Şimdi Ara

PlayStation 4 Yedi Yıl Önce Bugün Tanıtılmıştı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sony Interactive Entertainment, PlayStation 4 konsolunu yedi yıl önce bugün, 20 Şubat 2013'te, düzenlenen PlayStation Meeting etkinliğinde resmi olarak tanıtmıştı.

Konsolun tasarımı, net çıkış tarihi ve fiyatı bu etkinlikte açıklanmamış olsa da kontrolcü ve teknik özellikler dahil olmak üzere çok sayıda bilgi açıklanmıştı ve Killzone: Shadowfall, Knack, Driveclub, Deep Down, Infamous Second Son, Destiny, Diablo 3, Watch Dogs ve The Witness oyunları ve bazı teknoloji demoları gösterilmişti.

Sekizinci nesil video oyun konsollarının neredeyse sonuna gelmiş durumdayız. Önümüzde yeni nesil konsollar var fakat hala yeni nesil konsollar hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz.

Microsoft çıkış tarihi, fiyat ve teknik bilgileri henüz paylaşmamış olsa da en azından konsolu ve kontrolcüyü gösterdi. Sony hala sessizliğini korumaya devam ediyor. Umuyoruz ki yakın zamanda PlayStation Meeting tarzı bir etkinlik ile bu sessizliklerini bozarlar. 

PlayStation 5 ile ilgili yeni bilgileri hemen öğrenmek için buradan haber bültenine kayıt olabilirsiniz.

PlayStation Meeting 2013 etkinliğinin tekrarını aşağıdaki oynatıcıdan izleyebilirsiniz.

• Her sene ayrı heyecan içine sokmayı başaran Sony PS4/Pro konsolları ile gönüllerde taht kurdu ve kurmaya da devam ediyor. :)
    Uncharted 4 / Uncharted Lost Legacy / Killzone Shadow Fall / God of War / Spiderman / The Order 1886 / Infamaous / Horizon Zero Dawn / Until Dawn / Bloodborne / Shadow of The Colossus / The Last of Us : Remastered / daha sayamadıklarım. :)

Hepsinin yeri biz oyuncular için farklı ve farklı olmaya devam edecek..

The Last of Us : Part 2 / Ghost of Tsushima / Final Fantasy Remake / Dreams / hala söyleyecek sözleri var PS4'ün. :)

Daha nice 7 yıllara. :)

Darısı Playstation 5'in başına diyelim..
  • Last of Us, Uncharted, Gow'u bitirdim konsolu kapattım arada bir Spider Man'e bakmak için açıyorum sarmıyor. Benim açımdan Ps4 için bu neslin özeti budur.
  • Her sene ayrı heyecan içine sokmayı başaran Sony PS4/Pro konsolları ile gönüllerde taht kurdu ve kurmaya da devam ediyor. :)
    Uncharted 4 / Uncharted Lost Legacy / Killzone Shadow Fall / God of War / Spiderman / The Order 1886 / Infamaous / Horizon Zero Dawn / Until Dawn / Bloodborne / Shadow of The Colossus / The Last of Us : Remastered / daha sayamadıklarım. :)

Hepsinin yeri biz oyuncular için farklı ve farklı olmaya devam edecek..

The Last of Us : Part 2 / Ghost of Tsushima / Final Fantasy Remake / Dreams / hala söyleyecek sözleri var PS4'ün. :)

Daha nice 7 yıllara. :)

Darısı Playstation 5'in başına diyelim..
  • Exc. leri için aldığım ve oynadığım bir konsoldur. Çok seviyorum PS markasını. MS X360'ın gazına gelip o hataları yapmasaydı bu böyle olmayacaktı.. İyi de oldu. Ama MS'e güvenmiyorum. Biraz oyuncuları arkasına alsalar o hatalara yine dönerler.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • PS4 zamanı çok keyifliydi ama rakipsizlik biraz sony'nin rahatlamasına, kullanıcılar için PS3 zamanında daha fazla gördüğüm olumlu şeylerin azalmasına neden oldu.
  • En arızalı fanboylara bile paşa paşa kendini aldırtıp özel oyunlarını oynatmıştır, işte öyle bir konsol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7 YILDIR 5-6 ÖZEL OYUNU VAR PC EN İYİSİ ABİ MADDİ DURUMU BİRAZ İYİ OLANLAR İÇİN
  • Noluyor lan! Ne 7 yılı. Daha iki sene önce çıkmış gibi sanki. Vay arkadaş ne çabuk geçti zaman. Ben daha doyamadım. Açıkçası doymadığım tek nesil (tek konsol desem daha doğru) bu oldu.

7 sene ha. Vay anasını. 7 sene. Konferans, ilk çıkınca market market dolaşıp bulamadığımız gün, sonra önsipariş için girdiğimiz kuyruklar, sıra bize gelince koşup gidip aldığımız o heyecanlı gün. Killzone'u ilk oynayışımız. Allah Allah. O kadar geçti demek.

• 1200'e 400 dolarlık konsolu aldığımız günler, Ahh o eski günler...
  • Oyun dünyasının efsane konsollarından biri olarak anılacaktır. Muhteşem exclusive oyunların için tesekkürler Sony

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.