Şimdi Ara

Larian Studios Mevcut Nesil Konsolların Baldur's Gate 3'ü Çalıştıramayacağını Düşünüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Baldur's Gate 3 dün gece düzenlenen PAX East 2020 panelinde tanıtıldı ve rol yapma oyunu bu yıl içinde Steam ve Stadia üzerinden erken erişime açılacak.

Oyun PlayStation 4 ile Xbox One'a gelmeyecek ve geliştirici ekip Larian Studios tarafından belirtilene göre oyunun mevcut nesil konsollara gelmesi teknik acından pek mümkün değil.

Eurogamer ile konuşan tasarım yönetmeni David Walgrave "Mevcut nesil konsolların oyunu çalıştırabileceğini sanmıyorum. Oyun motorumuzda çok sayıda teknik geliştirme ve güncelleme yaptık ve bu şeyleri gerçekten çalıştırabilecek olduğundan emin değilim." dedi.

David Walgrave ayrıca, mevcut nesil konsollar için bazı doku ayarlamaları ile belki kurtarabileceklerini fakat bu şekilde oyunun şu an olduğu kadar iyi görünmeyeceğini, belirtti. 

Baldur's Gate 3 ile ilgili yeni detaylara ve oynanış videolarına buradaki haberden göz atabilirsiniz.

• Optimize etmek için bütçe ayirmak istemiyoruz demenin baska yolu. Ben inanmiyorum ayni olmasa dahi daha dusuk grafikle gelebilir. Sadece guluyorum bu tarz ifadelere

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • RDR 2 çalıştırmış konsollara, bizim oyunumuz mevcut nesilde çalışmaz demek ne biliyim pc den kaymağı yiyelim sonra konsollara bakarız kafasında gibi geldiler baştan çıkıp uğraşacak vaktimiz yok deseler daha mantıklı birde oyun erken erişimle çıkıyor o bile abes zaten

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: cnbzkrt

RDR 2 çalıştırmış konsollara, bizim oyunumuz mevcut nesilde çalışmaz demek ne biliyim pc den kaymağı yiyelim sonra konsollara bakarız kafasında gibi geldiler baştan çıkıp uğraşacak vaktimiz yok deseler daha mantıklı birde oyun erken erişimle çıkıyor o bile abes zaten

konsol sürümü ile pc sürümü arasındaki farkı konuşmaya gerek var mı?Görsel yönünü geçtim fps olarak bile ps4te ciddi sıkıntılar çeken bir oyun üzerinden adamlara laf sokmaya çalışmanız komik olmuş açıkçası.
  • Bilgisayar oyununu konsola yapmak demek, bize para lazım demek oluyor. Yıllar boyunca onlarca potansiyeli olan oyunlar konsollarda çalıştırsın diye çöp oldu. Yazık gerçekten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesil konsollara yaparlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BSC Misafiri B kullanıcısına yanıt
    RDR 2 PC sürümü de çok sorunlu. RDR 2 örneğini geçelim Horizon Zero Dawn, Spider-Man, God of War, Uncharted 4 ve nicelerini gördü bu konsollar
  • Oynanış videolarına baktımda kusura bakmayında osurta osurta çalıştırır hemde.Nasıl bir özgüvenle bunu söylemişlerse.Mal ortada malzeme ortada.

• Son videolara baktım, Divinity motorunu kullanmışlar, Divinity 2'nin parlatılmış versiyonu gibi görünüyor. Aslında mevcut konsollarda rahat çalışır gibi ama bu oyunun hakkını vermek zaten PC'de oynamaktan geçiyor. Büyük ihtimalle çıkar eski nesil konsollara
  • Reis diyor ki optimizasyon kötü, sizin pc bile zor kaldırır, gelin stadia alın oynayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçesi : Yav konsollarda zaten az satıyoruz, birde zaten kısıtlı olan iş gücümüzü ve maliyet yükümüzü eski nesil konsollara harcamak istemiyoruz, zaten yenileri geliyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: Megathrone26

Optimize etmek için bütçe ayirmak istemiyoruz demenin baska yolu. Ben inanmiyorum ayni olmasa dahi daha dusuk grafikle gelebilir. Sadece guluyorum bu tarz ifadelere

Mevcut nesil konsollar için bazı doku ayarlamaları ile belki kurtarabileceklerini fakat bu şekilde oyunun şu an olduğu kadar iyi görünmeyeceğini, belirtti.Bu kısmı anlamak çok zor olsa gerek.
  • Konsol kullanan casual kitle oyununu almayacak zaten adamlar mantıklı davranmış

• quote:

Orjinalden alıntı: Sparda.

RDR 2 PC sürümü de çok sorunlu. RDR 2 örneğini geçelim Horizon Zero Dawn, Spider-Man, God of War, Uncharted 4 ve nicelerini gördü bu konsollar

pc de oynuyorum hiç bir sorun yok ama 10 yıllık pc de oynuyosan o ayrı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.