Şimdi Ara

Nokia 10'un detayları ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Nokia akıllı telefonların üreticisi HMD Global, şirketin yeni amiral gemisi Nokia 10'u yakın bir zamanda piyasaya sürmeye hazırlanırken, cihazla ilgili ilk sızıntılar da gelmeye başladı.

Ayrıca Bkz.Merakla beklenen Meizu 17'nin yeni bir görseli paylaşıldı

699 dolardan satılacak

Nokia 10'un Carl Zeiss marka beş arka kamera ile gelmesi bekleniyor. Render görsellerinde dairesel olarak konumlandırıldığı görülen bu kamera modülünün, koruyucu camla kaplanacağı belirtilmiş. Ön kameranın entegre edildiği ince bir üst çerçeveye sahip olduğu dikkat çeken cihazın, şelale ekranının ise 90Hz yenileme hızı sunduğu ve 2K çözünürlüğe sahip olduğu ifade ediliyor.

Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti üzerine inşa edilmesi beklnene Nokia 10'un diğer özellikleri arasında 6/8GB RAM, 128/512GB depolama alanı, stereo hoparlörlerin yanı sıra USB-C bağlantı noktası yer alıyor. Akıllı telefonun 699 dolarlık bir fiyat etiketiyle raflara çıkacağı da sızan bilgiler arasında. Lansman tarihi konusunda ise henüz bir bilgi yok.

• Neden kaynakta ki bu ( Son olarak, yukarıdaki görüntüler Nokia 10'un sızdırılmış fotoğrafları değildir . Tasarımcının ve söylentilerin hayal gücüne dayanan bir konsept model temelidir. ) açıklamayı koymuyorsunuz. İnsanları boş yere heveslendiriyorsunuz. Donanımhaber fonomeni olarak bu tür haberlerden sonra siteye soğumaya başladım. Editörler biraz daha dikkatli başlık ve özenli içerik hazırlayın, teknoloji şakaya gelmez.
  • Kaynakta bu yazıyor " Lastly, the above renders are not leaked photos of the Nokia 10" Yorumsuz...

• Concept'i sızıntı diye sunmuşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Neden kaynakta ki bu ( Son olarak, yukarıdaki görüntüler Nokia 10'un sızdırılmış fotoğrafları değildir . Tasarımcının ve söylentilerin hayal gücüne dayanan bir konsept model temelidir. ) açıklamayı koymuyorsunuz. İnsanları boş yere heveslendiriyorsunuz. Donanımhaber fonomeni olarak bu tür haberlerden sonra siteye soğumaya başladım. Editörler biraz daha dikkatli başlık ve özenli içerik hazırlayın, teknoloji şakaya gelmez.

• Shiftdelete.net mi burası değil burası neden clickbait yapıyorsunuz

• Donanımhaberi yakarsa editörler yakar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şelale ekran yerine, düz dünya ekran diyesim geliyor.

• Habere itimatım yokta Nokia bitti arkadaşlar ilk çıktığında lumia920 almıştım aldığıma pişman olmuştum mağaza namına birşey yok instagram beta sürüm gerisini düşünün. Geçen aldım bi baktım mağaza hala çöp yararlı bişi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mishushi

Habere itimatım yokta Nokia bitti arkadaşlar ilk çıktığında lumia920 almıştım aldığıma pişman olmuştum mağaza namına birşey yok instagram beta sürüm gerisini düşünün. Geçen aldım bi baktım mağaza hala çöp yararlı bişi yok
    Kafan güzelmiş güle güle kullan. Lumia 920 taa 2012'de çıkan bir model ve Windows işletim sistemliydi. Bu telefon ise Android.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.