Şimdi Ara

Google, Android 11'in resmi tanıtım tarihini açıkladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Google, bu yılki I/O Geliştirici Konferansı'nın tarihini resmen açıkladı. Etkinlik 12-14 Mayıs tarihleri arasında Kaliforniya'da yapılacak.

Ayrıca Bkz.Xiaomi Mi 10 Lite'ın tasarımını gösteren ilk görseller internete düştü

Konferansın en dikkat çekici kısmı şüphesiz ki Android 11'in tanıtılması olacak. Şirket yetkilileri, işletim sisteminin yeni sürümündeki dikkat çekici özelliklerden bahsedecekler.

Google kısa bir süre önce Android 11'in ilk geliştirici önizleme sürümünü yayınladı. İşletim sistemi, 5G bağlantısıyla ilgili daha iyi seviyede destek sunacak.

Giriş ücreti 1.150 dolar

Ayrıca hem delikli hem de şelale ekranlı cihazlar için optimize edildiğini belirtelim. Bunlara ek olarak performans, güvenlik ve konum odaklı iyileştirmeler ve yenilikler içerecek. 

Google I/O 2020'nin giriş ücreti 1.150 dolar olarak belirlendi. Öğrenci veya öğretmenlere indirim yapılacak. Akademik konumda olanlar 375 dolar giriş ücreti ödeyerek konferansa katılabilecekler.

Kaynak:https://news.mydrivers.com/1/673/673598.htm

• 1150 dolar mı? Ulan ben beleş sanıyordum bunları. 1150 dolara 2 telefon alınır niye gidip google yalanlarını dinleyeyim.

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    ya nolur gel :(

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Tanitilacak orta seviye Pixel cihazlari da zaten hediye edilecek.

• youtube te bir kanal açarsın. canlı yayın yaparsın, birkaç yorum. reklamlardan yüzbin dolar kazanırsın. bu bedeli kafana bile takmazsın. gitmişken biraz tatil de yaparsın

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.