Şimdi Ara

Üst segment Mid Tower 'Corsair iCUE 465X inceleme'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün de video da (alıştırdığınız gibi) çok güzel. Verilen detaylar çok yararlı. Sanırım mekan küçük diye kullanılan geniş açılı lense fazlaca yaklaşıp, kendinizi de köşeye doğru konumlandırınca, yüzünüzde birazcık deformasyon oluşmuş. :)

• Fiyatı 900 lira olmasa güzel kasa

Kasaya maksimum 500 TL den fazla vermem

• Bu kasayı almak istiyordum, inceleme tam zamanında geldi, her zamanki gibi detaylı ve be değinilmeyen noktalara değindiğiniz bir inceleme olmuş, emeğinize sağlık. Yalnız merak ettiğim bir husus var, kasanın Corsair'in kendi sitesindeki tanıtım sayfasında ve internetteki birçok videoda vengance rgb pro ramlerle ve üstte corsair'in kendi soğutucusu h100i rgb platinum ile kullanıldığını gördüm, acaba sizin soğutucunun radyatör kalınlığı mı fazla? Ben özellikle icue yazılımıyla senkron kullanabilmek için bu kasayı, vengance rgb pro ramleri ve h100i rgb pltinum soğutucuyu birlikte alacaktım, ramler çatışıyor dediğinzde tüm konfigürasyon değişiverdi ,????

• Mükemmel incelemişsiniz kafamdaki soruların tamamının cevabı var

• Crystal 680x daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fiyatını ekranda görür görmez videoyu kapattım.www.fakiriz.biz

• Fiyatı gereksiz fazla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aumahanoglu kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

resmi sitedeki görsellere dikkat edin, üstte sadece fanlar var, radyatör kasanın önüne takılı.
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    Yanıt için teşekkür ederim. Evet üst tarafta sadece fan olduğunu daha sonra fark ettim, bna sanki radyatör de var gibi gelmişti. Peki h100i rgb soğutucunun radyatörünü ön tarafa takarsak, üstündeki kendi fanlarını sökmeden push-pull konfigürasyonunda kullanılabilir mi? Yani en önde kasanın kendi fanları, ortada radyatör ve radyatörün arkasında iki adet kendi fanı olacak şekilde?

• İnceleme gerçekten güzel , içine sistem kurulmayan kasa incelemesini incelemeden saymak pek mümkün değil. Bu sebeple tebrik ediyorum seni kolaya kaçmıyorsun. Ben kasayı beğendim ama 1000TL parayı verince çok alternatifi de var. Az bir para değil.

Teşekkürler.
  • aumahanoglu kullanıcısına yanıt
    Push-Pull türbülans ihtimalinden dolayı (ekstra gürültü) tavsiye ettiğim bir şey değil ama bu kasada olur kasanın önünde.
  • Yararlı bir inceleme olmuş kasa gerçekten çok güzel görsel olarak. İndirim zamanlarını takip edilerek alınabilir.
  • burakesan kullanıcısına yanıt
    Burakcim inceleme eline saglik. Gereksiz bilgi Yada Gereksiz video uzunlugu yok Lakin ekran kartini sicaklik test ederken oda sicakligi durumu nedir? Klimali odalar da malum daha serin çalişir. 68 derece ye hangi fan hizinda ulaştiniz bunlarda ufak detaylar. Birde işlemci sicakliklari overclock stock durum nasil. 350d 540 280x gibi kasalar kullanmis biri olarak corsair den hala 350d gibi kasa bekliyorum m-atx olarak kullandigim en saglam kasa dir kendisi air540 çok severek kullanirdim :( f/p yüksek kasa incelemeride bekleriz malum herkesin butce 1000tl kasaya verecek kadar degil

• Ben aynı ebatlardakiş asus rog strix rx580 kartımı baya eski olan cooler master haf 912+ kasama küçük bir modifiye ile 7 slot kaplayan gene cooler masterin riser i ile takabildim. Bu kasada sizin takmaya çalıştığınız ikili slottan benim kasamda 1 adet olamsı beni üzdü şimdi. :)

• RAIZEN kullanıcısına yanıt
    Fiyatı bunun 2 katı olduğu için olabilir mi?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.