Şimdi Ara

Redmi Note 9'un tanıtım tarihi resmen açıklandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
423
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Xiaomi başkan yardımcısı ve Hindistan başkanı Manu Kumar Jain, Redmi Note 9'un tanıtım tarihini resmen açıkladı.

Ayrıca Bkz.Oppo Reno3 Pro, 44MP çift selfie kamerasıyla tanıtıldı

Redmi Note serisine gönül verenlerin bekleyişi 10 gün içinde sona erecek. Zira akıllı telefon 12 Mart 2020 tarihinde Hindistan'da resmiyet kazanacak.

Deneyimli yönetici ayrıca akıllı telefondaki kameranın daha önce hiç görmediğimiz bir özellik sunacağını da sözlerine ekledi.

Dörtlü arka kamera sistemi

Yayınlanan görsel Redmi Note 9 arka kamera sisteminin kare modüle yerleştirilmiş dört görüntü sensöründen oluşacağını gösteriyor.

Akıllı telefonun tıpkı Redmi Note 7 ve Note 8 gibi iyi bir satış grafiği çizmesi bekleniyor.

• Güzel telefon

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 5 ayda bir model yükseltiyorlar piyasadaki rekabete bak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • IMX686 sensör kullanacağı söyleniyor. Realme 6 Pro ile güzel rekabete girebilir

• Xiaomi'nin bu politikasından nefret ediyorum. Daha Redmi Note 8 bile piyasaya yeni yeni yayılıyorken anında eskidi bile. 1 yıllık Redmi Note 6 telefonum 3 model birden eskidi. Yemin ederim alasım gelmiyor bir daha bu politika yüzünden.

• arkadaş sizde nasıl bir mantık var çözemedim eskidi bir şey var mı ya telefonun sağlam çalışıyorsa iş bitmiştir ben hala 6S kullanıyorum taş gibi

• Avrupa bizi kıskanıyor

• SoC ne olacak acaba?

Bir de RAM ve ROM büyüklükleri ne bilgisi olan var mı?

4 kamerasını yemişim. OIS koysun bari birine.
  • Sirchade kullanıcısına yanıt
    Eskiyince ne oluyor? Telefon sana artık yeterince hizmet edemiyor mu yoksa senin moralin mi bozuluyor? Bana sanki ikincisi gibi geliyor.

Bende de Redmi Note 5 var, yılan gibi akıyor, telefonumu çok seviyorum. Kaç model eskidiği umurumda değil. Kimsenin de olmamalı.

Yatırım yapacaksanız telefon değil, petrol, altın falan alın.

• quote:

Orijinalden alıntı: V4LKyR

Eskiyince ne oluyor? Telefon sana artık yeterince hizmet edemiyor mu yoksa senin moralin mi bozuluyor? Bana sanki ikincisi gibi geliyor.

Bende de Redmi Note 5 var, yılan gibi akıyor, telefonumu çok seviyorum. Kaç model eskidiği umurumda değil. Kimsenin de olmamalı.

Yatırım yapacaksanız telefon değil, petrol, altın falan alın.
    Telefonumdan çok memnunum ama kimse o kadar para verdiği ürünün 3 ay sonra yenisini çıkmasını istemez. 3 ay bekleyip yenisini alsaydım keşke diye düşünür.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.