desteklemezsek (para, yorum, fikir) olarak tekrar harika c&c oyunlarını göremeyiz diye düşünüyorum. Reddit'e bakın...
  • Ben bugüne kadar 3-4 oyunu remake veya remastered ver. aldım. Bunu gözüm kapalı alıyorum. Belki biraz daha uygun olabilirdi fiyatı tr için ama ea, steam %30 pay kesiyor ve ona razı geliyorsa, o oyundan para değil, prestij kazanmak istiyor demektir. Eski anılarıma ve yeni doğacak anlara bir borcum var :) Bu adamları desteklemezsek (para, yorum, fikir) olarak tekrar harika c&c oyunlarını göremeyiz diye düşünüyorum. Reddit'e bakın...
  • Yazamadım, ek olarak c&c hayranıyım şunu belirteyim: Serinin ileride çıkacak oyunlarına Türkçe dil desteğiyle gelmesini isteyenler oyunu istek listesine almalı. bastıralım :)
  • Satışlarda başarılı olsunlar ki ilerde Red Alert 2'yi görelim.Prism sensors stable,Commencing shock therapy :)
  • 20 dolarlık oyun 129 lira ya ea yeniden steam'e döneceğini söylemişti umarım eski oyunlarını da getirirken kuru 6 tl den almaz yenilere yapcak bişey yok.
  • Vay be rtsnin babası geri geliyor zamanlama da çok iyi bence en uygun dönemdir yaz çünkü okullar biter bende bu aralr pek giremiyorum ders-stresten dolayı mesela. Gelsin hüpleticem :)

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Çocukluğum geri döndü be

• "No comrade premier it has only begun" :)

Ah be bi de Yuri'yi görseydik ne güzel olurdu :)
  • God of War'dan sonra tereddütsüz yaptığım 2. önsipariş oldu. Steam'in ülkemize uyguladığı fiyat politikası EA oyunlarında geçerli değil maalesef. 2008'de çıkan Red Alert 3'ün 129 TL olduğunu görünce C&C Remastered'in fiyatı normal geldi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.