Şimdi Ara

Oppo Find X2'nin yüksek kaliteli görselleri yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Slashleaks internet sitesi, Oppo Find X2'nin yüksek kaliteli fotoğraflarını yayınladı. Amiral gemisi telefon 3K çözünürlükte 120 Hz tazeleme oranı sunan bir ekranla gelecek. Hatta bu özellikte ekrana sahip dünyanın ilk akıllı telefonu olacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy A11'in ilk görüntüsü ortaya çıktı

Snapdragon 865 yonga setinden güç alacak Oppo Find X2, 12 GB'a kadar RAM seçeneği ile sunulacak. Find X2 Pro'nun ana kamerası 60x zoom yapabilecek. Yayınlanan fotoğraf bu özelliğin "Hybrid Zoom" olarak isimlendirildiğini gösteriyor.

6 Mart'ta tanıtılacak

Cihazdaki ekranın sol üst köşesinde ön kameraya ev sahipliği yapan bir delik var. 65 watt hızlı şarj desteği ile piyasaya sürülecek akıllı telefonun kablosuz şarj kapasitesinin ise 30 watt olacağını belirtelim.

Oppo'nun geçen hafta Find X2'yi tanıtması bekleniyordu ancak yeni amiral gemisinin lansmanı 6 Mart 2020 tarihine ertelendi.

• Oppo Find X'in tasarımı dönemi için harikaydı. Keşke bu cihazda da o tarz bir tasarım olsaydı.

• O ekranda delik olmamalıydı. Find x gibi bir kamera modülü koymalıydılar

• Ne değişik canlıyız.Çentik olur niye pop-up yok,pop-up olur belli bi zamandan sonra bozulur iş görmez niye çentik yok,delik olur başka birşey çıkar.Benim gibi ; yani sadece müzik ekran ve optimizasyona bakan insan bir elin parmağını geçmez.Güncellemeymiş oymul buymuş umrumda değil bana gerçek hayatta ne sunuyor bu önemli.Neyse topa tutmayın sadece bir cihaza 10 bin vermektense o paraya neler aldım.J7 prime kullanıyorum ihtiyacımı giderende çok güzel hi-fi kulaklık hi-fi mp3 pleayer ve fotograf makinem var ve 10 bin tl nin yarısı kadar ya tuttu ya tutmadı saygılar .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HeavenForce77 -- 29 Şubat 2020; 20:43:31 >
  • Umarım uygun gelir

• Arkası şık ve kaliteli duruyor. Ama önü kameradan dolayı sıradan görünüyor.

• 3 kamera gayet yeterli. Ana, geniş açı ve zoom

• Beş para etmez, Yurtdışı fiyatı 1200$, Türkiye fiyatını artık siz düşünün. Oppaaa, .. Gel de buradan yak.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.