Şimdi Ara

Cyberpunk 2077 Xbox One Versiyonuna Sahip Kullanıcılar Xbox Series X Versiyonu için Ücret Ödemeyecek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Microsoft, yeni nesil Xbox konsolu Xbox Series X'in özelliklerini bugün detaylandırdı ve yeni açıklanan özelliklerden biri de Smart Delivery.

Smart Delivery özelliği sayesinde oyunu hem Xbox One hem de Xbox Series X'te oynamak için sadece bir defa satın almanız yeterli olacak. Bu özellik Halo Infinite dahil olmak üzere Microsoft'un tüm birinci parti oyunlarında desteklenecek ve tüm yayıncılar ile geliştiricilere oyunlarına ekleme seçeneği sunulacak. 

CD Projekt RED, Cyberpunk 2077'de Smart Delivery'nin destekleneceğini doğruladı.

Yani oyunun Xbox One versiyonunu satın alan kullanıcılar oyun Xbox Series X'e de çıktığında Xbox Series X versiyonuna ücretsiz olarak erişebilecek.

Cyberpunk 2077 PlayStation 4, Xbox One, PC, Stadia ve GeForce Now için 17 Eylül'de çıkacak.

• Adamlar coştu yemin ederim. Phil Spencer beton yetmez :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi Microsoft'a bakın ya Xbox One neslinde yaptıklarının telafisi için adamlar resmen döktürmeye başladı. Sony'den de böyle hamleler bekliyoruz.
  • Geriye uyumluluk bu demek değil mi zaten ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hidetaka Miyazaki

Geriye uyumluluk bu demek değil mi zaten ?
    Bu geriye değil ileriye oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de ekstra bir şey göremiyorum buna geriye uyumluluk deniyor

• Aynı şey ps5 tede olucak.Sony Ps4 oyunlarını çalıştıracağını açıkladı zaten nesi değişik bunun?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Olması gereken bu zaten adam 60 dolar veriyor yeni konsolda da oynamak isticek eski konsolu satıp tekrardan almak saçma olurdu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    He oldu Xbox One oyunlarını satın aldımı sana Halo İnfinty ücretsiz verceklermiş

• "oyun Xbox Series X'e de çıktığında Xbox Series X versiyonuna ücretsiz olarak erişebilecek" diye yazıyor

Bu geriye uyumluluk değil, yani oyunun xbox one versiyonunu Series X’te oynamayacağız, direk olarak oyunun Series X versiyonuna hakkımız olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Ben de ekstra bir şey göremiyorum buna geriye uyumluluk deniyor
    Hala geri diyorlar ya

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Çok bir farkı olucakmı? Aynı şey Ps da olucak ben şimdi Ps networkden alıyorum oyunları Ps4 versyonun indiridim ps5 de oynuyacam ikiside aynı amaç değilmi ne farkı olucak bunun ne espirisi var?

• hasgok kullanıcısına yanıt
    Oyun konsol çıkışına çok yakın çıkıyor zaten. Series x e çıkan versiyon remastered felan olmayacak sonuçta ikisi de aynı oyun

• PS3 için aldığım Jak & Daxter Collection'ı "PS4 için tekrar al" diyen zihniyetten sonra bu yaklaşım güzel.

Ha benzer özellik PS5 için de olacaktır Cyberpunk ve sonrası için. O ayrı konu.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Söni fanlarının kafalarında sadece “geriye uyumluluk” olduğundan ileriyi göremiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Silverhand

Söni fanlarının kafalarında sadece “geriye uyumluluk” olduğundan ileriyi göremiyorlar.
    Bence Microsoft hatalı iş yapıyor Shadow of Colossus Ps2 oyunu Ps4'de 179 tl para istiyorlar bunun gibi yapması lazım bence.
  • kesinlikle katılıyorum hatta insanları silkelemek için daha yeni yöntemler geliştirmeliler bu konularda sony'nin çok gerisindeler

• Haters gonna hate

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel özellik, en azından bir oyuna ikinci defa para vermek zorunda kalmayacağız. Yalnız EA, Activision ve Ubisoft’un bu özelliği kullanacağını hiç sanmıyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.