Şimdi Ara

Mi Band'e yeni rakip geliyor: İşte Realme Band'in ilk resmi görüntüsü ve tanıtım tarihi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Realme bugün yeni amiral gemisi telefonunu tanıttığı bir basın etkinliği düzenledi. Çinli şirket Realme X50 Pro'nun duyurulduğu lansmanda, piyasaya sürmeye hazırlandığı diğer yeni ürünleriyle ilgili bazı detaylar da paylaştı.

Ayrıca Bkz.Realme X50 Pro 5G tanıtıldı: Snapdragon 865, 65W hızlı şarj, 12GB RAM

Özellikle de, Xiaomi Mi Band'e rakip olarak gelecek Realme Band'in doğrulanması büyük heyecan yarattı. Şirketin ilk akıllı bilekliği 5 Mart 2020 tarihinde tanıtılacak. Bu duyuruya markanın sarı ve siyah renklerine bürünmüş giyilebilir aksesuarın ilk basın görseli de eşlik etti.

Geri sayım başladı

Realme Band'in tasarım anlamında rakipleriyle birçok ortak noktası olacak. Akıllı bilekliğin ekran arayüzünde saat, atılan adım sayısı, pil şarj seviyesi ve akıllı telefon bağlantısı hakkında bilgiler var. Gelecek hafta fiyat etiketi de dahil olmak üzere cihazla ilgili tüm detayları öğrenmiş olacağız.

• Daha çok Honor Banda benziyor.

• Ben zaten 4 gün önce felan gördüm bunu realme Türkiye'nin pazarlama müdürünün hesabından

• Xiaomi haberlerine de rakip geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.