Şimdi Ara

iPhone 12 modellerinin detayları netleşmeye başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
3.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Teknoloji devi Apple'ın yeni iPhone serisini Eylül 2020 tarihinde piyasaya sürmesi bekleniyor. iPhone 12 modelleriyle ilgili çok fazla sızıntı mevcut değil ancak gelen bilgilerin güvenilir bir kaynaktan olduğunu söyleyebiliriz.

Ayrıca Bkz.Nubia CEO'su yaklaşan Red Magic 5G modeliyle çekilmiş fotoğrafları paylaştı

5G desteği ile gelecek

Yeni sızıntılar, XDA geliştiriciler forumundan Max Weinbach ve 8 milyon takipçiye sahip olan Youtube kanalı EverythingApplePro'dan geliyor. Weinbach'a göre Apple önümüzdeki modellerde de üçlü kamera kurulumuna devam edecek ve şirket Pro modellerine ToF sensörü eklemeyi planlıyor. Apple ayrıca yeni nesil iPhone modellerini 64MP'lik kamera ile test ediyor ve yakınlaştırma yeteneklerini de geliştirmenin peşinde.

Şirketin ayrıca cihazlardaki gelişmiş HDR ve Makro modu üzerinde de çalışmalar yaptığı belirtilmiş. iPhone 12 Pro Max modelinin 4.400 mAh pil dışında 120Hz yenileme hızı sunan ekran ve 5G desteği ile gelmesi muhtemel. Şirketin ayrıca siyah çerçeve ve kırmızı cam kaplamalı özel bir iPhone modeli için Verizon'la iş birliği yaptığı da sızan bilgiler arasında.

• Apple'ın her zaman ön yüzünde kendini belli eden bir özelliği olmuştur 8 serisine kadar Home tuşuydu X ve sonrasında ise önünde olan çentikti. Ve her iki görünüm de bir çok marka tarafından taklit edilen bir özellik oldu ne kadar eleştirilse de. O yüzden ben apple'ın çentikten vazgeçeceğini düşünmüyorum. Ayrıca benim fikrim çentik bu kadar fazla takılsaydı çentikle çıkan 3.nesil telefon bile en çok satılan telefon seçilmezdi
  • %35 daha hızlı işlemci gerisi aynı 😁

• nikony kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F7CE7F94C -- 6 Mart 2020; 11:45:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çentik daha güzel bence
  • Çentik olmaması güzel.
  • Çentik yoksa gelsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür çentik kalkmış da şu arka kameraların duruşunu bir düzeltselerdi.
    Hoş Iphone zaten al(a)mıyorum da uzun süre sonra bir modelini beğendim.

• Biz zaten alamayız da umarım böyle bir ekranla gelir. Çentik nedir ya yıl olmuş 2020
  • Mütercim Bey kullanıcısına yanıt
    sanmıyorum. o sadece render. muhtemelen uydurma.

• Temsili görseldir muhtemelen. Henüz çentiksiz geleceğine dair güçlü bir iddia yok. Eğer bu tasarımla gelirse çentikli modellerde (XS, 11) çok büyük bir piyasa düşüşü olacak. Hem eskimiş hem de göze hoş gelmeyen bir tasarım olduğu için çentik bir anda demode olacaktır. Geriye bir tek eksi kalıyor o da tabiki microLED ekran.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr. Jingles -- 6 Mart 2020; 18:54:27 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • usb-c istiyoruz başka özellik olmasada olur

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umarim sirf Pro Max degilde, normal Pro'ya da 120Hz gelir.

• Bunları hala bu paraları veren var mı ya geçen Adamın birisi 13 bin lira nakit önümde saydı telefoncuya ya Kahrolsun kapitalizm

• aga kamerayı salın da su centigi kaldırın, çentik kalksa var ya efsane olur işte

• Köşeli tasarım + çentiksiz ekran yoksa gelmesin

• Ne çentikmiş arkadaş çentik sayesinde sektör lideri Faceİd teknolojisine sahip,sen yallah çinli telefon al.

• İphone tasarım olarak güzel telefon tasarımı beğenmeyenler alternatif markaları alabilirler

• Gabriel TR kullanıcısına yanıt
    Sen ne kadarlık telefon kullanıyorsun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mütercim Bey

Çok şükür çentik kalkmış da şu arka kameraların duruşunu bir düzeltselerdi.
    Hoş Iphone zaten al(a)mıyorum da uzun süre sonra bir modelini beğendim.
    Temsili bir foto bu. Gerçek değil tabi ki. Sakin olun.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.