Şimdi Ara

Haftaya A101 marketlerde uygun fiyata Honor 10 Lite, BİM marketlerde Meizu M6T modelleri var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
12
Cevap
0
Favori
910
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Akıllı telefon fiyatlarının giderek yükseldiği son dönemde perakende mağazalarda indirimler olduğunu görüyoruz. Haftaya Honor 10 Lite ve Meizu M6T alternatifler arasında.

27 Şubat A101 aktüel ürünler

27 Şubat A101 aktüel ürünler arasında Honor 10 Lite dikkat çekiyor. Donanım tarafında 6.21 inçlik 2280x1080 piksel çözünürlüğünde ekran, Kirin 710 yonga seti, 3GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 3400mAh kapasiteli batarya, 13MP+2MP çözünürlüğünde arka kamera şeklinde özellikler mevcut. 1299TL fiyat etiketi piyasanın oldukça altında sayılır.

Ayrıca Bkz.Daha canlı Windows 10 ikonları yolda

Diğer taraftan Lenovo S145-15AST dizüstü bilgisayar modeli de uygun fiyatıyla dikkat çeken ürünler arasında. 15.6 inçlik HD ekran, çift çekirdekli AMD A6 9225 APU, 4GB RAM, 128GB SSD, 2 adet 1.5W hoparlör özellikleri ile Lenovo S145-15AST modeli 1499TL ve uygun sayılır.

Son olarak Lenovo 300 kablosuz fare de 49.95TL fiyat etiketine sahip.

28 Şubat BİM aktüel ürünler

28 Şubat BİM aktüel ürünler arasında Meizu M6T modeli var. 5.7 inçlik 1440x720 piksel çözünürlükte ekran, 4+4 formatında MediaTek yonga seti, 3GB RAM, 32GB depolama kapasitesi, 13MP+2MP arka kamera, 8MP ön kamera, 3300mAh kapasiteli batarya şeklinde özellikler 799TL gibi oldukça uygun bir fiyata sunuluyor.

Diğer taraftan HP Deskjet 2633 WiFi çok fonksiyonlu yazıcı 189TL fiyat etiketine sahip.

Kaynak:

• meizu 6t fena değilmiş. bu fiyata güzel cihaz

• Meizu alınırmı acaba? Kullanım alanı Facebook instagram wapp gibi uygulamalar olacak. Anne telefonu yani.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1.300'e Android 10'lu cihaz bence gayet mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunique

Meizu alınırmı acaba? Kullanım alanı Facebook instagram wapp gibi uygulamalar olacak. Anne telefonu yani.
    Güncelleme meraklısı değillerse gayet alınır. Android 7 var. Fiyatına göre tam anne baba telefonu.
  • 60 küsür yaşındalar. Güncelleme ile içleri olmaz. Takılıp durmasın face insta wapp a girsin foto çeksin yeterli.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Meizu M6T modeli alınır mı arkadaşlar?
    Mediatek işlemcili olması kafamı kurcalıyor. Mediatek işlemcili telefonların ülkemiz şebekeleri ile uyumsuzluk sorunları varmış.
    Kullananlar değerlendirebilir mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ipli jeton kullanıcısına yanıt
    Yok öyle bişey de yinede alınmaz güncellemesi yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • m6t android 7 ve güncelleme yok. peki bu mobil bankacılık uygulamalarını etkiler mi. şuan s3 kullanıyorum ve mobil bankacılık uygulamaları yüklenmiyor. tek derdim bu. oyun oynamayacağım
  • adanarock kullanıcısına yanıt
    Benim sürüm 6. 6 7 banka uygulaması kullanıyorum sıkıntı yok, ama bir kaç yıla desteklenmez diye düşünüyorum.
  • https://www.epey.com/akilli-telefonlar/karsilastir/147722-150612/honor-10-lite-32gb_lg-k50/

a101 de lg k50 de(1049tl) var benzer özelliklerde chipseti farklı o kadar teknik bilmiyorum hangisi daha iyi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.