Şimdi Ara

Netflix’e yeni özellik: “Top 10 listesi”

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Netflix bugün kullanıma sunduğu yeni özellik ile günlük olarak en çok izlenen yapımları bir arada listelemeye başladı. Diziler ve filmler sekmelerindeki listeler arasına top 10 dizi ve top 10 film listelerini ekledi.

Top 10 listesi özelliği daha önce İngiltere ve Meksika’da test edilmişti. Bugün itibariyle dünya genelinde kullanıma sunuldu. Listedeki film listesine baktığımızda Türk yapımı filmlerin üstünlüğü dikkat çekiyor. Bazı kullanıcılar Recep İvedik, Enes Batur gibi filmlerin yayın hakkını satın aldığı için Netflix'e tepki gösteriyor. Ancak bugünün top 10 listesinden de görebileceğimiz üzere ilk 10'da 3 adet Şahan Gökbakar filmi ve Annem ismindeki duygusal film yer alıyor.

Ayrıca Bkz.Netflix'ten yeni özellik: Made In Turkey

Top 10 listelerine ek olarak geçtiğimiz hafta “Türk Yapımı” listesi platforma eklendi. Netflix kütüphanesindeki tüm Türk yapımı tüm dizi ve filmler bu liste altında toplanıyor. Netflix abonesi olmayanlar da bu listedeki dizi ve filmleri görüntüleyebiliyor. netflix.com/MadeInTurkey adresinden ilgili listeye ulaşabilirsiniz.Türkiye'de 1.5 milyonu aşkın Netflix abonesi bulunuyor.

• olum ne zaman kabulleneceksiniz ben anlamıyorum. türkiyenin özeti bu çünkü. türkiye çoğunluğu recep ivedik izleyen kitleden oluşan bir ülke

herkes netflix'e bide laf etmez mi yok biz size recep ivedik, kayhan, osman pazarlama izlemek için mi para ödüyoruz diye. netflix de iyi yapmış insanların gözüne soksun bu ülkede en çok ne izlendiğini. en çok izlenen yapımları eklemeye çalışıyor adamlar bünyelerine.

kabul edin. bu ülke elit bir ülke değil
  • Kayhan, Recep İvedik 5, Osman Pazarlama... Netflixi kimlerin kullandığı belli oldu. Sağda solda entel entel gezip jojo rabbit vs. öven adam eve gidip kayhan izliyormuş meğerse..

• şahan şuan çoşuyodur :D

• neleri izlememeliyiz'i görmek için güzel bir özellik olabilir belki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • adamın filmleri 2 hafta oldu geleli yeni geleni izlenmesi normal not: ben izlemedim :d

• Genel geçere hitap eden Netflix için insanların ne izlediğini sorgulayanların onu izleyenlerden aşağı kalır yanı yoktur. Sanki Mubi gibi sadece kaliteli içeriklerden oluşan bir platform. Komik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esmerbuyucu -- 25 Şubat 2020; 18:34:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yeni özellik gelse ne olacak alamıyoruz ki, 1 aylık deneme kaldırıldı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İnskazanirim

Bu mesaj silindi.
    olum ne zaman kabulleneceksiniz ben anlamıyorum. türkiyenin özeti bu çünkü. türkiye çoğunluğu recep ivedik izleyen kitleden oluşan bir ülke

herkes netflix'e bide laf etmez mi yok biz size recep ivedik, kayhan, osman pazarlama izlemek için mi para ödüyoruz diye. netflix de iyi yapmış insanların gözüne soksun bu ülkede en çok ne izlendiğini. en çok izlenen yapımları eklemeye çalışıyor adamlar bünyelerine.

kabul edin. bu ülke elit bir ülke değil
  • CRN19 nedeniyle herkes NETFLiX i seyredemeyecek !!!

• Daha önce izlediklerimi izledim diye işaretleyip önerilerde görmek istemiyorum kaç kere yazdım destek sayfalarına

• O kadar eksiği var ki uygulanın da , sitenin de... Sürekli aynı şeyleri göstermesi mi dersiniz. Herhangi bir "gösterme , ilgilenmiyorum" tarzı seçenek olmaması mı dersiniz. puanlama olsun , puana göre sıralama olsun , ne bileyim netflix yaptı diye her açtığımda irishman görmek istemiyorum yeter daaa. İzledim işte , bitti gitti , 50 kere göstermenin anlamı yok ki.

• BlackLead kullanıcısına yanıt
    Netflix'e elit beyler aranıyor.
  • Stremio akar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • imdb puanlama sıralamasına göre yapsaymış ya !

• İzlenmeyecekelr top 10 listesi igbi olmuş.
  • kayhan izledim ben de birsey kalmayinca mecbur izliyorsunuz :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.