Şimdi Ara

Samsung Galaxy Buds+ ilk yazılım güncellemesini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung, 11 Eylül'de düzenlediği lansman etkinliğiyle birlikte tanıttığı Gerçek Kablosuz Stereo (TWS) kulaklık modeli Galaxy Buds+ için ilk yazılım güncellemesini dağıtmaya başladı.

Ayrıca Bkz.Plants vs. Zombies 3 çok yakında Android ve iOS platformlarına geliyor

Daha fazla bölgeye de dağıtılacak

R175XXUOATB5 sürüm numarası ve 1.2 MB boyutuna sahip güncelleme ile birlikte Samsung Galaxy Buds+ modellerindeki beyaz gürültü sorununun düzeltildiği ve cihazın daha kararlı bir şekilde çalışmasını amaçlayan güncellemelerin yapıldığı ifade ediliyor. Yazılım güncellemesi şimdilik Almanya ve Güney Kore'deki kullanıcılara sunulmuş durumda.

Diğer hata düzeltmeleri arasında, cihazı ilk satın alan kullanıcılar tarafından bildirilen eşleştirme ve bağlantı kesilme problemlerinin de olduğu açıklandı. Güncellemenin önümüzdeki haftalarda daha fazla bölgede yayınlanması bekleniyor. Galaxy Buds+ kulaklıkların, eşleştirilmiş akıllı telefona yüklenen Galaxy Wearable uygulaması ile güncellendiğini de belirtelim.

• Samsung oldum olası bir türlü güvenemiyorum marka olarak güven vermiyor
    sanki bir şeyleri üretirken hep bir şeyler eksik gibi öyleki tv alacaktım Q90R serisi LCD tv sırf bu güven sorunu nedeniyle Sony xf9005 modelini aldım
    ha diyeceksiniz Sony çok iyi bir markamı elbette değil lakin şimdiye kadar
    almış olduğum Sony ürünlerinde bir sorun yaşamdım Samsun biran önce buna çözüm bulmalı
  • Samsung oldum olası bir türlü güvenemiyorum marka olarak güven vermiyor
    sanki bir şeyleri üretirken hep bir şeyler eksik gibi öyleki tv alacaktım Q90R serisi LCD tv sırf bu güven sorunu nedeniyle Sony xf9005 modelini aldım
    ha diyeceksiniz Sony çok iyi bir markamı elbette değil lakin şimdiye kadar
    almış olduğum Sony ürünlerinde bir sorun yaşamdım Samsun biran önce buna çözüm bulmalı

• joven kullanıcısına yanıt
    quote:

Sony çok iyi bir markamı elbette değil

Dünyanın en kısa fıkrası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • joven kullanıcısına yanıt
    İyi saçmaladın Samsung her zaman kaliteli ve güven veren ürünler üretmiştir .2019 yılında da en çok satan TV markası Samsung oldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Samsung'un kalitesizliği ince detaylara girince ortaya çıkıyor. Mesela S10E de selfie çekerken flash patlatırsanız kireç gibi çekiyor çünkü kamera içine ışık alıyor ekrandan vs. O yazılımsal flash kameranın biraz altından başlasa sıfır sıkıntı hiç mi denemediniz ki elinize alıp...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.