Şimdi Ara

Önümüzdeki ay yayınlanacak olan Westworld 3. sezonundan ilk uzun fragman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Son yılların en popüler dizilerinden birisi olan Westworld, üçüncü sezonuyla nihayet önümüzdeki ay ekranlara geri dönüyor. Yapımcı kanal HBO, yeni sezonun prömiyer tarihine az bir süre kala bugün uzun bir fragman yayınladı. 

Westworld'un yeni sezonu ilk iki sezona göre çok daha farklı bir yapıya sahip olacak. Yayınlanan fragmandaki görüntüler sanki başka bir diziye aitmiş gibi görünüyor desek sanıyorum yanılmış olmayız. Dizinin tema parklarını terk ettiğini ve olayların artık dış dünyada geçtiğini görüyoruz. 

Üçüncü sezonda Westworld dünyasına Breaking Bad'in ünlü aktörü Aaron Paul katılıyor. Aaron Paul'un karakteri, "geleceğini çalan" gizemli birisine karşı mücadele etmek için Dolores ile bir araya geliyor. Tema parkından kaçan bir diğer ünlü karakterimiz Maeve ise, Dolores'i öldürmek için harekete geçiyor.

Önceki sezonların diğer ünlü karakterleri Man in Black (Ed Harris), Charlotte (Tessa Thompson) ve Bernard (Jeffrey Wright) da yine yeni sezonda başrollerde yer alacak.

Westworld'un üçüncü sezonu 15 Mart'ta yayınlanacak. Dizi Jonathan Nolan ve Lisa Joy tarafından hazırlanıyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon
    Westworld 3. sezon

Kaynak:

• Şuana kadar çok iyi geldiler. 3.sezon'da da devam ederler umarım. Uyanış aşaması bittiği için daha sıkıcı bir sezon olma ihtimali de var. Derinliğini kaybetmemesi lazım.

• buna benzer sherlok var onu da izleyin derim kafa patlatan şeyleri severiz :) önerisi olanları alalım. zeka&aksiyon filmeri güzel oluyor.

• dolares denen kadına hayrandım tabi oyunculuğuna değil :) ama salak kadın kobe'nin ölümüne salakça bir tweet atarak gözümdeki değerini yitirdi. Ölü birinin arkasından konuşacak kadar adi olan birine oyuncu demek bile anlamsız.. neyse sanırım ikinci dünya savaşı modu bile var dizide, birde jessie reisi gördüm biraz umutlandım....

• Dizi iyice Cyberpunk'a bağlamış artık

• KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    nasıl bir tweet atmış merak ettim.

• KaleyDeskop kullanıcısına yanıt
    sana mı kaldı bunu yargılamak, aptal sosyal medya tartışmalarına kafa yoracak kadar boşsan bence sen kendi haline üzül! 2 kişinin savaşmasında bizi ilgilendiren bişey yoksa bırak yansınlar değil mi!

• İzlemesi güzel bir dizi ama mantık hataları o kadar büyük ki. Adamlar kendi yaptıkları robotun zekasını programla %5'ten yükseğe ayarlıyor sonra robot onları zekasıyla parmağında oynatıyor falan... Neyse gelsin yine izleriz.

• quote:

Orijinalden alıntı: eylül kabus

nasıl bir tweet atmış merak ettim.
    Evan Rachel Wood, Kobe Bryant hakklnda
    yaptığı Twitter paylaşımında, "Bu olanlar trajik.
    Kobe'nîn ailesi için çok üzgünüm. O bir spor
    kahramanıydı. Aynı zamanda da tecavüzcüydü.
    Ve bütün bu gerçekler aynı anda varolabilir"
    dedi.

kobe'nin karıştığı bir olay vardı ona itafen tecavüzcü demiş lakin sonra olayda mağdur olduğunu iddia eden kadın ifadesini değiştirmişti. örnek barcelona takımından bir oyuncuda aynı suçla suçlanmış fakat odada kayıt yapılırken kadının bir anda sanki ona saldırılıyormuş numarası yaptığı videoda görülmüştü. kısaca ünlü futbolcu basketbolculara bu gibi tuzaklar çok kurulur ve bilinen bir şey. Sırf para koparabilmek için tezgah kuruluyor...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İkinci sezonunda ilk iki bölümünü seyredip bıraktığım dizi

• Doloreis'in askerleriyiz!

• İlk iki sezon biraz dengesiz bölümler olsada bilim kurgu olduğu için çok görmüyorum. bakalım gerçek hayatta nasıl bir senaryo izlenecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: KaleyDeskop

Evan Rachel Wood, Kobe Bryant hakklnda
    yaptığı Twitter paylaşımında, "Bu olanlar trajik.
    Kobe'nîn ailesi için çok üzgünüm. O bir spor
    kahramanıydı. Aynı zamanda da tecavüzcüydü.
    Ve bütün bu gerçekler aynı anda varolabilir"
    dedi.

kobe'nin karıştığı bir olay vardı ona itafen tecavüzcü demiş lakin sonra olayda mağdur olduğunu iddia eden kadın ifadesini değiştirmişti. örnek barcelona takımından bir oyuncuda aynı suçla suçlanmış fakat odada kayıt yapılırken kadının bir anda sanki ona saldırılıyormuş numarası yaptığı videoda görülmüştü. kısaca ünlü futbolcu basketbolculara bu gibi tuzaklar çok kurulur ve bilinen bir şey. Sırf para koparabilmek için tezgah kuruluyor...

Alıntıları Göster
    Yalnız Kobe basın açıklamasında reddetmedi.
    Gerçeği bilemiyorum tabi ama para koparma olsa böyle mi tepki verirdi diye düşünmüyor değilim.

• Çocukken filmini seyredip çok etkilenmiştim. Dizisinin yapılacağını duyduğumda da çok sevinmiştim. Evet mantık hataları var , yinede beğenerek izliyorum , bu tür dizi çok az.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.