Şimdi Ara

LOST - EFSANE BİTTİ (2004-2010) (1996. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
40.537
Cevap
50
Favori
1.183.749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19941995199619971998
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    10 günde mi bitirdin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son sezonda iniyor ikinci kez izledim 5. sezona kadar yine izlettiriyor kendini
  • Lionel Fusco kullanıcısına yanıt
    O kadar güzeldi ki dizi ve vakit de bol olunca bitiverdi hocam
  • Sayfa sayısı 666
  • Lost gibisi gelmez ama Leftovers i izlemenizi oneririm. Zaten Lost'un yapimcilarindan birinin projesi. Lost gibi her bolum soru isaretleri birakiyor (ve cevaplaniyor)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar 4x8'deyim dizi sıkmaya başladı bir geçmişteki olanlar bir de gelecekteki olanlar gösteriliyor kafam da karışıyor arada ama aksiyon azaldı baya izleyesim gelmiyor artık. İleride bir şeyler oluyor mu izlemeye devam edeyim mi sizce ?

• dörtçeker kullanıcısına yanıt
    oluyor tabi bence devam et dikkatli izlemeye çalış biraz dediğin gibi karışıyor ortalık ama anlarsın zamanla
  • Hala arada açıp 1, 2 ve 3. sezondan rastgele bölüm izliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: powermoon

Hala arada açıp 1, 2 ve 3. sezondan rastgele bölüm izliyorum.

yemin ederim bende 4 5 6 dan rast gele :D
  • Bu dizinin bittiği 5 sene oldumu yahu ??

Son bölümü ne zaman hangi tarihte yayınlandı ki ?? Çıktığı gün soluksuz izlemiştim bittiğinde ilk dakikalarda bi acayip olmuştum altı üstü bir dizi ama sanki içimden bir şey eksilmiş gibi hissettim o an.. Ve o anlar o hisler daha dün gibi ben inanmıyorum 5 sene olduğuna zaman bu kadar mı çabuk geçiyor ??

Yıl değil sanki 3-4 ay olmuş :( :( :(
  • Bi ara foxta veriyordu sanki

• hmm 666
  • efsanedir.
  • şuan ilk bölümlerini izliyorum tekrardan.

gece de battlestar galactica izledim ilk bölümü tekrardan.

• quote:

Orijinalden alıntı: scopiora

Sayfa sayısı 666

Kaç aydır takılmış kalmış 666'da...

Son sezon batıran dizilerden. Konuyu çok dallandırıp budaklandırırsan en iyi ihtimalle Fringe finali yaparsın. En kötüsü de Lost olur.

• 3.sezon 14.bölümü izledim az önce..Sonunda çok fena oldum.Ekrana bakakaldım öylece
  • herkes cok kotu cok kotu diyordu, bugun bitirdim diziyi ve begendim acikcasi.

bu arada bitirenler icin, dvd ozel pakete dahil edilmis bir ozel bolum var ismi a lost man in charge, bazi sorulari cevapliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mike4peace -- 31 Aralık 2015; 17:17:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok kötü bir diziydi . Deli saçması ne var ne yok toplayıp millete bi güzel yutturmuşlardı . Bir 5 yıl sonrasında böyle bir dizi yapılsa yerden yere vurulur ikinci sezonda iptal olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Çok kötü bir diziydi . Deli saçması ne var ne yok toplayıp millete bi güzel yutturmuşlardı . Bir 5 yıl sonrasında böyle bir dizi yapılsa yerden yere vurulur ikinci sezonda iptal olurdu.

dizinin tamamını izleyip bu yorumu yazan birisini görmedim daha önce. final sezonu için veya final bölümü için beklentileri karşılamamış olabilir ama kötü bir dizi değildi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m-99

Çok kötü bir diziydi . Deli saçması ne var ne yok toplayıp millete bi güzel yutturmuşlardı . Bir 5 yıl sonrasında böyle bir dizi yapılsa yerden yere vurulur ikinci sezonda iptal olurdu.

Ok
  • 
Sayfa: önceki 19941995199619971998
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.