Şimdi Ara

Netflix'ten yeni özellik: Made In Turkey

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
3.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Netflix’in açıklamalarına göre Türkiye’de 1.5 milyonu aşkın Netflix abonesi bulunuyor. Çok sayıda Türk kullanıcıya sahip olan Netflix, arşivine çok sayıda Türk yapımı içeriği ekledi. Lisans hakkını satın aldığı yapımların yanı sıra Netflix Türkiye yapımı 3 içerik daha platformda yer alıyor.

Netflix’teki Türk yapımı içerikler sadece Türkiye’deki kullanıcılar tarafından değil dünyanın dört bir yanından izleniyor. Hatta öyle ki bazı eski diziler Türkiye’de hiç ilgi görmediği halde Güney Amerika başta olmak üzere dünyada büyük ilgiyle izleniyor.

Ayrıca Bkz.Türk dizilerine yurt dışında yoğun ilgi

Netflix, Türk yapımı içerikleri dünyaya tanıtmak ve daha fazla izlenmeye ulaşmak için özel bir sayfa hazırladı. Netflix abonesi olmayanların da girebileceği bu sayfada Netflix’teki Türk yapımı tüm dizi ve filmler lisleniyor. netflix.com/MadeInTurkey adresinden Netflix’teki Türk yapımı tüm dizi ve filmleri listeleyebilirsiniz. Özel hazırlanan bu linke Netflix abonesi olmayan müşteriler de girerek arşivdeki içerikleri görüntüleyebiliyor.

Netflix, 190 ülkede kullanılıyor ve toplamda 167 milyonu aşkın üyesi bulunuyor. Yeni hazırlanan sayfa sayesinde Türk dizi ve filmleri 190 ülkeye tanıtılıyor.

Kaynak:

• O halde denemek için koyulan tadımlık sucuk reyonunda karnını doyuran insanlar yaptıklarının etik olmadığını bile bile tanıtım standını kaldıran firmaya çemkireceklerine biraz ar edip "bunu hak edecek ne yaptım?" diye kendilerini sorgulasalar daha yaşanılası bir çevrede yaşamaya başlarlar. Üstelik sucuk örneğinden farklı olrak burada istismar edilen ürün karnını doyurmak gibi yaşamsal bir ihtiyaç da değil. Sözlerim size değil, yazdıklarınızdan ilham alarak söyleminizi geliştirdim sadece.
  • RTE bunu beğendi👍

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bazı ergen türkler : reis netflix'i sanal kartla beleşe kullanıyorum süper zekayım ben

• Mehmet_Ali61 kullanıcısına yanıt
    Ergen değilim ben de öyle kullanıyordum. Deneme sürümünü kapattılar önümüzdeki aydan itibaren de normal ücretli üye olacağım. Bir şeyi yasal yollarla ücretsiz kullandığım için eleştirilmeyi hak etmiyorum.
    Ve açıkçası arkadaş çevremde bu durumdan haberi olmayanlara malum şekilde ücretsiz kullandığımı söylediğimde herkes zekice olduğunu söylüyordu.

• Saçmalık

• Netflix daha çok türkçe dublaj ve daha çok yerli yapım sunmalı.

• Son dönem dizileri yetersiz. Made in Turkey ile olmuyor.

• Leyla Mecnun, işler güçler, kardeş payı ve rise of ottomans bizden çıkan sevdiğim son 4 dizi ama dizi süresi 2 3 saat olmamalı

• Virinom V kullanıcısına yanıt
    Bu işlerden hiç anlamayan kişilere zekice gelebilir ama biraz bilen için çok basit bir şey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chupacabra

RTE bunu beğendi👍
    Made in Türkiye olsa beğenirdi o.
  • Fayda mı zarar mı verecek bilemedim. Çünkü o listede enes batur varsa ne kadar fayda olacak ki? 😡 Netflix'ten yeni özellik: Made In Turkey

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Elbette haklısınız. Orada asıl anlatmak istediğim nokta hakaret edilmeyi hak etmediğimiz. Neredeyse bir vatan haini ilan edilmediğimiz kaldı deneme sürümü kullanıyoruz diye.

Ben zaten deneme sürümünün sizin gibi bireysel kullanıcılar yüzünden değil de bu işi ticarete dökenler yüzünden kapandığını düşünüyorum

Size zekice gelebilir ama bir emeğin karşılığı yapılan şeyi bedava kullanıyorsunuz. Bunun aslında hırsızlıktan pek bir farkı yok benim gözümde.

• 1 ay ücretsiz üyeligi kaldırarak türk milletini yeteri kadar aşağıladı
  • profugur P kullanıcısına yanıt
    Yani bu biraz şeye benziyor. Örneğin bir sucuk üreticisi avm ye tadım amaçlı reyon koymuş sen orayı ekmeğin arasına sucuk doldurup karnını doyurmak için kullanıyorsun. Etik değil ama hırsızlık da değil. Sonuçta alalım diye koymuşlar.

Abi bu adı üstünde deneme 1 kere denersin beğenirsen devam edersin. Benim gözümde diyorum zaten ayrıca netflix gibi platforma gidip 20-25 40 her neyse verme niyetin yoksa aç internetten sitede izle. Bununla bir problemim olmaz benim mesela.

• TITAN kullanıcısına yanıt
    Hocam mahvettik resmen sunulan ozelligi. Kaldirirlar tabii ki

• quote:

Orijinalden alıntı: Mehmet_Ali61

bazı ergen türkler : reis netflix'i sanal kartla beleşe kullanıyorum süper zekayım ben
    Konu başlığıyla ne alakası var bunun bir açıklayabilirmisiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.