Şimdi Ara

Yerli otomobil gelişmiş simülasyon ile test ediliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
2.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Otomobillerin geliştirme sürecinde teknolojilerin ilerlemesi ile birlikte sanal simülasyonlar öne çıkmaya başladı. Birebir aracın iç-dış donanımı ve çevrenin fiziksel özellikleri simüle edilen bu modellemeler prototip sürecine kadar pek çok unsurun test edilmesini sağlıyor.

Tamamen yerli kaynaklar

TOGG tarafından geliştirilen yerli otomobilin testleri için de ileri düzey bir matematiksel modelleme kullanılıyor. TOGG sosyal medya sayfasından yayınlanan kısa video bu yeni simülasyon modellemesini tanıtıyor.

Ayrıca Bkz.Corsair Scimitar RGB Elite oyuncu faresi duyuruldu

Yeni modelleme savunma ve havacılık sektöründe yetişmiş uzmanlarımızın öncülüğünde tamamen yerli kaynaklarla hazırlandı. Simülasyon modellemesi aracın fiziksel özelliklerini gerçeğe uygun bir şekilde yansıtıyor ve tehlikeli manevralar, taşıt güvenliği, sürüş değerlendirme veya aktif güvenlik sistemleri riske girmeden test edilebiliyor.

Böylece prototip aşamasından önce önemli konular test edilmiş oluyor. Ayrıca simülasyon modellemesi sürekli güncellenerek optimize edildiği için hem test süreleri hem de maliyetler düşürülmüş oluyor.

• Benim 3 yıldır hali hazırda kullandığım araba %71 oranında yerli. Bu arabada bahsedilen fikri ve mülki hakların yerliliği ise sadece %51.

Şunu %100 yerli gibi pazarlamasalar sorun olmayacak. Ama sen gidip %71 yerlisi üretilirken sözüm ona "yerlisinin" hedefini %51 diye açıklarsan buna anca gülünür.

Not: %71 yerli arabamda italyan tasarımı
  • Yav he he...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F7CE7F94C -- 17 Şubat 2020; 22:11:23 >
  • Oyun güzele benziyor f2p mi nereden indiriyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Seçime kadar böyle haberlerle milleti oyalarlar, seçimden sonra unutulur ta ki diğer seçime kadar.

• Bu araç prototip değil miydi? Daha bunun bir sürü mühendisliği olacak, şasisi oluşturulacak, motoru ve bataryası tedarik edilecek vs. Neyi referans alarak test ediliyor acaba?
    Pininfarina üretime hazır haldeki bir şasiyi teslim ettiyse bir şey diyemem. O zaman güzel bir gelişme olmuş olur. Böyle büyük bir projede yerli simülasyonu kullanmak know-how'ı arttıracağı için, ileride simülatörü yeni bir ihraç kalemi olarak pazarlayabiliriz.
    Yine de motor ve batarya konuları havada kalıyor, daha anlaşılmış bir firma yok bildiğim kadarıyla.

• simülasyon ile sürücüyü bir nebze hazırlarsınız ama araba nasıl olacak anlamadım. yabancılar rüzgar tüneli için bile ölçekli maket üzerinde çalışıyor. yazılımla araba test etmek olacak iş değil.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    seçimden seçime hiç bişi yapmadan koltuğunda oturanlar var seçilmezsem kalkacağım demesine rağmen hiç yoktan seçimden seçime ilerleme kaydediyoruz :)dukhagfdj

• wolferto kullanıcısına yanıt
    Yaw he he
  • quote:

Orijinalden alıntı: TncyKrmn

Bu mesaj silindi.
    Benim 3 yıldır hali hazırda kullandığım araba %71 oranında yerli. Bu arabada bahsedilen fikri ve mülki hakların yerliliği ise sadece %51.

Şunu %100 yerli gibi pazarlamasalar sorun olmayacak. Ama sen gidip %71 yerlisi üretilirken sözüm ona "yerlisinin" hedefini %51 diye açıklarsan buna anca gülünür.

Not: %71 yerli arabamda italyan tasarımı

• Dükkan açıp kendi işimi yapacağım , Açma batırırsın diyen tayfa gelmiş.

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    Yerli uçağımız da göklerde değil mi görünmeyen hani?

• Yahu iyi tamam yapıyoruz da, zaten pahalı olan arabadan 10 bin daha ucuz olacaksa bir halta yaramaz

• TncyKrmn kullanıcısına yanıt
    yerli helkopter mi ? ufff

• Mercedes yapınca wowww biz yapınca ayyyy..

https://www.youtube.com/watch?v=CxIol1_YsK0&feature=youtu.be

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Beyler LFS'ye benzettim ben bunu :D

• Bu ülkenin gençleri için üzülüyorum.
    Hepsi Donanımhaberdekiler gibi ise tabi.
  • Fabrika için harç karma videosu atsalar daha çok ciddiye alınırlar, Farming simülatör mu bu diye dalga geçilir gider böyle bu süreç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R0llingMan -- 18 Şubat 2020; 2:6:26 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O da birseymi az önce ps ile need for speed oynadım. Maliyet çok az elektrik parası 20 kuruş

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.