Şimdi Ara

Oynaması Ücretsiz Call of Duty: Warzone PS4, Xbox One ve PC için Duyuruldu; 10 Mart'ta Çıkıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yayıncı Activision ve geliştirici Infinity Ward, oynaması ücretsiz battle royale oyunu Call of Duty: Warzone'u PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyurdu.

10 Mart'ta çıkış yapacak.

Warzone ilk olarak yarın Türkiye saati ile 18:00'da Call of Duty: Modern Warfare sahiplerine sunulacak. Ardından ayni gün Türkiye saati ile 22:00'da ise Call of Duty: Modern Warfare'a sahip olmayan tüm kullanıcılar Warzone'u bağımsız bir oyun olarak indirip ücretsiz bir şekilde oynayabilecek. İndirme boyutu oyuna sahip olanlar için 18-22 GB arasında; yeni, oynaması ücretsiz versiyon oyuncuları için 83-101 GB arasında olacak.

Warzone iki farklı mod içerecek. Bunlardan ilki aynı haritadaki 150 oyuncunun hayatta kalan son kişi olmaya çalışacağı battle royale modu. İkincisi ise oyuncuların loot yaparak, rakipleri öldürüp paralarını çalarak ve oyun için kontratları tamamlayarak oyunun sonunda en fazla paraya sahip olmaya çalışacağı Plunder modu. 

İki mod da geniş bir şehir olan Verdansk haritasında geçecek. Haritada ATV, Tactical Rover, SUV, kargo kamyonu ve helikopter gibi araçlar kullanılabilir olacak. 

Daha fazla bilgi için blog.activision.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Duyuru fragmanını ve oynanış videosunu aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

• Activision blog'unda cod gibi 100 gb indirmenizi istemeyecegiz, makul boyutta bir indirme yapacaksinız yazmiş.
    Haberi okuyanlar yanlıs anliyor galiba, cod ile ilgisi yok bu yeni oyunun.Adı uzerinde apayrı bir oyun bu, modern warfare dlcsi değildir.MWden bağımsız.
    Ps+ istemeyecektir oynamak icin, çünkü oyun zaten üctetsiz.
  • Mod güzel de müzik...

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Mod bir ana oyunun ücretli veya ücretsiz bir parcasıdır.Bu ise tamamen bağımsız bir oyun ve herkese açık olacak.Yani call of duty değil Warzone'u indireceksiniz : )

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Mod bir ana oyunun ücretli veya ücretsiz bir parcasıdır.Bu ise tamamen bağımsız bir oyun ve herkese açık olacak.Yani call of duty değil Warzone'u indireceksiniz : )

Valla ana oyuna sahip biri olarak ister istemez mod gibi geliyor bana.

Ama dediğin doğru elbette :)

• 150 kişiyi en azından türkiye interneti kaldırır mı acaba? Eskiden 25 kişilik serverlar cıkacak haberlerine ağzimız açık bakıyorduk :D

• quote:

150 kişiyi en azından türkiye interneti kaldırır mı acaba? Eskiden 25 kişilik serverlar cıkacak haberlerine ağzimız açık bakıyorduk :D

Ben yarın global serverların bile kaldırabileceğini düşünmüyorum. Malum free olacak :) Ana oyunda bile her büyük yamadan sonra 8-10 saat problemler oluyordu. İlla sorunla karşılaşırız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wayward Son

quote:

150 kişiyi en azından türkiye interneti kaldırır mı acaba? Eskiden 25 kişilik serverlar cıkacak haberlerine ağzimız açık bakıyorduk :D

Ben yarın global serverların bile kaldırabileceğini düşünmüyorum. Malum free olacak :) Ana oyunda bile her büyük yamadan sonra 8-10 saat problemler oluyordu. İlla sorunla karşılaşırız.
    Kaldırmasında problem olmasa bile, pkt loss ve ping problemleri olacaktır büyük ihtimal.
  • Ne olurdu Activision şu oyunlarını Now'dan Çekmeyeydin? Sırf modu denemek için kim 101 GB indirecek acaba.
  • Plus gerekiyormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Activision blog'unda cod gibi 100 gb indirmenizi istemeyecegiz, makul boyutta bir indirme yapacaksinız yazmiş.
    Haberi okuyanlar yanlıs anliyor galiba, cod ile ilgisi yok bu yeni oyunun.Adı uzerinde apayrı bir oyun bu, modern warfare dlcsi değildir.MWden bağımsız.

• Bu arada playstation oynanış videosu.İzlemek isteyen buyursun:
    https://youtu.be/39zDj8BT4M0

• Biz Türkler basacak orayı!! :)
  • quote:

Activision blog'unda cod gibi 100 gb indirmenizi istemeyecegiz, makul boyutta bir indirme yapacaksinız yazmiş.

Sen çok yanlış nalamışsın. Bal gibi 100 gb diyor. Oyuna sahip olanlar için makul seviye dediğin 20-30 gb arası indirme yapacak.
  • Saçma bir şekilde ücretsiz olmasına rağmen PS Plus istiyor bu oyun.
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Saçma bir şekilde ücretsiz olmasına rağmen PS Plus istiyor bu oyun.

sony zorlamistir buyuk ihtimalle anlasmalri filan var ya oyuncu dostu btw

• Activision'ın blog sayfasında 100gb indirmeyeceksiniz diyip bunubindirtmek oyunun stand alone denmesini saçma kılıyor.İlk yorumlarda bunu demiştim ama gördük ki oyun stand alone mantığıyla çıkmasına rağmen modern warfare'i de indirtiyor.O zaman stand alone da değilmiş :/
    Ayrıca ps plus istemez demiştim onda da patladım.Ucretsiz oyuna plus istemesi saçmalık.pc'de hem bu oyunu yüksek çözünürlükte 144hz monitörde vs oynayacaksın hem de 5 kuruş online parasi vermeyeceksin, ps4te ise 60 kare bile süpheli olan 60hz bedava bir oyuna online parası isteyeceksin.Yapma ya? Bende plus aboneliği var ama oynamak isteyip plus'ı olmayanlar için bu eleştiriyi yapıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.