Şimdi Ara

Yeni Batman filminin 'Batmobil'i resmen ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Robert Pattinson'lu yeni Batman filminden yeni görseller gelmeye devam ediyor. Yönetmen Matt Reeves, bugün Twitter üzerinden yaptığı bir paylaşımda, filmde göreceğimiz Batmobil aracını ilk kez ortaya çıkardı. Yeni Batmobil ilginç tasarımıyla dikkat çekiyor.

Christopher Nolan ve Zach Synder'ın filmlerinde gördüğümüz Batmobil'lerden çok daha farklı bir tasarımı olduğunu söyleyebiliriz. Sosyal medyadaki yorumlara baktığımızda hayranlardan biraz karışık tepkiler geldiğini görüyoruz. Bazıları tasarımı çok beğenirken diğer bir kısım ise fazlasıyla basit ve sıradan bulmuş.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması

Yönetmen Matt Reeves, yeni Batman filmi için geçtiğimiz aylarda ilginç bir açıklama yapmıştı. Reeves'in ifadelerine göre yeni filmde, Batman olarak ikinci senesini geçiren bir Bruce Wayne izleyeceğiz. Yani biraz tecrübesiz bir Batman olacak. Paylaşılan fotoğraflardaki fazla görkemli olmayan Batmobil tasarımı da Wayne'in bu acemiliğine bağlanabilir.

Yeni Batman filminin konusuyla ilgili şu an için herhangi bir açıklama yapılmadı. Genç bir Bruce Wayne izleyeceğimizi ve Batman'in detektiflik yeteneklerine ağırlık verileceğini biliyoruz. Ayrıca filmde Catwoman (Zoe Kravis), Penguin (Colin Farrell) ve Riddler (Paul Dano) gibi karakterler yer alacak. Riddler'ın filmin asıl kötü adamı olması bekleniyor.

The Batman, 25 Haziran 2021'de gösterime girecek.

• Kötü durmuyor ama böyle bir şey de beklemiyordum açıkçası. Modifiye edilmiş 60'lı yıllardaki Amerikan araçlarına benziyor. Yolda görsem içinden Batman değilde Dominic Toretto çıkmasını beklerdim.

Batman'ın aracı daha çok arabadan ziyade tank gibi bir şey olur diye düşünüyordum. Direk arabadan yapmış gibi duruyor. Neyse bakalım nasıl numaraları var. Umarım pattinson'ı röportajlarda ben affleck gibi üzüntülü görmeyiz.
    Çocukluğumdan beri Batman manyağıyım. Her filmi vizyona ilk girdiğinde sabah ilk matine de izledim. Bu filmi zerre kadar merak etmiyorum. Sinemaya bile gitmeme oranım yüksek. Spiderman gibi cılkını çıkardılar. Her film başka bir yüz. Başka araç başka kostüm. Yine Burton ve Nolan'ın elini ayağını öpeyim.
    Ne yaparlarsa yapsınlar, kimi getirirlerse getirsinler hiç biri "The Dark Knight" serisi kadar kaliteli olamayacak.Tabi Batman' i arşa çıkaran bu adamlar (Christopher Nolan, Christian Bale, Hans Zimmer) filmi tekrar yada yeni seri olarak çekerse o zaman ayrı. The Dark Knight dan sonra Ben Affleck fazla yapay kaldı. Umarım Robert Pattinson da da aynı şey olmaz yoksa insanları Batman dan fazlasıyla soğutacaklar.
    batman 1989 ve batman returns 1992 yeniden çekilmeli.
    sanat için değil, kazanmak için eski filmleri yeniden çömezlerle çekip dünyaya dayatıyorlar.
    bugünün sineması eskiyi aratır oldu.
    imkanlar artıyor, beceri azalıyor. çelişkili durum.
    ilk izlediğim stephen king 'O IT' 1990 ile yeni çekilen 'it' 2017 ile kıyaslayınca eskiyi yakalayamadıklarına örnek oluyor.
    yeni pennywise başarısızlığından bahsetmeye gerek yok...
  • Tarihler ve kostüme bakacak olursak uzun soluklu bir Batman serisi olacak şekilde planlar yapılmış (tabi gişede tutarsa).

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Birazcık spiderman noir havası sezdim araçta, kostümde vs. Böyle arka fonda caz çalan polisiye 1930lu yıllarda geçecek bir film olacak herhalde :)

• Baktığında büyük risk aslında. Nolan'ın Batman'i, hem senaryo, hemde oyunculuk açısından çıtayı çok yükseltti. Tabiri caizse filmi mükemmel yapmak zorundalar. Yoksa gişe olayı tıs..

• Kötü durmuyor ama böyle bir şey de beklemiyordum açıkçası. Modifiye edilmiş 60'lı yıllardaki Amerikan araçlarına benziyor. Yolda görsem içinden Batman değilde Dominic Toretto çıkmasını beklerdim.

