Şimdi Ara

Stanford’da tüm sınıftan eğitimli dersler iptal edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Stanford University bünyesinde 9 Mart 2020’den itibaren sınıftan eğitimi devam eden derslerin tamamı iptal edildi. Bu karar, eğitim görevlilerinden bir tanesinin koronavirüs testinden pozitif sonuç çıkmasıyla alındı ve öğrencilerin kendilerini karantinaya almaları tavsiye edildi. Üniversitenin dekanlarından birisi olan Persis Drell tarafından yapılan açıklamaya göre bahsi geçen eğitim görevlisiyle muhtemel etkileşimi olan öğrencilerin hiçbiri, testten pozitif sonuçla çıkmadı fakat ihtimalleri azaltmak için mümkün olan derslerin tümü uzaktan eğitim modeline geçirilerek öğrenim sürdürülecek.

California’daki Santa Clara bölgesinde yer alan Stanford, şimdiye kadar eyalette en fazla koronavirüs vakasının görüldüğü bölge. Cuma günü itibariyle bölgede virüs testinden pozitif sonuç alan kişi sayısı 24.

Ayrıca Bkz.ISS’te yetişen marul, Dünya’da yetişenle aynı seviyede

Stanford’dan önce University of Washington da koronavirüs sebebiyle derslerini çevrimiçi ortama taşımış ve öğrencilerinin evlerinde kalmalarını istemişti. Washington eyaletinde şimdiye kadar koronavirüse bağlı olarak 11 kayıtlı ölüm gerçekleşti

• niye, dua etmeyi akıl edememişler mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eeee bize ne bundan?

• "uzaktan olmayan egitime ara verildi. " bu cumlede bir tuaflik var. ayrica bu kadar bir yazida 7 dis baglanti vermissiniz ilginc.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mion kullanıcısına yanıt
    Kardeşim Stanford'da okuyor. Sana ne olabilir ama bana ne olamaz birader!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.