Şimdi Ara

DH ofisine davetlisiniz!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• DonanımHaber ve Realme iş birliği ile sizleri ofisimizde ağırlıyoruz. Ofisimizi görmek isteyen kişileri İstanbul’daki ofisimizde ağırlayacak ve Realme 5i akıllı telefonu birlikte deneyip yorumlayacağız. 

Ofisimize gelerek çalışma ortamımızı görecek ve bizlerle tanışma fırsatı yakalayacaksınız. Bunun yanı sora ülkemizde yeni satışa sunulan ve bu etkinliğin sponsoru Realme’nin Realme 5i isimli telefonunu birlikte kullanacak ve fikirlerimizi paylaşacağız. Üstelik ziyaretçilerimize Realme’den birer hediyemiz de olacak.

Katılım talebinizi forumdaki konuya yazabilirsiniz

Ofisimiz İstanbul/Kadıköy’ün Kozyatağı semtinde yer alıyor. Katılım taleplerinizi forumdaki davet konumuzdan alıyoruz. Kaç kişinin katılacağı, tarih ve zaman bilgisi için konuyu takip edebilirsiniz.

Konu linki aşağıda:

https://forum.donanimhaber.com/donanimhaber-ofisine-davetlisiniz--142009997

Kaynak:

• Ekrem ile tanışıp konuşabilme imkanı varsa hemen yola çıkıyorum

• Oyle biri yok. O public hesap. Editorler ortak kullaniyor. Gerci ben daha cok kimin kullandigini tahmin ediyorum da..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, çalıştığım ofis ile sizinki çok yakın, bende gelip katılmak isterim, tabi ki günü ve saati uygun olur ise...

• Öyle biri yok hayali karakter o.

• En son merak edeceğim yer sanırım Dh ofisidir.
  • eAkman E kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum sadece dalga .hatta şöyle derdim Ekrem Siri ,cortana gibi bir şey dir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eAkman

Oyle biri yok. O public hesap. Editorler ortak kullaniyor. Gerci ben daha cok kimin kullandigini tahmin ediyorum da..
    Ben de tahmin ediyorum ama söylemem. Dikkatli biri zaten farkeder kim olduğunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Krona var gelemem yol Parası çok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.