Batman'ın aracı daha çok arabadan ziyade tank gibi bir şey olur diye düşünüyordum. Direk arabadan yapmış gibi duruyor. Neyse bakalım nasıl numaraları var. Umarım pattinson'ı röportajlarda ben affleck gibi üzüntülü görmeyiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anlaşilan vaya duşuk butçeli olacak yeni film

• Beklentiler her geçen gün daha da düşüyor. Gişede fena çakılabilir.

• Ya arkadaş robert pattinson' la batman mi olur. Bırakın bu işi ya. İyice ayağa düştü.

• Genel olarak bakıyorum Batman'i takip edenler beğenirken Batman'i bilmeyenler ise hala daha laf atmakta, arkadaşlar buradaki Batman daha yeni Batman olmuş diğer filmlerde zırhı da değişecek aracı da uzun soluklu bir seri yapılmak isteniyor ve inanılmaz şekilde çizgi romanlara sadık ilerliyor şimdiye kadar... He kişisel zevkine uymayıp beğenmeyen vardır ona zerre bir şey diyemezsiniz göz bu sonuçta. Bir de Nolan Batman'i deniliyor ki Nolan Batman'i bir Batman değildi, en Batman olmayan Batman Nolan Batman'iydi arkadaşlar hiçbir şeyle alakası yoktu senaryo oyunculuk kurgu çekimler vs hepsi 10 numaraydı evet ancak Nolan'ın Batman'i, Batman değildi. Umarım filmde aksiyon sahnelerinde saçmalamazlar ve yetişkinlere hitap eden bir film yaparlar daha çok onun haricinde her şey çizgi romanlara sadık gidiyor siyahi Gordon hariç :D Batman'in ilk çıkışında arabası buna benzerdi inanmayan açsın çizgi romanları baksın

• batman 1989 ve batman returns 1992 yeniden çekilmeli.
    sanat için değil, kazanmak için eski filmleri yeniden çömezlerle çekip dünyaya dayatıyorlar.
    bugünün sineması eskiyi aratır oldu.
    imkanlar artıyor, beceri azalıyor. çelişkili durum.
    ilk izlediğim stephen king 'O IT' 1990 ile yeni çekilen 'it' 2017 ile kıyaslayınca eskiyi yakalayamadıklarına örnek oluyor.
    yeni pennywise başarısızlığından bahsetmeye gerek yok...

• Sanki batman de ekonomik krizden etkilenmiş arabası bile öyle uçan kaçan bişi değil.

• Çocukluğumdan beri Batman manyağıyım. Her filmi vizyona ilk girdiğinde sabah ilk matine de izledim. Bu filmi zerre kadar merak etmiyorum. Sinemaya bile gitmeme oranım yüksek. Spiderman gibi cılkını çıkardılar. Her film başka bir yüz. Başka araç başka kostüm. Yine Burton ve Nolan'ın elini ayağını öpeyim.

• Batman çevresini iyi görsün, trafik kazasına karışmasın diye heralde panoramik bir cam takmışlar. İlk arabalı aksiyon sahnesinde bu cam patlar

• Marvel çıtayı o kadar yüksek tuttu ki artık efektler kurgular beklentiler sarmıyor merak uyandırmıyor. Sinema beklentilerimi alt üst etti. Ama umudum DC ile Marvelin karakterleri çok eskilerde beraberlermiş, karşı karşıya gelmelerini merak ederim doğrusu.

• Bu büyük Batman’in emekleme döneminde kullandığı olabilir mi? Öyle olduğunu düşünüyorum yoksa beklentiyi bayağı bir düşürdü şimdi bu.

• mustang in sahibi wayne endüstri imişte batman in tarifine göre mustang i modifiye edivermişler gibi.

• Ne yaparlarsa yapsınlar, kimi getirirlerse getirsinler hiç biri "The Dark Knight" serisi kadar kaliteli olamayacak.Tabi Batman' i arşa çıkaran bu adamlar (Christopher Nolan, Christian Bale, Hans Zimmer) filmi tekrar yada yeni seri olarak çekerse o zaman ayrı. The Dark Knight dan sonra Ben Affleck fazla yapay kaldı. Umarım Robert Pattinson da da aynı şey olmaz yoksa insanları Batman dan fazlasıyla soğutacaklar.

• Lighthouse'u izlememiş olsaydım Robert Pattinson'ı görünce söverdim ama artık bu adamdan ilerde iyi işler bekliyorum.
  • Aegean-Man kullanıcısına yanıt
    Nereden biliyorsun hiç bir zaman yapamayacaklarını? Kahin misin sen nesin?

• Jowiyaga kullanıcısına yanıt
    Kahinlikle alakası yok güzel kardeşim. Kaliteli filmler iyi yapım, iyi senaryo, iyi oyuncu, iyi yönetmen ve iyi müzikle olur. Yukarıda saydığım adamların filmlerine, yönetmenliklerine ve müziklerine bakarsan az çok fikir edinirsin. Tabi bu adamları tanımıyorsan bu mesajları görmezden de gelebilirsin. Daha iyisi olsun, yapılsın tabiki herkesin beklentisi ama dediğim gibi umarım Ben Affleck gibi olmaz. O yüzden kahin mahin diyerek boş yapmanın manası yok :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.