Şimdi Ara

ses sistemi araniyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 5+1 yada 4+1 ve ses karti ariyorum aradıgım fiyatlar en fazla 100 milyon olmali 100 milyonu asmamali teklifler eger boyle teklifler yapabilirseniz yazın lutfen buraya

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Dostum teknosa'dan philips A2.610 5.1 al.55 watt rms gayet güzel bi hoparlör.2. el bulcam diye uğraşma bence...
  • p.m. attım göker
  • bu goker nickli şahısdan takasla veya nakit kesinlikle mal almayın.. ben bi p4 2.4 için para gönderdim yaklaşık 1 ay oldu hala mal gelcek.. telefonunu bile açmıyo . açık yakalarsam kapatıyoo.. Bilginiz olsun.. isteyene P.M. leri mevcut..

goker takipdeyim seni bulacam...
  • göker napiyon olum sen
  • arkadaşlarbu adam benim kuzen ama bu 1sendeir internete grmiyomuş konuştum heralde nicki girmeyince başka bir aldı ve onun adına işler yaoıyor buna yöneticiler bir el atsaın
  • bırakın şimdi bu işleri...

telefonla konuştuk. malın alma aşamasındaki P.M. ler mevcut. dahamı girmiyorum diyo..

şimdi tel açıyorum cevap bile veremedi ben ankaradan murat deyince.. kapattı telefonu. bidahada açmadı. madem kuzenin çek kenara konuş. veya bana yardımcı ol.
  • fps 2000 dıgıtal 100 mılyon
  • diyorumki benim kuzen nicki buydu ama 1 senedir girmiyomuş heralde o girmeyince biri isminihackeldi falan bunun adına işler çeviriyor konuştum ben yok öyle bişey diyor ben o siteye 1senedir girmiyorum diyor bide yöneticiler ip numaralarını karşılaştırsın eskiden kullandığıyla şimdikinie anlarlar
  • arkadaşım konuştum ben 1senedir girmiyorum diyor heralde başka biri tarafından hacklendi veya girmeye girmeye silindi ve başka kişi kullanıyor yani benim tanıdığım eski kullanıcı yani konuştum benim işim olmaz 1sendir girmiyorum diyor en iyisi adminler baksın ip falan biyerden karşılaştırsın
  • nası 1 yıldır girmiyor..

yakın tarihde onun açtıgı veya başkalarının topiclerinde sizin konuşmalarınız , yorumlarınız var ... istersen info sorgulatıp tek tek tarihlerine bakabilirsin...
  • millet kendini akıllı zannediyo herhalde ama aptallıkları bariz ortada...
  • Ne insanlar va ya
  • yaw bende bugün para yolladım ona mp3 player satın almak için telefonu kapalı ama inşallah kötü nietli deildir arkadas ön yargılı davranmiim ama
    bekliyeces görcez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Allochthonous -- 28 Aralık 2004, 21:07:18 >
  • buranın da cılkını çıkardınız ya helal olsun...
  • Ya nasıl böyle yapabiliyorlar anlamış değilim insanların iyi niyetini suistimal ediyorlar dünya gittikçe kötüye gidiyor bu göker gibi adamlar yüzünden kimse kimseye güvenemez oldu. dolandırdığın arkadaşların parasını nasıl yiyeceksin boğazından nasıl gecek. Helal olsun sana göker.
  • ege ,
    artık bu olayı temizlersin. göker nickini gökerin kullandığı aşikar. para gönderiliyor. para kimde??? telefona niye bakmıyor. Hala savunuyorsun. daha fazla savunursan sende işin içindesin demektir.
  • Bu hack'lanma olayları moda oldu galiba hem kazançlıda yaw. Benimkinide hack'lasinler garibanlar, itibarımız en azından bikaç düzenbazın karnını doyurur.
  • parayı nasıl yolladınız o yolla adresini bulup ulaşabilirsiniz....
  • arkadaşlar bence referans almadan bu işleri yapmayalım
    2 ve ya 3 hatta 4 kişiden referans alıp yapmalı....

yoksa daha çok dolandırılan kişi olur bu forumda...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.