Şimdi Ara

Horizon: Zero Dawn PC için Listelendi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
797
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Horizon: Zero Dawn üçüncü yıl dönümünün hemen öncesinde Amazon Fransa tarafından Windows için listelendi.

Amazon Fransa üzerindeki listelemede oyunun platform bilgisi ve yayıncılığını Sony Interactive Entertainment'ın üstleneceği dışında herhangi bir bilgi bulunmuyor. 

Geçtiğimiz ay oyun basının en güvenilir kaynaklarından biri olan Kotaku, Horizon: Zero Dawn'ın PC'ye geleceğini rapor etmişti. 

Kotaku PC versiyonunun bu yıl içinde Steam ve Epic Games Store'da çıkacağını söyledi.

Guerrilla Games tarafından geliştirilen açık dünya aksiyon RPG 28 Şubat 2017'de PlayStation 4'e özel olarak çıktı.

• ben foruma üye olmadan önce sürekli takip ediyordum bunları 10 kişi toplanıp 1 kişiye saldırıyorlar seni günah keçisi yapmışlar hakkını ara şikayet et affetme artık internet ortamında kimse birbirine hakaret edemez böyle bir dünya yok artık.. Hiç bir yerde muhabbet edilmiyor bunların yüzünden iki sohbet etmeye giriyoruz şu foruma kafa dağıtmak için. Oyun PC'ye çıkınca sanki kendi firması gibi zorlarına gidiyor Sony'de hisseleri var gibi insanlara saldırıyorlar.
  • Üzerime toprağı attın be Sony
  • Horizon: Zero Dawn PC için Listelendi
  • Simdi bu oyun raytraycing destekli cikarsa o zaman görün grafikleri :)))

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Gelsin gelsin güzel duruyordu oyunsuz dönemde iyi gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hikmet İsayev

Bu mesaj silindi.
    Bunun varlık amacı bu, bunun için gelmiş dünyaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultrada açtık mı bide türkçe yama tamamdır.

• Bunu unutmayacağız hain Guerrilla

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

Üzerime toprağı attın be Sony
    Decima motor pr ı yapıyor Sony, merak etme ilk ve online last of us hariç son olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hikmet İsayev

Bu mesaj silindi.
    Benim işim gücüm düşüncelerimi yorum olarak aktarmak. Bazen mizahi yaparım bazen farklı şekilde yaparım. Eğer bununla ilgili bir sıkıntın varsa bloklar geçersin. Hiçbir şeyin fanboyu olmayan bir insan zaten benim yorumlarımdan rahatsız olmaz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Benim işim gücüm düşüncelerimi yorum olarak aktarmak. Bazen mizahi yaparım bazen farklı şekilde yaparım. Eğer bununla ilgili bir sıkıntın varsa bloklar geçersin. Hiçbir şeyin fanboyu olmayan bir insan zaten benim yorumlarımdan rahatsız olmaz.

Bu fanboylar suriyeli gibi türedi forumda sabahtan akşama kadar millete saldırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NOR0C

quote:

Bu fanboylar suriyeli gibi türedi forumda sabahtan akşama kadar millete saldırıyorlar.
    Hocam bloklayıp geçmek gerekiyor bunlara takılırsak forumda, internette hiçbir şey yazamayız o zaman.
  • quote:

Hocam bloklayıp geçmek gerekiyor bunlara takılırsak forumda, internette hiçbir şey yazamayız o zaman.

ben foruma üye olmadan önce sürekli takip ediyordum bunları 10 kişi toplanıp 1 kişiye saldırıyorlar seni günah keçisi yapmışlar hakkını ara şikayet et affetme artık internet ortamında kimse birbirine hakaret edemez böyle bir dünya yok artık.. Hiç bir yerde muhabbet edilmiyor bunların yüzünden iki sohbet etmeye giriyoruz şu foruma kafa dağıtmak için. Oyun PC'ye çıkınca sanki kendi firması gibi zorlarına gidiyor Sony'de hisseleri var gibi insanlara saldırıyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: NOR0C

quote:

ben foruma üye olmadan önce sürekli takip ediyordum bunları 10 kişi toplanıp 1 kişiye saldırıyorlar seni günah keçisi yapmışlar hakkını ara şikayet et affetme artık internet ortamında kimse birbirine hakaret edemez böyle bir dünya yok artık.. Hiç bir yerde muhabbet edilmiyor bunların yüzünden iki sohbet etmeye giriyoruz şu foruma kafa dağıtmak için. Oyun PC'ye çıkınca sanki kendi firması gibi zorlarına gidiyor Sony'de hisseleri var gibi insanlara saldırıyorlar.
    Evet öyleydi maalesef bunların bazılarına da işlem yapılmadı ama ben bu tip şeylere takılan bir insan değilim o yüzden gidip şikayet etmedim. Bunlara takılmadan bloklayıp geçeceğiz hocam zaten gittikçe yalnızlaşacaklar sonra dağılacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 26 Şubat 2020; 18:12:24 >

• Hangi pc açacak bunu pro kalitesinde onu da merak etmiyor değilim :) Gerçi oyun 20-30 fps de gidiyordu pro da bile. 30+ fps rahat verir 2017 nin high end pc leri :)
  • Oyunu ps4te oynadım ama umarım PC’ye gelir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Evet öyleydi maalesef bunların bazılarına da işlem yapılmadı ama ben serbest düşünceyi destekeleyen bir insanım o yüzden gidip şikayet etmedim. Bunlara takılmadan bloklayıp geçeceğiz hocam zaten gittikçe yalnızlaşacaklar sonra dağılacaklar.

geçenlerde ünlü bir oyuncuya hakaret etmişler ınstagram hesabından avukata vermiş 10 bin küsür para cezası ödemişler, adam özür dilemiş kaç defa karşı taraf affetmemiş. Sana sürekli hakaretler ediyorlar görüyorum ister pc kullan ister ps kullan ister xbox kullan ister nintendo kullan ister tüplü tv de atari kullan bu insan ayrımı yaparak şu forum hiç bir zaman düzelmez. Siyasi parti tutar gibi, takım tutar gibi şu cihazları böyle görüyorlar.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.