Şimdi Ara

DxOMark yeni kral ilan etmişti: Xiaomi Mi 10 Pro kamera testi tekrarlanacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
2.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• DxOMark laboratuvarı geçtiğimiz hafta kamera performansına 124 puan vererek "yeni kral" ilan ettiği Xiaomi Mi 10 Pro'yu yeniden test edecek.

Ayrıca Bkz.iPhone 9 ve yeni iPad Pro'nun tanıtım tarihi belli oldu

Amiral gemisi telefonla ilgili hazırlanan inceleme yazısı güncellendi. DxOMark yetkilileri cihazı, önümzüdeki ay yayınlanması planlanan ürün yazılımını kullanılarak test ettiklerini açıkladı.

Mart'taki güncelleme bekleniyor

Test örneğinde yüklü olan Xiaomi 10 Pro ürün yazılımının 5 Mart'a kadar genel kullanıma sunulması planlanıyor. DXOMark, söz konusu güncellemenin tüm cihazlara dağıtılmasını beklemeye başladı.

Daha sonrasında ise görüntü kalitesinin aynı olup olmadığının doğrulanabilmesi için kamera testleri tekrar yapılacak. Xiaomi 10 Pro'nun fotoğraf ve video çekim yetenekleri ticari bir cihaz üzerinde yeniden denenecek.

Kaynak:https://www.dxomark.com/xiaomi-mi-10-pro-camera-review

• 1/1.33" sensörden bahsediyoruz burada, evet Apple'ın yazılımsal tarafı ciddi derecede güçlü, bu da çok güzel video çekimlerini beraber getiriyor ama yazılım bir yere kadar. Apple'ın 1/2.55" sensörünün gerçekten kendinden neredeyse 4 kat daha büyük bir sensörden daha iyi video çekeceğini mi düşünüyorsunuz?
    Arkadaşlar bugün iyi bir fotoğraf çekmek istiyorsanız gidin sony a6000 - sony a5100 uygun fiyatlı APS-C sensör, sizi rahatça tatmin edecek bir 16-50mm kit lens ile birlikte dağları, bayırları, şehirleri, ülkeleri her yeri çekersiniz. Nedir bir telefona 11 bin TL vermek? Şu dediğim makineler taş çatlasın 3500TL . Yazık paranıza. Emeğinize yazık. Sırf özendiriyorlar bu sektör yürüsün diye. Zaten telefona verilen para ÖTV'ye gidiyor. Parayı sokakta bulanlar gitsin alsın. Özet vakit ve emek kaybı olan amiral gemisi segmentine bu kadar yüksek meblağlar ödenmesine karşıyım. 3310'dan buralar geldiğimizi hatırlatırım. Alın bi redmi note 7 ayarı cihaz hayatınızı yaşayın. Net.
  • Apple kamera konusunda da gecilirse artı bir yönü kalmiycak herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Faıthful kullanıcısına yanıt
    Ben şuan appleyi kamera konusunda geçene rastlamadım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Faıthful kullanıcısına yanıt
    Apple ın artısı kazıklanma garantisi.

• Video skoruna iPhone 11’den yüksek puan veren sitenin benim gözümde hiçbir güvenilirliği yoktur. Görmesek bilmesek inanacağız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    hocam lg g4 bugün iphone 6s den iyi video çekiyor. zamanının efsanesiydi.

1/1.33" sensörden bahsediyoruz burada, evet Apple'ın yazılımsal tarafı ciddi derecede güçlü, bu da çok güzel video çekimlerini beraber getiriyor ama yazılım bir yere kadar. Apple'ın 1/2.55" sensörünün gerçekten kendinden neredeyse 4 kat daha büyük bir sensörden daha iyi video çekeceğini mi düşünüyorsunuz?

• Bloodin kullanıcısına yanıt
    Mobil cihazlarda video konusunda Apple lider. Yapacak bir şeyimiz yok.

• IceRulez kullanıcısına yanıt
    G4 nasıl daha iyi video çekiyor? G4’te bildiğim kadarıyla 1080p60 çekim yapılamıyor.

hocam ois var diyaframı f.18. 1080 p de 60 fps kaydediyor ve 4k video çekimi de yapabiliyor.

ben samimi söylüyorum o kadar telefon kullandım ettim. lg g4 manuel modda çok güzel raw fotoğraf çekebiliyor şaşırtır insanı.

keza videosuda çok başarılı kimse kusura bakmasın. 2.eli 300-500 tl lik telefon şu anda.
    Redmi note 8 kullanıyorum kamera yazılımı kötü diye gcam kurdum. Donanım iyi olması yetmiyor yazılım çok daha önemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    "Görmesek, bilmesek inanacağız" derken Xiaomi Mi 10 Pro kullandın da oradan mı biliyorsun?

Evet, çünkü iPhone 11 serisi HDR ve OIS aktif şekilde 4K 60 fps çekebiliyor. Android tarafında henüz bunu yapabilen bir model yok. Android telefonlarda 4K 60 fps çekim yapılabilmesi için HDR ve OIS kapatılıyor. HDR ve OIS kapalı olduğu halde stabil 60 fps dahi tam manasıyla stabil çekilemiyor.

• Guncel olmayanlar artik anlamsiz...

• Zuhaha ipon ve zaomi fanboyları birbirine girmiş ama iki tarafta yanılıyor .fotoğraf ,video Samsung un işi gerisi çöp

Mi 10 hdr ve ois açık şekilde 8k 30fps görüntü kaydı yapabiliyor android. Ayrıca kendim mi mix 3 kullanıyorum ois açık 4k 60fps kayıt alabiliyor cihaz

• alaz1903 kullanıcısına yanıt
    sallıyor işte işkembe-i kübradan.
  • Bu siteye güvenen var mı 😂😂

• Bu siteye güvenen var mı 😂😂

• kamera yapay zekaya dxomark testindeyiz ver ayarı demesinde

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.