Şimdi Ara

Kojima Productions Önümüzdeki Hafta Bir Duyuru Yapılacağının Sinyalini Veriyor (Güncelleme)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Kojima Productions yeni bir duyuru hazırlığında gibi görünüyor.

Stüdyonun iletişimden sorumlu yöneticisi Aki Saito, Kojima Productions resmi twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, son zamanlarda meşgul oldukları için sessiz kaldıklarını ve yakında üzerinde çalıştıkları şey hakkında daha fazla şey söyleyebileceklerini, belirtti.

Aki Saito'nun elinin altındaki not defterinde ise "Next Week!" yazıyor.

Kalemde ise Pyramid yazdığı ortaya çıktı. Bu Silent Hill'deki Pyramid Head'e bir gönderme olabilir. Atılan tweet'te de "Silent" kelimesi kullanılmış. 

Kojima Productions patronu Hideo Kojima, geçtiğimiz hafta Death Stranding için Sam Mendes'in 1917 filminden esinlenerek hazırlanılmış gizemli bir fragman yayınlamıştı ve fragmanda 2020 yılı vurgulanıyordu.

Duyuru ya Silent Hill ya Death Stranding PC versiyonu ya bir indirilebilir içerik ya da tamamen farklı bir şey olabilir.

• Ya arkadaş ne olduğu belli; Death Stranding pc çıkış tarihi. Başka ne olabilir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kojima belli ki E3 için bir şeyler hazırlıyor. Yeni bir oyun geliştiriyor ama ne ola ki?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Kojima seni sevmem, Mgs'yi de Death Stranding'i de sevmedim yap bir güzel P.T gibi korku oyunu canımı ye seni de sevelim oyunlarını da alalım be abi.
  • O kadar destekledik, belli bir kitleye özel oyun yaptı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Kojima seni sevmem, Mgs'yi de Death Stranding'i de sevmedim yap bir güzel P.T gibi korku oyunu canımı ye seni de sevelim oyunlarını da alalım be abi.
    Sen sevmezsen ve oyunlarını almazsan çok üzülür ama Kojima.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanki Kojima'nın size ihtiyacı vardı. Kojima'yı Kojima yapan, ortaya koyduğu eserler ve onu takdir edenlerdir. Sizin için değil, bizim için oyun yapıyor.

• Bildiğin Silent Hill duyusu yapmışlar. :D Forumdan kimsenin yazmamış, fark etmemiş olması ilginç. Kalemin üstünde Piramit yazıyor. Not defteri oyuna bir gönderme. Twitt içeriğinde ise Silent yazıyor daha ne yapsınlar anlayasınız. :) Bu kadar tesadüfün bir araya gelmesi ihtimali yok.
  • Şu P.T demosunu hala unutamadım.Keşke Konami ile anlaşabilselerde bi Silent Hill görsek
  • Death Stranding'i çok merak ediyorum PC versiyonu en kısa zaman da çıkar umarım.

• Silent hill'in hakları konami'nin elinde. Kojima ile konami'nin kavgalı ayrılığı sonrası konami asla kojima'ya silent hill yaptırmaz. Mümkünatı yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.