Şimdi Ara

Brave tarayıcısı Wayback Machine ile iş birliği yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
229
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Tarayıcı pazarında pek çok oyuncu olmasına rağmen aslan payı Google Chrome ve Microsoft tarayıcıları arasında paylaşılıyor. Kalan küçük oran ise onlarca tarayıcı arasında kıyasıya bir rekabete neden oluyor.

Önemli ortaklık

Tarayıcı pazarına yeni çıkan ancak yaptığı önemli ortaklıklarla adını duyuran gizlilik odaklı Brave tarayıcısı şimdi yeni bir ortaklığa daha imza atıyor. Bu kez çevrim dışı sayfaların daha etkileşimli hale getirilmesi var.

Ayrıca Bkz.Qualcomm referans bir karma gerçeklik gözlüğü duyurdu

Bir sayfanın hata vermesi veya ulaşılamaması durumunda başta 404 olmak üzere bazı hata mesajları ile karşılaşıyoruz. Brave tarayıcısı Internet Archive tarafından geliştirilen Wayback Machine sayesinde bu sayfaların arşivine ulaşabilecek.

Google’ın arşiv sayfalarına benzetebileceğimiz bu hizmette ek bir adres yazmaya gerek kalmıyor. Ulaşılamayan bir sayfada Wayback Machine arşivine gidecek bir tuş yer alıyor ve buna basmak yeterli oluyor.

Wayback Machine arşivinde ilgili sayfanın imajı varsa görüntüleme sağlanıyor. Diğer türlü hata sayfasına yine geri dönüyor. Wayback Machine diğer tarayıcılarda uzantı şeklinde hali hazırda mevcut.

İndirme sayfası

• Reklam olmaması, popup çıkmaması nedeni ile tercih edilmeli, çok başarılı. Chrome sildim...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen bu tarayıcıyı bir deneyim dedim daha ilk sayfa açtığımda çöktü (i5 6500 masaüstü 16gb ram)

• Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Chrome eklentileri de kullanılabiliyor bu browser ile. Gayet hızlı ve reklamsız.

• Theologist kullanıcısına yanıt
    Yaklaşık 1 aydır brave kullanıyorum ve arama motorunu duckduckgo yaptım.. kendi reklam engelleme fitresini kapattım onun yerine adguard kullanıyorum.. brave reklam engellemesi çoğu web sayfasını düzgün görüntüleyemiyor.. başta dh..

onun haricinde bir sıkıntı yok.. ama arama motoru olarak google'a geri döneceğim sanırım duckduckgo tatmin etmiyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.