Şimdi Ara

Android 11'in hızlı ayarlar menüsündeki simgeler renklendirilebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Bir numaralı mobil işletim sistemi olan Android'in yeni versiyonu geçtiğimiz günlerde geliştiricilere açıldı. Artık Android uygulama geliştiricileri, yeni Android 11 işletim sistemini Google Pixel akıllı telefonlarına yüklemeye ve uygulamalarını yeni platformda test etmeye başladılar bile.

Ayrıca Bkz.Vivo iQOO 3 tanıtıldı: Snapdragon 865 işlemci, 55W FlashCharge

Hızlı ayarlar menüsü kişiselleştirilebiliyor

Android 11'in geliştirici sürümünün yayınlanmasının ardından, işletim sisteminde yapılan bazı değişiklikler de ortaya çıkmaya başladı. Gelen bilgilere bakılırsa, uygulama geliştiricileri Android 11'in, ekran kaydırılarak ulaşılan hızlı ayarlar menüsündeki simgelerin renklerini değiştirmeyi başardılar. Bu da Google'ın kullanıcılara sunacağı yeniliklerden biri olarak gösteriliyor.

Ancak geliştiriciler bu renkleri değiştirmek için bazı kod satırları kullandıklarını ifade ediyorlar. Yani sıradan bir kullanıcı için basit bir işlem değil. Bu durum, simge renklerini değiştirebilmenin bir hata olabileceğini düşündürse de, Google'ın böylesine bir hata yapmayacağı ve kullanıcıların yenilikle ilgili tepkilerini ölçtüğü belirtiliyor. 

• Off ne özellik bee

• basartenk kullanıcısına yanıt
    Profil resmi - haber uyumu :)

• Kenarlıklar çirkinleştiriyor. Kenarlıksız seçeneği de olmalı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yapacak bir sey, getitrecek yeni bir ozellık kalmadı. Onumuzdekı yıllarda Android Chromium la birlesip fushia isletim sistemi haline gelecek ve masa ustu isletim sistemi yetenekleri kazanacak. Belki o zaman koklu degısıklık olur.

• Androide gelecek en iyi yanilik daha sorunsuz ve fresh çalışması olur başka bişeye gerek yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • her biri ayrı renk yerine bağlantı olanlar tek renk, ekranla ilgili olanlar tek renk olacak şekilde gruplanırsa daha iyi. misal wifi, bluetooth, nfc bir renk, gece modu, okuma modu, siyah beyaz mod tek renk gibi..

• Samsungun goodlock ta vardi bile

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.