Şimdi Ara

Spotify'ın mobil arayüzü yenilendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
788
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dijital müzik platformu Spotify, mobil uygulama arayüzünü yeniliyor. Spotify’ın yeni tasarımı ilk olarak iOS cihazlara, sonra Android cihazlara gelecek.

Spotify’ın yeni arayüzü, radikal değişiklikler yerine kozmetik değişiklikler içeriyor. Üzerinde metin yazan butonlar yerine simgeli butonlara geçiliyor. Örneğin çalma listelerindeki “Karışık Çal” yazılı buton yerine oynatma ikonu, “Takip Et” butonu yerine kalp simgesi geliyor.

Ayrıca Bkz.Akıllı telefonlarda gimbal dönemi başlıyor

Bir başka değişiklik ise beğendiğiniz şarkıları listelerde daha kolay tespit etmenizi sağlayacak. Liste sayfasında daha önce beğendiniz şarkıların yanında kalp ikonu gözükecek.

Spotify’ın yeni görünümü iOS kullanıcılarına dağıtılmaya başlandı. İlk etapta az sayıda kullanıcının kullanımına sunuldu. Zamanla diğer iOS kullanıcılarına ve Android platformuna sunulacak. Spotifty’ın yeni arayüzünü ilk deneyenlerden olmak istiyorsanız uygulamayı güncel tutmanızda fayda var.

• Spotify'ın mobil arayüzü yenilendi
  • Oturup baştan tasarlayacak değiller ya reis. İdare et işte. Tek sorun kalp telefona göre solda olması lazım ama sağda kalıyor.

• Bir süredir müziklerin solunda kapak resmi görünüyor Android'de.
  • apksini kurdum premium olmamasına rağmen reklam yok
  • TITAN kullanıcısına yanıt
    Link bekleniyorrr :D

• Yanlışlıkla bir daha çalma butonuna basıyordum önceden yeni düzen iyi olmuş. Şimdi solaklar düşünsün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galatas4ray

Link bekleniyorrr :D
    Aratırsan her yerde var hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • apple müzik varken..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Post mu kasıyorsun forumda? @cowwycow

• hayır,siz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Malum şahsın değişimi görselini göremedim bu sefer hayret.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.