Şimdi Ara

Grand Theft Auto IV Önümüzdeki Ay Steam'e Geri Dönüyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Geçtiğimiz ay Games for Windows Live desteği sebebiyle Steam'den kaldırılan Grand Theft Auto IV önümüzdeki ay geri dönüyor fakat bazı eksik özellikler ile birlikte.

Rockstar Games, 19 Mart itibarıyla Grand Theft Auto IV ve Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City'nin Grand Theft Auto IV: Complete Edition olarak değiştirileceğini ve Steam ile Rockstar Games Launcher üzerinden satışa sunulacağını duyurdu.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition Games for Windows Live, çok oyunculu mod ve liderlik sıralaması özelliklerini desteklemeyecek.

Ayrıca RamJam FM, Self-Actualization FM ve Vice City FM radyo istasyonları da bellirli bir süre desteklenmeyecek.

Halihazırda Grand Theft Auto IV veya Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City'ye sahip olan kullanıcılar bir güncelleme ile Grand Theft Auto IV: Complete Edition'a yükseltilecek. Grand Theft Auto IV için güncelleme boyutu 6 GB ve Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City için güncelleme boyutu 22 GB olacak. 

• GTA 3>GTA San Andreas>GTA 4>GTA Vice City oynadığım en iyi Gta oyunları son GTa oyunu ise oynadığım ortalama oyunlardan birisi oldu. Nerede eski Gta'lar nerede yeni Gta V geç abi.
  • yazık oldu halen online oynayan var diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

GTA 3>GTA San Andreas>GTA 4>GTA Vice City oynadığım en iyi Gta oyunları son GTa oyunu ise oynadığım ortalama oyunlardan birisi oldu. Nerede eski Gta'lar nerede yeni Gta V geç abi.
    Bu GTA 5 size ne etti arkadaş sizin için demiyorum ama popüler olanı beğenmeme,eleştirme hastalığı başladı millette taş gibi oyun hikayesi belki içine çekmemiş olabilir o tartışılır fakat onun dışında mükemmeldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Bu GTA 5 size ne etti arkadaş sizin için demiyorum ama popüler olanı beğenmeme,eleştirme hastalığı başladı millette taş gibi oyun hikayesi belki içine çekmemiş olabilir o tartışılır fakat onun dışında mükemmeldi.

Alıntıları Göster
    Hocam seven çok seviyor sevmeyen de benim gibi ne yapsa oynayamıyor. Öyle bir oyun, o eski Gta tadı alamadığım için olabilir. Günümüzde bol açık dünya oyun var bazıları çok müthiş dolu dolu mesela Witcher 3, Gta V'in açık Dünyası'da bana boş geldi o yüzden olabilir.

• Seriyi en eski oyunlarından beridir oynarım. 3,Vice city, sa göz bebeklerim gibidir. Ama şu oyundaki hikaye kadar hiçbiri ilgimi çekmedi. Oyundaki o ağır, melankolik atmosfer çok çekici geliyor bana.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Alıntıları Göster
    Ben bunu hiç anlamadım. Oyun çıktığı dönem herkes ağzından sular aka aka oynuyordu, 1-2 yıl sonra bir baktım forumda millet GTA V gömmeye başlamış.
    Tüm GTA serileri içinde en zevkli görevlere sahip oyundu açık ara. Benim için genele vurunca Vice City'den sonraki en iyi GTA'dır.

• Oynadığım en iyi GTA oyunu.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ah birde ps store a gelse..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.